Strategija Anno 1800 besplatna tijekom vikenda, a

poruka: 4
|
čitano: 15.389
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Strategija Anno 1800 besplatna tijekom vikenda, a ".
15 godina
offline
Strategija Anno 1800 besplatna tijekom vikenda, a

Joj, igra besplatna samo preko vikenda. Dođe mi da se upucan jer nije vikend svakome subota i nedelja. Tad je meni to radni dan a vikend mi je od ponedjeljka do petka.

 

Što nisu postavili kao dva proizvoljna dana u sedmici ako ne može u mjesecu. A Anno 1800 je posebno dobra igra koju posebno cijenim koja se još na sto godina starom računaru igrati preko GeForce Now usluge.

 

Zato Steam Ubisoft, i ovaj put imaš palac dole. Neću ni isprobati Anno, čekat ću Settlers Online, a oko Anno su posebno bezobrazni. Sto nekakvih Anno po par dolara a za 1800 traže jednako toliko ako ne maraka onda kuna.

 

Btw: Hvala Bugu za vijest.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 6:23 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Strategija Anno 1800 besplatna tijekom vikenda

Anno 1800 uopšte ne možeš imati na Steamu tako da ponovo pročitaj tekst i ljuti se na nekog drugog. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 1:36 (Widowmaker).
15 godina
offline
Re: Strategija Anno 1800 besplatna tijekom vikenda

Ne ljutim se za Steam, imam sve popularne launčere, pa me briga je li Anno na Epicu, GOG-u, Stramu, Originu ili nekom desetom.

Ono što pratim jeste da Anno serijal ima more igrica koje su po par dolara a ovome ne pada cijena.

 

PS: Ispravio sam, ako te to veseli. 

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 6:24 (Envy).
15 godina
online
Re: Strategija Anno 1800 besplatna tijekom vikenda

Mene sve veseli, veseo sam po prirodi. 

BTW, igra je trenutno na popustu, a ovaj besplatni "vikend" traje od 1. do 6. tako da si već juče mogao početi igrati...

Popust i besplatno igranje možeš odraditi na Epic i na Ubi storeu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice