Xiaomi mi a3

poruka: 72
|
čitano: 27.243
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xiaomi mi a3
Došao ponovno update za EU, 1,40 GB težak... Sve radi, jedan dan korištenja nisam primijetio nikakav bug ili nešto..., Čak bi rekao da je ovo najbolji ROM build zasad. Osjete se brže animacije, tranzicije, nema battery draina, uređaj je malo brži nego dok je bio na A10. Sve u svemu, nema problema.
Only God Can Judge Me
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi mi a3

Nakon nadogradnje na android 11 brže mi se troši baterija, izuzev toga sve radi dobro, čak bolje nego na android 10.

Nakon 10 godina korištenja androida mišljenja sam kako mobitel najbolje radi na verziji sa kojom je i prvotno došao.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi mi a3
hd22sb kaže...

Nakon nadogradnje na android 11 brže mi se troši baterija, 

  

Kod mene suprotno..na android 10 trajala dan ipo dva, a sad na 11 po 4-5 dana, također su mi nestale notifikacije na wapp i sl. na android10..to se nije popravilo s dolaskom 11..pretpostavljam da bi se to riješilo hard resetom, ali onda opet u banku po sms za internet bankarstvo..nemam volje..

Na 9 je bilo ok sa svime osim prox sensor..dakle to je neriješiv problem od kad sam ga kupio..

Proximity sensor..u razgovoru se se pali-gasi display bez obzira što je na uhu te se onda svašta nešto pali-gasi..mikrofon, speaker..jednostavno moram svaki put stisnuti tipku power kod uspostave poziva da bi ovo izbjegao..da nema toga problema rekao bi da je ovo super mob, ali ovako..

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 0:39 (Crojumper).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi a3

Mene samo zanima kako uspiješ dobiti 4-5 dana, kada je mob bio nov ladno mi je izdržao 2 dana i to nekada sa 11-12 SOT.

Evo u jutro sam skinuo mob sa punjača i bio je na 100%, sada je na 19% sa SOT 5h 16 min. Jučer sam imao 3h i sitno minuta sa 23% baterije.

Ma mob je odličan, na žalost animacije su postale usporene ali Google camera hvata stvarno odlične fotke na ovom uređaju, tako da mi nije problem pregrmiti neke nedostatke

14 godina
offline
Re: Xiaomi mi a3

Nisam power user..SOT je oko 6-7 sati do 20-ak%..

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi mi a3

Evo stigao i prvi update (300 i kusura MB)

Od sada snimač zaslona se može staviti u statusnu traku nadam se da su još pokoji nedostatak ispravili

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi mi a3
Gdje mogu naći snimač zaslona
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi a3
TomekK kaže...
Gdje mogu naći snimač zaslona

 Samo uredi ikone u ovom notification drawer (kako se već zove), naći ćeš ga odmah

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi mi a3

Unazad nekih desetak dana sam primijetio da je internet preko Wi-Fi-a usporen, nakon testa brzine ispostavilo se da mi je brzina interneta redovito ispod 1 Mb/s. Prvo sam mislio da mi optika ne radi kako treba, prijavio kvar, na kraju se ispostavilo da je sve u redu sa mojim kućnim internetom.

Vrag mi nije dao mira, malo si prosurfam i ispostavilo se da Bluetooth i Wi-Fi koriste iste antene, isključim Bluetooth i brzina odmah skoči preko 45 Mb/s. 

Šta reći osim šok i nevjerica

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi mi a3

Da oživim malo temu podijelit ću par novosti.

Naime, nakon puno muke s proximity sensorom, bluetoothom i sl. instalirao sam Miui 12 na Mi A3..

h**ps://www.youtube.com/watch?v=89msh-HOzbM

 

Rezultat je takav da ponovno koristim MI A3 iako sam nabavio drugi mob.(Realme 6s)

Uglavnom..radi internet bankarstvo(OTP), call recording po defaultu je u in call meniju(radi odlično), nema više problema s proximity sensorom u razgovoru tipa slučajno pritiskanje obrazom zvučnika ili mikrofona ili prekida poziva.. Bluetooth ok,baterija jako dobra..

Uglavnom nisam još naišao na neki problem..vizualno je meni sve puno bolje na MIUI 12..

Ovo vrijedi samo za Android 11..dakle ne instalirati ako niste na a11 jer će doći do bricka..

Također se možete vratiti na stock android 11..

h**ps://www.youtube.com/watch?v=M4i4Gm-IC6g

 

Ustvari ovo je modificirani MIUI 12 za Xiaomi MI CC9e

Još jednom napomena da je ovo samo za one koji su na android 11.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi mi a3

Koristim mi a3 vec godinu dana, nikakav problem do sada tijekom razgovora.

Čak je obično mobitel i prljav jer ga koristim po terenu.

Jedino što mi nikako ne funkcionira kako spada je otključavanje mobitela sa otiskom prsta.

Predpostavljam jer mi se ruke dosta znoje.

Inače sam prezadovoljan sa uređajem, baterija je nesto oslabila, ali i dalje sasvim ok.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi a3

Koliko sam ja skužio nije problem u čitaču nego u softveru. Koristim PBZ internet bankarstvo i tamo mi odradi svaki puta brzo i iz prve, a kada treba mob otključati moraš mu poslati pismenu zamolbu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice