Prosječni korisnik ne brine previše o tamo nekim pravilima privatnosti. Ako su svi na whatsapp-u, što ja imam od toga da se prebacujem na neke alternative. Ako mi je jedna stvar bitna kod slanja poruka, to je da ih mogu poslati onome kome želim.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
bi trebalo korigirati u
" najveći influenser u mojem društvu je na WhatsAppu" (pa se ne mogu prebacit na Signal)
Skim se dopisuju, sami sa sobom? 😁
Kao šta prvi komentar kaže prosječnog čovjeka nije briga za privatnost, čak ni većinu advanced korisnika, a glavno kod app-ova za dopisivanje je da imam s kim isto raditi.
bi trebalo korigirati u
" najveći influenser u mojem društvu je na WhatsAppu" (pa se ne mogu prebacit na Signal)
svi su na wappu
Telegram koristim od 2013., na zalost broj ljudi koji ga koristi je veoma malen.
A sto je najbolje od svega, otvoren za sve platforme, radi na Windows Phoneu,
iOS-u, Androidu, Desktop WinOS/Linux/Mac, sve komponente su otvorenog koda,
svi imaju uvid u kod i mogu sami provjeriti da Telegram ne sprema podatke itd.
Situacija s korisnicima je ovo ljeto planula, i sve vise ljudi ga koristi.
Meni je to drago, jer ne morau uvjek veliki pobjediti, nekad trebaju i mali uzeti koju pobjedu.
Takodjer jos uvjek radi na Windows Mobile/Phone platformi, updateana aplikacija prije 17 dana (UWP).
Smanjio sam korištenje WhatsApp-a za nekih 85%.
