Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 443.869
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

treba se malo strpiti, danas je i predstavljanje oneplus 8 i 8 pro

sigurno će još biti korekcija cijena...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...

 Pa već sad imaš Mi 10 za oko 4200kn i Pro za oko 5900kn. Ide to kroz 2-3 mjeseca još 30% dole.

 Ma šta 30%, ja vjerujem da će se za 2 mjeseca moći kupiti za 999 kn.

Stvarno si bistar :facepalm:

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...

Xiaomi Mi 10 u Mobisu u prednarudzbi 6.364,05kn., znači Pro će biti 1000 eura. 

 A i ti gledas ducan koji ima najskuplje mobitele, pogledaj u alo alo cijene xiaomia puno jeftinije od tog mobisa, a i drugi su jeftiniji od tog ducana

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
nike098 kaže...
R36 kaže...

Xiaomi Mi 10 u Mobisu u prednarudzbi 6.364,05kn., znači Pro će biti 1000 eura. 

 A i ti gledas ducan koji ima najskuplje mobitele, pogledaj u alo alo cijene xiaomia puno jeftinije od tog mobisa, a i drugi su jeftiniji od tog ducana

Razlika između cijene Mi Note 10 Pro u Aloalo i Mobisu je 100kn u korist Aloalo.

Šta ti misliš da će AloAlo ili sl prodavati Mi 10 za 5000k Mobis za 6364kn? 

 

Sta ti misliš da Xiaomi daje nekom povoljniju nabanu cijenu i to po 200-300 eura naspram ostalih. 

 

A Vi i dalje nastavite pricati i o imaginarnim nebuloznim jeftinim cijenama Xiaomi Mi 10 Pro, a još se nije pojavio taj koji ga je kupio za 500 - 600 eura. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 11:09 (R36).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

očito su cijene otišle gore, no također se zna da su launch cijene uvijek nabrijane da se iscijedi iz novčanika nestrpljivih...

 

prava cijena ce se vidjeti kroz nekakvih 2-3 mjeseca da onda ce krenuti i neka sniženja.

 

također je razlika u cijenama tipa goldway (kina) i u nasim ducanima, često su cijene i do 30% vise kod nas.

 

svatko nek si vagne cijenu, rizik i kupi gdje misli da mu je najbolje.

 

ja sam riskirao sa goldwayi mi 9, 3000kn nije malo .. eto dobro sam prosao,al 4-6k definitivno nebi upucavao u mobitel bez jamstva ili gdi za jamstvo moram slati u kinu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 11:16 (GrimReaperKC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...
nike098 kaže...
R36 kaže...

Xiaomi Mi 10 u Mobisu u prednarudzbi 6.364,05kn., znači Pro će biti 1000 eura. 

 A i ti gledas ducan koji ima najskuplje mobitele, pogledaj u alo alo cijene xiaomia puno jeftinije od tog mobisa, a i drugi su jeftiniji od tog ducana

Razlika između cijene Mi Note 10 Pro u Aloalo i Mobisu je 100kn u korist Aloalo.

Šta ti misliš da će AloAlo ili sl prodavati Mi 10 za 5000k Mobis za 6364kn? 

 

Sta ti misliš da Xiaomi daje nekom povoljniju nabanu cijenu i to po 200-300 eura naspram ostalih. 

 

A Vi i dalje nastavite pricati i o imaginarnim nebuloznim jeftinim cijenama Xiaomi Mi 10 Pro, a još se nije pojavio taj koji ga je kupio za 500 - 600 eura. 

 

 

 

 https://aloalo.hr/xiaomi-note10-6-128-bijeli-proizvod-10742/

 

https://www.mobis.hr/proizvodi/mobiteli/xiaomi-mi-note-10-6gb-128gb-crni-7024/

 

Razlika je puno veca, a kod nekih mobitela je manja, tako i na aliu imas mi10 za 5000 pa do 7000 kn

 

16 godina
offline
Xiaomi Mi 10

To je mi note 10 a ne mi10

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Patrick_cro kaže...

To je mi note 10 a ne mi10

 Lud zbunjenog XD

 

Pa i pricaju o razlici cijena za mi NOTE 10

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 16:15 (16OR).
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Mi 10 Pro se gleda da se uzme blizu Black Friday akcija. Ako je jedan Mi 9 bio za 2300kn, onda će sigurno Mi 10 Pro biti najviše između 3500-4000, a Mi 10 oko 3000.
A ako naleti dobra cijena izvana, ni to nije isključeno. Mi Note 10 je izašao u to vrijeme i odmah je bio na akcijama za 500$ izvana. Sa Xiaomi treba samo biti strpljiv.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Mi 10

pa daj se strpite da dode kod operatera

 

bit ce ih po njuskalu za puno manje para nego sto su sada po webshopovima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

dok to bude vani će već biti novi model

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
3dfx kaže...

pa daj se strpite da dode kod operatera

bit ce ih po njuskalu za puno manje para nego sto su sada po webshopovima

Da.. lako reći :)

Stari mobitel mi ima problema s baterijom, konektorom, ekranom. već mjesec dva i čim prije bi mi trebao novi mobitel.

 

A naučen iskustvoms Mi 9, Mi 9T, Redmi Note serijom, čak će i na Njuškalu biti skuplji nego novi iz Kine.

ALI, sad kod Mi 10 govorimo o priličnoj većoj lovi nego kad sam gledao ove gore modele, a za upitnu garanciju....

 

Nemam pojma...

Možda odabrati neki durgi model i biti zadovoljan s lošijim... :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Da li je tko naručio iz vana, je li kome stigao? Vidim kod nas su ga dobili i drže cijenu oko 6500kn cca što je katastrofa.

 

Mislim da ću si uzeti rađe novi mi 9 onda za 2300kn

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Frenkyca kaže...

Da li je tko naručio iz vana, je li kome stigao? Vidim kod nas su ga dobili i drže cijenu oko 6500kn cca što je katastrofa.

 

Mislim da ću si uzeti rađe novi mi 9 onda za 2300kn

 zasto je katastrofa? pa jel ti jasno o kakvom se mobitelu radi? nema nikakvog smisla da kosta 4000kn

 

koristi bolje komponente od Samsung S20 Ultra, mora im platiti vecu cijenu za njihov ekran i njihovu kameru, i jos je jeftiniji od tog istog Samsunga

 

ne kuzim sta bi vi htjeli, ovo je top smartphone koji je jeftiniji od bilo koje konkurencije u tome segmentu

 

K30 serija je ono sto vama treba, ako hocete flagship killer

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Timo kaže...
Frenkyca kaže...

Da li je tko naručio iz vana, je li kome stigao? Vidim kod nas su ga dobili i drže cijenu oko 6500kn cca što je katastrofa.

 

Mislim da ću si uzeti rađe novi mi 9 onda za 2300kn

 zasto je katastrofa? pa jel ti jasno o kakvom se mobitelu radi? nema nikakvog smisla da kosta 4000kn

 

koristi bolje komponente od Samsung S20 Ultra, mora im platiti vecu cijenu za njihov ekran i njihovu kameru, i jos je jeftiniji od tog istog Samsunga

 

ne kuzim sta bi vi htjeli, ovo je top smartphone koji je jeftiniji od bilo koje konkurencije u tome segmentu

 

K30 serija je ono sto vama treba, ako hocete flagship killer

 Ma sve je jasno što se toga tiče, samo je pre veliki skok u cijeni u  odnosu na mi 9 i to je jedini problem jer su svi očekivali da bude nekih  4000-4500kn

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Pa normalno da je cijena 6500 i vise kod nas cijena katastrofa, jer vani je 5000 kn, i normalno da cu ako ga uzmem narucit izvana.

P.s. za 4770 kn bas sad provjerio U xiaomi mi store na aliu.

Dakle cista pljacka kod nas 2000 kn skuplji

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 18:20 (nike098).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Frenkyca kaže...

Da li je tko naručio iz vana, je li kome stigao? Vidim kod nas su ga dobili i drže cijenu oko 6500kn cca što je katastrofa.

 

Mislim da ću si uzeti rađe novi mi 9 onda za 2300kn

 Gdje ima mi 9 za 2300? Vidim da je u svim china shopovima vecinom out of stock vec duze vrijeme.Ima kod nas nesto ali preko 2500kn.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Bio je na ebay 300 eura cak pro... I sad je malo skuplji mozda ja sam dao 320... Da se nac... Naravno ne kod nas
VenAtoR#2231
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
perkoxcar kaže...
Frenkyca kaže...

Da li je tko naručio iz vana, je li kome stigao? Vidim kod nas su ga dobili i drže cijenu oko 6500kn cca što je katastrofa.

 

Mislim da ću si uzeti rađe novi mi 9 onda za 2300kn

 Gdje ima mi 9 za 2300? Vidim da je u svim china shopovima vecinom out of stock vec duze vrijeme.Ima kod nas nesto ali preko 2500kn.

 Ima u Extreme Digitalu, sam ja mogao uzeti uz popust za 2300kn a mislim i da budem.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Frenkyca kaže...
perkoxcar kaže...
Frenkyca kaže...

Da li je tko naručio iz vana, je li kome stigao? Vidim kod nas su ga dobili i drže cijenu oko 6500kn cca što je katastrofa.

 

Mislim da ću si uzeti rađe novi mi 9 onda za 2300kn

 Gdje ima mi 9 za 2300? Vidim da je u svim china shopovima vecinom out of stock vec duze vrijeme.Ima kod nas nesto ali preko 2500kn.

 Ima u Extreme Digitalu, sam ja mogao uzeti uz popust za 2300kn a mislim i da budem.

 Ja bi na tvom mjestu radije dao 200kn više i kupio ga u provjerenoj trgovini. ED je ok za jeftine stvari i one koje se ne kvare, sve ostalo je veći rizik od kupovine kod Kineza.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...
Frenkyca kaže...
perkoxcar kaže...
Frenkyca kaže...

Da li je tko naručio iz vana, je li kome stigao? Vidim kod nas su ga dobili i drže cijenu oko 6500kn cca što je katastrofa.

 

Mislim da ću si uzeti rađe novi mi 9 onda za 2300kn

 Gdje ima mi 9 za 2300? Vidim da je u svim china shopovima vecinom out of stock vec duze vrijeme.Ima kod nas nesto ali preko 2500kn.

 Ima u Extreme Digitalu, sam ja mogao uzeti uz popust za 2300kn a mislim i da budem.

 Ja bi na tvom mjestu radije dao 200kn više i kupio ga u provjerenoj trgovini. ED je ok za jeftine stvari i one koje se ne kvare, sve ostalo je veći rizik od kupovine kod Kineza.

 Imam jako dobra iskustva sa njima, i reklamacije i sve zadnjih godinu dana su se popravili i riješe sve brzo a razlika je 300kn jer je kod nas najeftiniji 2600kn

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...
Frenkyca kaže...
perkoxcar kaže...
Frenkyca kaže...

Da li je tko naručio iz vana, je li kome stigao? Vidim kod nas su ga dobili i drže cijenu oko 6500kn cca što je katastrofa.

 

Mislim da ću si uzeti rađe novi mi 9 onda za 2300kn

 Gdje ima mi 9 za 2300? Vidim da je u svim china shopovima vecinom out of stock vec duze vrijeme.Ima kod nas nesto ali preko 2500kn.

 Ima u Extreme Digitalu, sam ja mogao uzeti uz popust za 2300kn a mislim i da budem.

 Ja bi na tvom mjestu radije dao 200kn više i kupio ga u provjerenoj trgovini. ED je ok za jeftine stvari i one koje se ne kvare, sve ostalo je veći rizik od kupovine kod Kineza.

 Apsolutno nikakav rizik. Čak manji nego u lokalnim dućanima. Pokvaria mi se aparat za kavu od 400 kn, dakle jeftino, posla in mail, sutradan poslali kurira da preuzme i nakon 20 dana dobia nazad.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Frenkyca kaže...

 Imam jako dobra iskustva sa njima, i reklamacije i sve zadnjih godinu dana su se popravili i riješe sve brzo a razlika je 300kn jer je kod nas najeftiniji 2600kn

 

Mojojo kaže...

 Apsolutno nikakav rizik. Čak manji nego u lokalnim dućanima. Pokvaria mi se aparat za kavu od 400 kn, dakle jeftino, posla in mail, sutradan poslali kurira da preuzme i nakon 20 dana dobia nazad.

Vaš izbor, dosta puta sam naručivao kod njih i upoznat sam sa njihovim načinom poslovanja.

To je tvrtka koja jednostavno nije pouzdana, nekad sve ide ok, a nekad čekaš narudžbu 20 dana i uopće ne znaš što se s njom dešava, a nekad jednostavno ignoriraju narudžbu. Web shop im je polufunkcionalan sa dosta grešaka, a negdje manjkaju i prijevodi. Na mail odgovaraju obično u roku od par dana, na neke mailove uopće ne odgovaraju, na telefon se nitko ne javlja.

 

Vidim da pratite i ovu temu u kojoj većina nije previše oduševljena s njima:

https://forum.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/extreme-digital-iskustva/180539.aspx

 

Sretno u svakom slučaju.

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...
Frenkyca kaže...

 Imam jako dobra iskustva sa njima, i reklamacije i sve zadnjih godinu dana su se popravili i riješe sve brzo a razlika je 300kn jer je kod nas najeftiniji 2600kn

 

Mojojo kaže...

 Apsolutno nikakav rizik. Čak manji nego u lokalnim dućanima. Pokvaria mi se aparat za kavu od 400 kn, dakle jeftino, posla in mail, sutradan poslali kurira da preuzme i nakon 20 dana dobia nazad.

Vaš izbor, dosta puta sam naručivao kod njih i upoznat sam sa njihovim načinom poslovanja.

To je tvrtka koja jednostavno nije pouzdana, nekad sve ide ok, a nekad čekaš narudžbu 20 dana i uopće ne znaš što se s njom dešava, a nekad jednostavno ignoriraju narudžbu. Web shop im je polufunkcionalan sa dosta grešaka, a negdje manjkaju i prijevodi. Na mail odgovaraju obično u roku od par dana, na neke mailove uopće ne odgovaraju, na telefon se nitko ne javlja.

 

Vidim da pratite i ovu temu u kojoj većina nije previše oduševljena s njima:

https://forum.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/extreme-digital-iskustva/180539.aspx

 

Sretno u svakom slučaju.

 

 Prije jesu bili da, no kažem zadnjih godinu dana su se dosta promijenili. Odg.. i na mail i na pozive mi se jave uvijek, nekada samo čekam duže, povrat robe isto dobro rade naruče tipa overseas i pokupe za 2do 3 dana robu.... a narudžbe meni ako je roba na stanju krene paket kroz 2 dana i još 2 i kod mene je...

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Ma uzmi samo. Cijena je i danas dobra i bolje nego naručiti iz Kine. A 98% je da će s mobitelom biti sve u redu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Jel vi to razgovarate o Mi9?

Ajde bježite u odgovarajuću temu 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Frenkyca kaže... 

 Prije jesu bili da, no kažem zadnjih godinu dana su se dosta promijenili. Odg.. i na mail i na pozive mi se jave uvijek, nekada samo čekam duže, povrat robe isto dobro rade naruče tipa overseas i pokupe za 2do 3 dana robu.... a narudžbe meni ako je roba na stanju krene paket kroz 2 dana i još 2 i kod mene je...

Ajde lijepo je čuti da su popravili poslovanje, zadnju narudžbu sam imao prije 6-7 mjeseci i tada sam čekao dosta dugo, sve je prošlo ok, ali nemaš povratnu informaciju, ne znaš što se dešava i da li će uopće stići, rok isporuke su premašili za 4-5 puta. Javi kako je prošlo.

 

zuper kaže...
Ma uzmi samo. Cijena je i danas dobra i bolje nego naručiti iz Kine. A 98% je da će s mobitelom biti sve u redu.

Nije bilo govora o Kini, nego kupiti kod Mađara (ED) ili kod nas u RH za 200-300kn više.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 8/128
LINK
Kupon: GBMI10SALE
$679.00

 

Xiaomi Mi 10 Pro 8/256
LINK
Kupon: GBMI10PRO8256
$859.99

 

Padaju cijene, još neka padnu barem 150-200$ pa će to biti dobra kupovina. 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...

Xiaomi Mi 10 8/128
LINK
Kupon: GBMI10SALE
$679.00

 

Xiaomi Mi 10 Pro 8/256
LINK
Kupon: GBMI10PRO8256
$859.99

 

Padaju cijene, još neka padnu barem 150-200$ pa će to biti dobra kupovina. 

 kako ovo funkcionira. Gdje se upisuje kod?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
dar01 kaže...
mzopg kaže...

Xiaomi Mi 10 8/128
LINK
Kupon: GBMI10SALE
$679.00

 

Xiaomi Mi 10 Pro 8/256
LINK
Kupon: GBMI10PRO8256
$859.99

 

Padaju cijene, još neka padnu barem 150-200$ pa će to biti dobra kupovina. 

 kako ovo funkcionira. Gdje se upisuje kod?

 

Klikneš BUY NOW, zatim odabereš EU Priority line za dostavu bez dodatnih troškova, a ispod imaš polje za unos kupona. Dodatnu garanciju možeš i ne moraš uzeti, piše objašnjenje. Ja plaćam paypalom to mi je dodatna sigurnost.

 

Pro verzija tek ide "presale" isporuka je od 05.04.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2020 18:24 (mzopg).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice