Xiaomi Poco F3

poruka: 204
|
čitano: 131.269
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F3

kad uspiješ ući u TWRP, napravi format data, potvrdi sa yes

vrati se na početni zaslon TWRP-a

reboot to recovery

sad bi trebao opet biti u TWRP-u

sad kopiraj ROM na mob i flešaj

MIUI HR TRANSLATOR
11 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F3
gnomisa kaže...
domac5 kaže...

Ja bi ruknuo na njega neki pixel experience rom.. Sumnjam da se moze dobit bolji hardver za tu lovu

 To ga neće spasiti od odvratnih bugova npr. paljenje ekrana u sred razgovora (dok je mob na licu) pa onda stisneš neki k slučajno i napraviš sranje ili ti prekine razgovor, bez obzira na postavke. I kamera je sramotno loša, ista ona kao na modelu od 1200kn istog proizvođača. A hardver (ekran,proc, fingerprint) mu je dobar za tu lovu, tu nema spora. Ali gledajte....

 news

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
dar01 kaže...
gnomisa kaže...
domac5 kaže...

Ja bi ruknuo na njega neki pixel experience rom.. Sumnjam da se moze dobit bolji hardver za tu lovu

 To ga neće spasiti od odvratnih bugova npr. paljenje ekrana u sred razgovora (dok je mob na licu) pa onda stisneš neki k slučajno i napraviš sranje ili ti prekine razgovor, bez obzira na postavke. I kamera je sramotno loša, ista ona kao na modelu od 1200kn istog proizvođača. A hardver (ekran,proc, fingerprint) mu je dobar za tu lovu, tu nema spora. Ali gledajte....

 news

 Eto, ima nade za buduće kupce Xiomija. Katastrofa. BTW gotovo sam siguran da je stvar usranog softvera od Xiaomija (kao i uvijek do sada) jer se ti senzori koriste i kod drugih brendova.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 14:25 (gnomisa).
7 godina
offline
Xiaomi Poco F3

Pozdrav jedno pitanje u vezi kamere zašto uvik kad  upalim videozapis je postavljen na 1080P/30FPS i kada ga ja stavim ručno na drugu opciju 1080P/60FPS ili 4K. On ga opet nakon nekog vremena vrati na stare postavke.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F3
čmrljo kaže...

Pozdrav jedno pitanje u vezi kamere zašto uvik kad  upalim videozapis je postavljen na 1080P/30FPS i kada ga ja stavim ručno na drugu opciju 1080P/60FPS ili 4K. On ga opet nakon nekog vremena vrati na stare postavke.

 A miui bugovi, sta da ti kazem :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3

To se i meni dešava... 

 

Da li još neko ima problem sa messengerom? Problem sa krugićom za razgovor, pretvorio mi se u kocku i ne dolaze mi nekad poruke. Užasno je iritantno. To mi se desilo nakon 12.5.3 update.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F3
tpg kaže...

To se i meni dešava... 

 

Da li još neko ima problem sa messengerom? Problem sa krugićom za razgovor, pretvorio mi se u kocku i ne dolaze mi nekad poruke. Užasno je iritantno. To mi se desilo nakon 12.5.3 update.

 ista stvar na MI 10T Pro, mislim da su sjebali sve Xiaomije s tim, imam tu kocku vec 6 mjeseci i 0 notifikacija, probao i messenger lite, isto ne dolaze notifikacije

14 godina
offline
Xiaomi Poco F3

Za messenger vam je odgovor u lite verziji, sve će radit uredno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Poco F3

Da se ta glupost od krugica iskljucit samo se ne sjecam kak, ima neki tutorial na yt sigurno.. Jedino kaj bu vam onda messenger funkcionirao kao i wap, bez mjehurica.. To je ja mislim na svim androidima 11, to sranje od verzije androida je sjebalo i mx player, rijetko gdje radi ispravno.. Jebalo ih azuriranje gdje se vise toga sjebe nego dobije, da ih jebalo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F3

Kažu da je Android 12 potpuno nova verzija sustava pa se nadamo ispravcima bugova 

I want to believe
12 godina
offline
Xiaomi Poco F3

Ima netko možda da prodaje kaljeno staklo za f3? Imam ga nekih 2 tjedna i vec sam ogrebao ono tvornicko pa da stavim kaljeno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
domac5 kaže...

Da se ta glupost od krugica iskljucit samo se ne sjecam kak, ima neki tutorial na yt sigurno.. Jedino kaj bu vam onda messenger funkcionirao kao i wap, bez mjehurica.. To je ja mislim na svim androidima 11, to sranje od verzije androida je sjebalo i mx player, rijetko gdje radi ispravno.. Jebalo ih azuriranje gdje se vise toga sjebe nego dobije, da ih jebalo 

 Nije problem iskljuciti ,iskljucim ja to za sekund, ali mi trebaju, jer radim nesto u pozaditi i ovamo pisem. Svakako se i sa tim nista ne rijesi sto se tice notifikacija.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
tpg kaže...

To se i meni dešava... 

 

Da li još neko ima problem sa messengerom? Problem sa krugićom za razgovor, pretvorio mi se u kocku i ne dolaze mi nekad poruke. Užasno je iritantno. To mi se desilo nakon 12.5.3 update.

 Obriši cache messengera, ugasi i upali notifikacije za glave i sve će biti ok.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
mzopg kaže...
tpg kaže...

To se i meni dešava... 

 

Da li još neko ima problem sa messengerom? Problem sa krugićom za razgovor, pretvorio mi se u kocku i ne dolaze mi nekad poruke. Užasno je iritantno. To mi se desilo nakon 12.5.3 update.

 Obriši cache messengera, ugasi i upali notifikacije za glave i sve će biti ok.

 Uradio. Ne pomaže.Nista, cekamo Xiaomi koji taj problem odgadja da rijesi vec mjesecima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
tpg kaže...
mzopg kaže...
tpg kaže...

To se i meni dešava... 

 

Da li još neko ima problem sa messengerom? Problem sa krugićom za razgovor, pretvorio mi se u kocku i ne dolaze mi nekad poruke. Užasno je iritantno. To mi se desilo nakon 12.5.3 update.

 Obriši cache messengera, ugasi i upali notifikacije za glave i sve će biti ok.

 Uradio. Ne pomaže.Nista, cekamo Xiaomi koji taj problem odgadja da rijesi vec mjesecima.

 Kod mene je MIUI 12.5.3 i sve je ok. Imao sam taj problem nakon jedne od zadnjih nadogradnji, počistio cache, restartao mob i sad je sve ok.

Probaj počistiti sav cache sa onom Security aplikacijom i onda restartati mob.

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F3

Uzmi bilo koje kaljeno staklo takvih dimenzija . Ja sam sebi tako uzeo.

Ako si u Zagrebu imaš u firmu koja cijeli mobitel obloži nekom zaštitom protiv grebanja i lomova.

11 godina
offline
Xiaomi Poco F3

Pozdrav, dali je kome došao onaj update s enhanced edition verzijom 12.5 jer po netu piše da je 03.09 krenuo za global ROM

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3

Koliko vidim na netu, poslije tog update se telefon sam restarta kad ugasiš ekran. Mislim da su povukli update. Tako da...

13 godina
offline
Xiaomi Poco F3

Ne kuzim.. Zasto je to uopce izaslo ako takve probleme stvara, ko to kontrolira i testira.. Pokopat ce sami sebe s takvim sranjima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
Ne kužim ni ja. Ali eto update je pušten kao beta i očito ne radi odnosno radi probleme.
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco F3

Da li i kako se može promijeniti,povećati ona kućica gore desno koja pokazuje koliko još ima baterije.ne znam kako vama to izgleda,ali jako je malo i sitno.onaj broj u kućici jedva se vidi.nije kao kod čistih Android mobitela kod kojih se to jako dobro vidi.usput da pitam,da li se može MIUI ikone isključiti,a staviti samo android ikone,launcher.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
verdi007 kaže...

Da li i kako se može promijeniti,povećati ona kućica gore desno koja pokazuje koliko još ima baterije.ne znam kako vama to izgleda,ali jako je malo i sitno.onaj broj u kućici jedva se vidi.nije kao kod čistih Android mobitela kod kojih se to jako dobro vidi.usput da pitam,da li se može MIUI ikone isključiti,a staviti samo android ikone,launcher.

Settings - Notifications & Control center - Status bar - Battery indicator i tu odabereš onu opciju gdje su brojke izvan ikone.

 

Ovo drugo nisam siguran shvaćam li dobro. Želiš da ti ikone izgledaju kao na čistom Androidu ili želiš obrisati MIUI aplikacije?

Ako je ovo prvo onda odeš u teme i tamo nađeš Android teme, imaš čiste Android teme.

 

Ako je drugo, neke aplikacije možeš obrisati, a neke ne jer su sistemske. Stisneš ikonu i držiš prst dok se ne pojavi opcija "remove".

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 0:01 (mzopg).
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco F3

Ako može još jedno pitanje.koliko sam shvatio, MIUI se ažurira direktno iz mobitela.nisam baš shvatio za Android ažuriranje na Poco mobitelima.da li se Android verzija također može nadograditi direktnim updateom iz mobitela ili se mora,kako piše na nekim stranicama,tu verziju prvo skinuti u određeni folder u mobitelu i onda to raspakirano i instalirati.nadam se da ste me razumjeli.vjerujem da je ista procedura na svim Poco verzijama mobitela.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
verdi007 kaže...

Ako može još jedno pitanje.koliko sam shvatio, MIUI se ažurira direktno iz mobitela.nisam baš shvatio za Android ažuriranje na Poco mobitelima.da li se Android verzija također može nadograditi direktnim updateom iz mobitela ili se mora,kako piše na nekim stranicama,tu verziju prvo skinuti u određeni folder u mobitelu i onda to raspakirano i instalirati.nadam se da ste me razumjeli.vjerujem da je ista procedura na svim Poco verzijama mobitela.

 Android se ažurira kroz MIUI nadogradnje.

 

Ne treba ništa skidati i stavljati u određeni folder, to je opcija za one koji su nestrpljivi čekati da im mobitel prikaže obavijest da je stigla nadogradnja pa žele ručno instalirati čim je dostupno.

15 godina
offline
Xiaomi Poco F3

Pozdrav,isplati li se kupiti ovaj mob ?

Dali mu je software stabilan ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3

Stabilan je itekako. Koristim ga 3mjeseca, telefon "leti" pogotovo sa 120hz ekranom. Call of duty mobile i slično pokrećem na high i igram par sati i ne grije se ni malo. Mob za ova novac ne moze biti bolji.

12 godina
offline
Xiaomi Poco F3

i jos bolje radi sa ovim pravim MIUIem softverom, sto dodju inace sa Xiaomi telefonima, umjesto ovog Pocovog miui-ja

ja nabacio Xiaomi EU i telefon je postao jos bolji, a i samim tim posto je kineska verzija miui-ja dobije se jos vise featurea, npr mene sto je iritiralo jeste recent screen gdje je na poco miui onaj grid, a na xiaomi eu mozes staviti onu horizontalnu listu.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
Evo jedan mali osvrt na ovu temu. Zanima me da li ima još vas korisnika POCO F3 sa problemom ekrana pri sivim pozadinama na 1-10% svjetline. Dakle u navedenim uvjetima na ekranu se pojavljuju čudni kontrasti zelene, najviše oko prednje kamere i prosežu se od vrha do dna zaslona, više izraženo po sredini i lijevoj strani ekrana. Da li se još netko susreo sa ovakvim problemom?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F3
perko99 kaže...
Evo jedan mali osvrt na ovu temu. Zanima me da li ima još vas korisnika POCO F3 sa problemom ekrana pri sivim pozadinama na 1-10% svjetline. Dakle u navedenim uvjetima na ekranu se pojavljuju čudni kontrasti zelene, najviše oko prednje kamere i prosežu se od vrha do dna zaslona, više izraženo po sredini i lijevoj strani ekrana. Da li se još netko susreo sa ovakvim problemom?

To ti je "normalno" kod OLED displaya, posebno kod low budget i medium budget uređaja, mada ima toga i kod skupih flagshipa. Po slici to što se tebi vidi je skroz ok, zna to biti puno gore i to već oko 15% svjetline.

 

https://www.cashify.in/cashify-explains-reasons-for-screen-tinting-and-how-to-fix-it

 

I iPhone pati od istih problema:

https://forums.macrumors.com/threads/green-tint-on-dark-grays-at-very-low-brightness.2268383/

 

Samsung također, a i gotovo svi drugi proizvođači koji koriste OLED imaju tih problema:

https://www.gsmarena.com/green_tint_strikes_again_galaxy_note20_ultra_tab_s7_and_s7_are_affected-news-44894.php

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco F3

Na mom F3 je to bilo minimalno a i ovo nije strašno i to je normalna pojava i niti se primjeti kod svakodnevnog korištenja. To se vidi samo u mrklom mraku kad na ekranu nema ništa (samo crna) a on je upaljen. Tako se i lagani burning vidi npr. kod amoleda nakon dužeg korištenja (recimo 6+ mjeseci). Ova zelena se pojavljuje samo na nekim modelima sad jel to do muljanja sa panelima ne bi znao. Službeno su samsungovi amoledi na svim modelima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2021 15:14 (gnomisa).
 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice