Xiaomi Mi 11

poruka: 585
|
čitano: 283.525
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Xiaomi Mi 11

ima li ko kakvu verziju gcama za mi 11t pro

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Sinoć mi došao MIUI 13 za Mi 11T Pro i sad mi odjednom ne radi touch na samim čoškovima ekrana.

Igram Fifu Mobile 22 i Skill/Sprint button uopće ne reagira bilo kako da okrenem mobitel. Tek kad pritisnem kojih centimetar od čoška onda sve uredno radi.

Probao istu Fifu na starom Redmi Note 8 Pro koji vrti Android 11 i sve radi super.

Malo proguglo i vidim da su Pixeli imali u startu taj problem sa Androidom 12.

 

 

Marko Ištuk
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Mi11 5g lite problemi - ponekad se ne može odgovoriti na poziv, jeste li se ikada susreli s takvim problemom (mobitel je od mame)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11

Da, Redmi note 10 pro već pola godine isti problem. Počeo se kolegi na pocu F3 događati. 

16 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Kod mene je obični Mi11, dobio isto MIUI 13, zasad je sve OK.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 11

koristi li tko poco launcher na miui13?

nakon nadogradnje na 11 ultri je prestao raditi.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Tolki problema s ti Xiaomijima a ekipa ih i dalje kupuje. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Meni je mama imala Mi Note 3 4 godine bez problema ali ovaj novi nije na toj razini, barem što se SW-a tiče. Valjda će popraviti vremenom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
To što launcher trenutno ne radi i nije neki problem...uz mi11U imam mi9t i mi9t pro. Sa svima sam jako zadovoljan
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
brokenbrain kaže...
To što launcher trenutno ne radi i nije neki problem...uz mi11U imam mi9t i mi9t pro. Sa svima sam jako zadovoljan

2-3 posta vise od tvog kolege ne mogu odgovorit na pozove...launcher je najmanji problem.

 

Šta vise reci.

 

 

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Pozdrav. Imam xiaomi 11T 8/128 nekih tjedan dana. Imam osjecaj da bi ta "velika" baterija mogla bolja. Dal ovaj model ima neke probleme sa pojacanim trosenjem baterije? 

Zadnje sam dobio rezultat 24h od punjenja i 3h i 30min ukljuceni zaslon i bio je gotov.  Po noci od cca 22h do 6h ujutro padne za cca4% sto mi se cini OK rezultat.  Ne igram igrice. Standard koristenje pozivi,whatsapp,youtube,face,tu i tamo koji mail,forumi.  Ekran mi je na 120hz. Sad sam ga bas stavio na 60hz da vidim oce li biti neka draasticna razlika.

 

Isprike na malo duzem postu.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Dupli post. Jel mi moze netko objasniti sto znaci ovo Ostalo od 41gb i zasto nemrem uci u to da vidim sto je to?

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Gledam konačno nadograditi ovaj Mi 9 što imam već tri godine skoro. 

 

Zanimljiv mi je 11T, ali ne znam hoće li taj dimensity u njemu biti dostojna nadogradnja na SD 855?

Prema specifikacijama, riječ je o oko 30 posto boljim performansama, no koliko bi se taj upgrejd osjetio u stvarnom životu?

 

Trebam li se protegnuti na Mi 11 ili 11T Pro?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11

Po meni nema potrebe 11T Pro naspram 11T. Više cucla bateriju, dobit ćeš još brže punjenje (koje je ionako brzo) i nešto bolje zvučnike, evo ja sam prešao sa 11T na S21 FE i Xiaomi je u svakodnevnom radu fluidniji, a baterija osjetno duže traje na 11T nego na S21 FE. Po meni taj Dimensity procesor je pun pogodak, na S21 Fe gledam F1 tv Pro pa mi se već tu zagrije SD 888. Da mi nije do gabarita samog telefona ne bih ni prelazio na Samsung. Ajd bolja je kamera, to sigurno, ali nije loša na 11T nimalo.

5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11

Ja sam prešao na 11T sa Poco F2 pro,i ovaj je bolji u svemu,osim u nešto manjem trajanju baterije,Mi9 sam imao ,mislim da se ne može usporediti s Poco f2 pro a kamoli s ovim.

9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Puno vam hvala na odgovorima.

Spremao sam se uzeti 11T, ali na njuškalo je naletio Mi 11 8/256 GB star nekoliko mjeseci za 2600 kuna što mi se činio kao dobar deal pa sam ga odlučio uzeti.

Zasada sam i više nego zadovoljan sa svime, jedino kaj mi je ipak za moj ukus prevelik, ali budem se naviknuo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Sta nije na Pro kamera puno bolja?
VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11

Nije, slične su a u dosta slučajeva čak bolja na 11T. Pogledaj usporedbe po youtube.

9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Koristim Mi 11 već tjedan dana, i mobitel je stvarno fenomenalan. Baterija se, doduše, osjetno troši na 120 Hz, ali brzi punjač spašava stvar. Uostalom, nisam neki power user pa mi izdrži do kraja dana.

Uglavnom, jedina mana je jačina vibracije. Znači, vibracija je gotovo beskorisna. Ništa se ne osjeti. Na Mi 9 sam imao opciju za pojačavanje intenziteta, ali tu ne mogu naći?

Postoji li kakva skrivena opcija koju očito ne mogu naći ili se moram pomiriti s ovim?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Pozz
Uzeo sam neki dan 11t pro i skuzim da mi proximity senzor cesce ne radi nego sto radi sto me izluđuje kad razgovaram na mob.
Uz malo googlanja vidim da je to pod normalno na kinezima i da nema odgovora od Xiaomija.
Pa eto 4 dana od prelaska sa samsung na Xiaomi vec sam debelo pozalio.
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2022 5:47 (Zeppelin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Zeppelin kaže...
Pozz
Uzeo sam neki dan 11t pro i skuzim da mi proximity senzor cesce ne radi nego sto radi sto me izluđuje kad razgovaram na mob.
Uz malo googlanja vidim da je to pod normalno na kinezima i da nema odgovora od Xiaomija.
Pa eto 4 dana od prelaska sa samsung na Xiaomi vec sam debelo pozalio.

 Nema proximity senzor, nego koristi kameru da procjeni.

15 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Xiaomi mi 11 ima problem s WI-FI. Ukljucis wifi, on se automatski iskljuci. Ne nalazi mreze, nista. 

 

Pokusao sam ovo 

i izbrisao sam clear data kod system launcher, resetirao mob i nakon reseta, wifi je radio 1 dan i ponovno isto. Je li ima itko slican problem i kako ga rijesiti osim odnijeti na servis. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
jojo_surf kaže...

Xiaomi mi 11 ima problem s WI-FI. Ukljucis wifi, on se automatski iskljuci. Ne nalazi mreze, nista. 

 

Pokusao sam ovo 

i izbrisao sam clear data kod system launcher, resetirao mob i nakon reseta, wifi je radio 1 dan i ponovno isto. Je li ima itko slican problem i kako ga rijesiti osim odnijeti na servis. 

 

nosi ti to u servis

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Ako uzmem mobitel preko Trading shenzen i sam flasham eu firmwire da njima nedajem tih 20-30 eura jer bi narucio i zeni i sebi skupa pa je duplo... Da li bi radili ote nadogradnje,pbz i te aplikacije od banke?
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 16:54 (jocommb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Moze li mi netko tko ima iskustva sa TradingShenzhen reci mora li se bas iz EU warehouse naruciti da se izbjegne carina ili moze i iz Kine jer sam vidio ovo na njihovim stranicama:

 

IMPORTANT! If you order with Global Priority delivery, there will be no import or duty fees. It takes around two weeks to arrive, but is the cheapest way of transportation. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
10alex kaže...

Moze li mi netko tko ima iskustva sa TradingShenzhen reci mora li se bas iz EU warehouse naruciti da se izbjegne carina ili moze i iz Kine jer sam vidio ovo na njihovim stranicama:

 

IMPORTANT! If you order with Global Priority delivery, there will be no import or duty fees. It takes around two weeks to arrive, but is the cheapest way of transportation. 

 Ja sam pitao clana ovdje i prekjucer mi je odgovorio da je uzeo iz kine i dosao bez carine, a i na trusted pilot sam citao da su narudzbe u eu prosle bez carine... evo sinoc sam uzo i ja Mi 11 Pro i Mi 11 Ultra iz kine, i jos sam ostavio orginal rom.. nedam im 50 eura za ono sto i sam mogu napravit, tj fleshat novi eu rom

VenAtoR#2231
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11

Nemaš brige, ja uzeo 11 ultra i obični 11 i još par sitnica i svaki puta bez dodatnih droškova

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
fear619 kaže...

Nemaš brige, ja uzeo 11 ultra i obični 11 i još par sitnica i svaki puta bez dodatnih droškova

 jesi stavljao eu rom?

VenAtoR#2231
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Ima ko da je dobia miui 13 update za 11t pro? Vidin da je izbačen još u osmom misecu, al kod mene još uvik ništa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Ako je u 8.mj izbačen očekuj svaki tren... neznam kako je tako kasno stiglo to ažuriranje kad je 11lite dobio miui 13 odavno.
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice