Sam naslov je kao iz nekog klik-bait portala "Deseci tisuća ljudi..."
A kad to pretvorimo u brojke, koliko je to promila popukacije koji gledaju youtube? 
Ali ovako napisano zvuči ko zna koliko.
Ah, recimo, najviše gledam jubito preko TV-a, a ne kontam kako tamo blokirati oglase 


Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
