- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
nažalost, doktorica je rekla do daljnjega samo orbitalni i iznad toga. sori. drugi put. 
"...imati žive ljude.." Ajd, bar pri polijetanju 
nažalost, doktorica je rekla do daljnjega samo orbitalni i iznad toga. sori. drugi put. 
"...imati žive ljude.." Ajd, bar pri polijetanju 