Xiaomi Mi 6X

poruka: 22
|
čitano: 7.257
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6X

Za 10 dana se predstavlja mi 6x :)

 

Ono sto je poznato je da ce imati 2 kamere od 20mp, jedna selfie, jedna kao sekundarna.

Primarna je ista kao kod redmi notea 5 u indijskoj varijanti, znaci nije nista posebno. Po meni bi bilo bolje da su stavili /da stave kameru od kineske verzije rn5..

Za chipset sam nasao neke inf da ce biti 626, pa negdje kazu 636, negdje 660 . Vjerojatno ce ga pogoniti 636 ..

Baterija ce biti mala, svega 2910mah sto je po meni dosta malo za 5.99" ekran..

Dizajn isti kao i rn5, vec ima i maskice za mi 6x..

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6X

Ima kakvih vijesti o verziji sa SD? Konkretnih vijesti o tome nema....

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X

Bojim se da nisam razumio, mislis snapdragon ili? 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6X

Bump

6X will come with the Snapdragon 660 AIE SoC, same as the OPPO R15 PRO. Also comes with a 3.5mm audio dongle too, means no 3.5mm jack on the 6X.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 11:50 (dino91).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X

sd 660 za 250$, nije lose..

 

All the camera sensors used in Mi 6X are from Sony, one of the best camera sensor makers in the world.
- 20MP Front Camera: Sony IMX 376
- 12+20 MP Rear Camera: Sony IMX 486+ Sony IMX 376

 

Prakticki isti senzor kao kod mi a1, redmi 5 plus te 20 mp je kao kod indijske verzije rn5 (selfie kamere) 

 

Baterija je losija, ali ima qc 3.0

 

Ne znam ako kamere imaju opticki zoom kako navodi gsmarena..

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 12:45 (Deutsch).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
Kamera vs note 5

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X

Duplo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2018 15:08 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
kratka recenzija :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6X

https://www.honorbuy.com/1392-xiaomi-mi-6x-6gb-ram-64gb-rom-smartphone-rose-gold.html ekipa da li bi ovog mogao koristiti na bonbon 4g mrezi,ne ceka mi se global bas,nije ni bitno jel samo bonbon moze i tele2

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
Deutsch kaže...

sd 660 za 250$, nije lose..

 

 

 

Gdje si ga nasao za 250$?

14 godina
offline
Xiaomi Mi 6X

mozda 250 eura, dolara tesko

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
Ups, 300$ je na aliju. Ocekujem da ce se snizit jos malo jer ovo je ista cijena kao za mi note 3
10 godina
offline
Xiaomi Mi 6X

 

Ovaj Xiaomi Mi 6X ima odlicnu kameru.

Zanimljivo kako EIS u defaultnoj app ne radi, a u Open Camera app izgleda perfektno stabilno i opcenito odlicno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
Danas narucen 6/64 GB Gold Mi 6X (za ženu)...za 2-3 dana dolazi pa napisem koju.
Danas prodan Galaxy S7 koji je lijepo posluzio 2 godine, ali je trenutno veci prioritet veci ekran...zelio sam nesto za sto trebam sto manje doplacivati pa mi je ovo super ispalo sto se financija tice...doplata svega 200 kn.
Bila je dilema cak i nesto jeftiniji Redmi Note 5, ali neke stvari mi se ne svidjaju na njemu.
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
Eto nama slika :-)
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
e.peace kaže...
Eto nama slika :-)

 

 

Ipak nista od toga, poslali su mi mail da model koji sam ja narucio ne moze biti isporucen u ocekivanom roku vec bi morao cekati pa sam zatrazio ponistenje narudžbe i danas mi je na pay-pal vracen novac...uzeo sam ženi Oneplus 6...maloprije narucio.

 

Dok sam tipkao sa HB napisali su mi da ocekuju dolazak globalnog Mi A2 ako nekoga bude zanimalo.

Mislim da ce taj mob kao i Mi A1 biti super.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 15:36 (ocean77).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
Ha,super i ja hoću da kupim op6 ali moram nać nekoga iz EU da preuzme i da ga meni nekako u BiH proslijedi.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
Ti si iz BIH?
Nemas nikoga u Hrvatskoj?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
Ne, nažalost.Snaću se valjda nekako..
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 16:32 (e.peace).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
ocean77 kaže...

 

 

Ipak nista od toga, poslali su mi mail da model koji sam ja narucio ne moze biti isporucen u ocekivanom roku vec bi morao cekati pa sam zatrazio ponistenje narudžbe i danas mi je na pay-pal vracen novac...uzeo sam ženi Oneplus 6...maloprije narucio.

 

Dok sam tipkao sa HB napisali su mi da ocekuju dolazak globalnog Mi A2 ako nekoga bude zanimalo.

Mislim da ce taj mob kao i Mi A1 biti super.

 

zna li se okvirno kad ce biti dostupan, i da li ce biti ta cijena kao 6x, i da li ce podrzavati b20? 

ne znam hocu li ga cekati ili uzeti nokiu 7 plus

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6X
digitall kaže...
ocean77 kaže...

 

 

Ipak nista od toga, poslali su mi mail da model koji sam ja narucio ne moze biti isporucen u ocekivanom roku vec bi morao cekati pa sam zatrazio ponistenje narudžbe i danas mi je na pay-pal vracen novac...uzeo sam ženi Oneplus 6...maloprije narucio.

 

Dok sam tipkao sa HB napisali su mi da ocekuju dolazak globalnog Mi A2 ako nekoga bude zanimalo.

Mislim da ce taj mob kao i Mi A1 biti super.

 

zna li se okvirno kad ce biti dostupan, i da li ce biti ta cijena kao 6x, i da li ce podrzavati b20? 

ne znam hocu li ga cekati ili uzeti nokiu 7 plus

 

 

Napisali su mi u mailu samo da oni ocekuju dolazak globalnog Mi A2 i nista vise.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice