Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 442.455
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Carina007 kaže...

Po danu cak i moj A2 radi brutalne slike

 

Fora je u uvjetima loseg osvjetljenja. Tu se poznaju junaci.

 

A tu je P30 Pro tata mata. Opcenito Huawei.

 

Video nazalost bolna tocka za Huawei

 Huawei vec dugo ima ocajan video. Boljka xiaomija je nedostatak stabilizacije na prednjoj kameri pa je tako najgori izbor za vlogere. Iskreno, da mi kupovina moba ovisna samo o kameri, posebno videu, a lova nije problem - uzeo bi samsunga. Tamo jos od S7 serije radi fenomenalan video prednjom i zadnjom kamerom a kvaliteta fotki je isto jako dobra...ali poskup je. Huawei se muci sa videom, xiaomi sa videom prednje kamere i camera appom koja ne prati kvalitetu senzora. No kad se sve zbroji i oduzme...super amoled ekrani, odlicna autonomija, jaki procevi, vrlo dobre kamere, izvrsna cijena....samo je jedan odgovor - xiaomi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 10:02 (gnomisa).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...
Carina007 kaže...

Po danu cak i moj A2 radi brutalne slike

 

Fora je u uvjetima loseg osvjetljenja. Tu se poznaju junaci.

 

A tu je P30 Pro tata mata. Opcenito Huawei.

 

Video nazalost bolna tocka za Huawei

 Huawei vec dugo ima ocajan video. Boljka xiaomija je nedostatak stabilizacije na prednjoj kameri pa je tako najgori izbor za vlogere. Iskreno, da mi kupovina moba ovisna samo o kameri, posebno videu, a lova nije problem - uzeo bi samsunga. Tamo jos od S7 serije radi fenomenalan video prednjom i zadnjom kamerom a kvaliteta fotki je isto jako dobra...ali poskup je. Huawei se muci sa videom, xiaomi sa videom prednje kamere i camera appom koja ne prati kvalitetu senzora. No kad se sve zbroji i oduzme...super amoled ekrani, odlicna autonomija, jaki procevi, vrlo dobre kamere, izvrsna cijena....samo je jedan odgovor - xiaomi.

Po meni je novi iPhone bolji izbor od Samsunga, ako ćemo gledati omjer cijena/dobiveno. Isto tako ne znam kako možeš Xiaomi stock camera app nazvati smećem, a u svim testovima je rame uz rame sa top kamera uređajima, pa nije onda baš smeće, a da može bolje sigurno može.

 

Sada se u tim usporedbama već gledaju sitnice, traži dlaka u jajetu, a realno sve su to izvrsni uređaji, Samsung S20+/Ultra, Huawei P30 Pro, Huawei Mate 30 Pro, iPhone 11 Pro, Xiaomi Mi 10 (Pro). Negdje je jedan malo bolji, negdje drugi, ali ono što čini najveću razliku je cijena. Za jedan Samsung ili iPhone dobiješ dva Xiaomija koji su podjednaki, ako ne i bolji uređaji, ovisno što se gleda.

 

Izostanak stabilizacije na prednjoj kameri je čudan, pogotovo jer se to riješi softwareski. Vlogerima to neće biti problem, prvo jer koriste gimbal, a drugo jer koriste software za obradu videa, google photos ili youtube odrade bez problema "EIS" posao.

 

Može se isprobati i ovaj trik, kad je Xiaomiju tako teško uključiti EIS 

https://www.instructables.com/id/Get-EIS-Electronic-Image-Stabilization-on-Any-Andr/

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 12:32 (mzopg).
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

 

Od 1:05min. video snimljen s prednjom kamerom, stabilizacija rastura na 4k30.

I dalje mislite da je iPhone ili Samsung stabilizacija bolja? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Čitam temi i sve mi se čini da kupujete fotoaparate, a ne mobitele :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...
gnomisa kaže...
Carina007 kaže...

Po danu cak i moj A2 radi brutalne slike

 

Fora je u uvjetima loseg osvjetljenja. Tu se poznaju junaci.

 

A tu je P30 Pro tata mata. Opcenito Huawei.

 

Video nazalost bolna tocka za Huawei

 Huawei vec dugo ima ocajan video. Boljka xiaomija je nedostatak stabilizacije na prednjoj kameri pa je tako najgori izbor za vlogere. Iskreno, da mi kupovina moba ovisna samo o kameri, posebno videu, a lova nije problem - uzeo bi samsunga. Tamo jos od S7 serije radi fenomenalan video prednjom i zadnjom kamerom a kvaliteta fotki je isto jako dobra...ali poskup je. Huawei se muci sa videom, xiaomi sa videom prednje kamere i camera appom koja ne prati kvalitetu senzora. No kad se sve zbroji i oduzme...super amoled ekrani, odlicna autonomija, jaki procevi, vrlo dobre kamere, izvrsna cijena....samo je jedan odgovor - xiaomi.

Po meni je novi iPhone bolji izbor od Samsunga, ako ćemo gledati omjer cijena/dobiveno. Isto tako ne znam kako možeš Xiaomi stock camera app nazvati smećem, a u svim testovima je rame uz rame sa top kamera uređajima, pa nije onda baš smeće, a da može bolje sigurno može.

 

Sada se u tim usporedbama već gledaju sitnice, traži dlaka u jajetu, a realno sve su to izvrsni uređaji, Samsung S20+/Ultra, Huawei P30 Pro, Huawei Mate 30 Pro, iPhone 11 Pro, Xiaomi Mi 10 (Pro). Negdje je jedan malo bolji, negdje drugi, ali ono što čini najveću razliku je cijena. Za jedan Samsung ili iPhone dobiješ dva Xiaomija koji su podjednaki, ako ne i bolji uređaji, ovisno što se gleda.

 

Izostanak stabilizacije na prednjoj kameri je čudan, pogotovo jer se to riješi softwareski. Vlogerima to neće biti problem, prvo jer koriste gimbal, a drugo jer koriste software za obradu videa, google photos ili youtube odrade bez problema "EIS" posao.

 

Može se isprobati i ovaj trik, kad je Xiaomiju tako teško uključiti EIS 

https://www.instructables.com/id/Get-EIS-Electronic-Image-Stabilization-on-Any-Andr/

 Ovo za iphone bi se čak i složio iako treba uzeti u obzir da imaju besramno skupe dodatke za mob i znaju namjerno zasrat sa updejtom ne bi li usporili uređaj a ti kupio novi. Plus što recimo Iphone 11 ima IPS ekran jbga. Nije loš ekran ali za tu lovu je mogao biti amoled. No to je apple, kao amoled je samo za "pro" verziju. O tome da sam ženi za Iphone 11 morao kupiti brzi punjač (QC 3.0) dodatno (na aliju od Ugreena, ne original) jel njen mob (za razliku od pro modela) dolazi sa punjačem koji ga puni 3 sata.

 

A kamera app od xiaomi je smeće u smislu da ne izvlači maximum od senzora. Često je znao sjebat i boje, isprat nebo. OK napredovao je s vremenom. Ali baš neki dan slikao sa mi9 i gcam mi pogodi savršeno dinamički raspon u 80% slučajeva a mi kamera u bar 50% slučajeva fula. OK to je automatika ali....ipak.

 

CyberDemonVZ kaže...

Čitam temi i sve mi se čini da kupujete fotoaparate, a ne mobitele :D

 Meni kamera nije najbitnija ali dosta ljudi gleda baš to kao faktor br. 1. Vidiš i da proizvođači sve više ulažu u taj segment. Osim toga, da ti kamera nije bitna onda bi te zadovoljio i neki midrange xiaomi za 1500kn jer "sve radi ok" i "radi solidne fotke"....

Osim toga, da, danas jedan flagship mobitel sa odličnom kamerom može sasvim dobro zamijeniti neki turistički odn. obiteljski fotić...za takve prigode je sasvim ok. Profići će sa sobom, ionako tovariti DSLR i sve dodatke. Međutim, ironija je da većinu tih fotki koje radimo na mobu i najviše gledamo na mobu (bilo u galeriji ili na instagramu, faceu itd.). Tako da ispada zapravo da većina ljudi te fotke nikada ili rijetko pogledaju na ekranu PCa ili TVa.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 13:15 (gnomisa).
6 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Koji app koristiti za Xiaomi kameru (Mi9) a da ne moram kerefeke izvoditi kao s gcam?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Koje kerefeke?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...

Čitam temi i sve mi se čini da kupujete fotoaparate, a ne mobitele :D

Meni taj naziv mobitel (mobilni telefon) više nema previše smisla, čak i pametni telefon nema smisla. To su sada prijenosna računala kod kojih je telefoniranje samo jedna od mogućnosti.

Čak mi se čini da se ti uređaji sve manje koriste za telefoniranje i sms-ove, što je bila početna funkcija kad se krenulo s nazivom mobitel.

 

Fascinantno je koliko je brzo napredovala ta tehnologija, nekadašnji 'idiot' fotići će izumrijeti, ako već nisu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
love2ml86 kaže...

Koji app koristiti za Xiaomi kameru (Mi9) a da ne moram kerefeke izvoditi kao s gcam?

 Nema kerefeka. Instaliraš gcam appXML fajl sa postavkama ubaciš u točno određeni folder na mobu i u settingsima gcam appa pokreneš xml (to samo jednom radiš, nakon toga app otvaraš bez ikakvih "kerefeka" i fotkaš). Postupak je ovdje i brutalno je jednostavan i kratak.

 

mzopg kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Čitam temi i sve mi se čini da kupujete fotoaparate, a ne mobitele :D

Meni taj naziv mobitel (mobilni telefon) više nema previše smisla, čak i pametni telefon nema smisla. To su sada prijenosna računala kod kojih je telefoniranje samo jedna od mogućnosti.

Čak mi se čini da se ti uređaji sve manje koriste za telefoniranje i sms-ove, što je bila početna funkcija kad se krenulo s nazivom mobitel.

 

Fascinantno je koliko je brzo napredovala ta tehnologija, nekadašnji 'idiot' fotići će izumrijeti, ako već nisu.

 Ja sam generacija koja je prošla totalnu tehnološku evoluciju. Od spectruma, gameboya, CM64, Amige, bežičnog "banana" telefona, prvog moba (motorola "cigla") sve do ovog danas. Ogroman je to napredak. Mobitel je danas multipraktik uređaj. Zamjenjuje idiot fotiće, na njemu se možeš igrat, možeš platiti sve račune bez da se jebeš na kompu ili u banci, možeš slušati glazbu npr. dok si na bajku, možeš i surfati netom i saznati info u par minuta, možeš gledati filmove i serije, spotove....a možeš i pričati hehe....z druge strane taj uređaj i zaglupljuje, posebno nove generacije koje odrastaju uz njega...ali to je već druga tema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 20:01 (gnomisa).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

.

 Ja sam generacija koja je prošla totalnu tehnološku evoluciju. Od spectruma, gameboya, CM64, Amige, bežičnog "banana" telefona, prvog moba (motorola "cigla") sve do ovog danas. Ogroman je to napredak. Mobitel je danas multipraktik uređaj. Zamjenjuje idiot fotiće, na njemu se možeš igrat, možeš platiti sve račune bez da se jebeš na kompu ili u banci, možeš slušati glazbu npr. dok si na bajku, možeš i surfati netom i saznati info u par minuta, možeš gledati filmove i serije, spotove....a možeš i pričati hehe....z druge strane taj uređaj i zaglupljuje, posebno nove generacije koje odrastaju uz njega...ali to je već druga tema.

 

 

Hehe, kao da citam sebe...sve isto.

Odrastanje od Spectruma, Ataria, C128, Amiga, prvi PC, PlayStation prve generacije, pojave prvih mobitela Nokie 3210, prvih kamera u mobitelima SE T300 koji jos imam, pa preko prvih iPhonea, WP Lumie 1020, prvih Androida i sve do prvog 108MP moba sa 5 kamera koji trenutno imam...doslovno sam bio dio generacije koja je bila dio te povijesti.🙂

10 godina
offline
Xiaomi Mi 10

 

Ne cudi me nadmoc samsunga. Iako imaju inferiorni senzor, imali su par generacija vise da izvuku maximum iz njega.

Bar što se automatike tice, s10+ bolji.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...

 

Ne cudi me nadmoc samsunga. Iako imaju inferiorni senzor, imali su par generacija vise da izvuku maximum iz njega.

Bar što se automatike tice, s10+ bolji.

 

Sve to mi pada u vodu kada vidim ovo (slika u prilogu), jednostavno se ne moze ignorirati cinjenica da tu usporedjujemo mali senzor i puno veci senzor...ova usporedba je koncipirana tako da se da sansa slabijem mobu.

Realno, uopce nisu za usporedbu...osim ako se ne gleda 1:1 ili eventualno neki mali crop...cim uvecas vise razlika je ogromna.

Ako govorimo o bojama, dinamickom rasponu, balansu bijele onda se mogu povlaciti neke usporedbe, ali kod rezolucije i opcenito detalja ovo je kao da usporedjujemo bazni digitalac sa npr Sony RX100 ili necim sličnim.

 

Slika u prilogu nije od ta dva moba, ali radi se o istoj razlici.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 9:45 (ocean77).
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

 Nema kerefeka. Instaliraš gcam appXML fajl sa postavkama ubaciš u točno određeni folder na mobu i u settingsima gcam appa pokreneš xml (to samo jednom radiš, nakon toga app otvaraš bez ikakvih "kerefeka" i fotkaš). Postupak je ovdje i brutalno je jednostavan i kratak.

 

Stavio sam, i usporedio, GCam s HDR+ (Enhanced) nudi dosta oštriju sliku u slabom osvjetljenju u odnosu na HDR opciju u stock Xiaomi aplikaciji.

Koji je najbolji mod za svakodnevno slikanje na GCam, da ostavim HDR+ (Enhanced) ili?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10

@thebatman

 

Čekamo da uporedi sa Pro verzijom.

ne znam nista, ali ću naučiti
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 16:56 (tpg).
10 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Zašto se ova tema ne vidi u xiaomi podforumu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...

Zašto se ova tema ne vidi u xiaomi podforumu?

 Meni sve OK. Uredno se vidi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...
thebatman kaže...

Zašto se ova tema ne vidi u xiaomi podforumu?

 Meni sve OK. Uredno se vidi.

 Je sad i meni, bila nestala i meni i ocean77, pa sam je nasao desno u listi tema i nakon mog posta je opet se pojavila.

Cudno

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...

 Nema kerefeka. Instaliraš gcam appXML fajl sa postavkama ubaciš u točno određeni folder na mobu i u settingsima gcam appa pokreneš xml (to samo jednom radiš, nakon toga app otvaraš bez ikakvih "kerefeka" i fotkaš). Postupak je ovdje i brutalno je jednostavan i kratak.

 

Stavio sam, i usporedio, GCam s HDR+ (Enhanced) nudi dosta oštriju sliku u slabom osvjetljenju u odnosu na HDR opciju u stock Xiaomi aplikaciji.

Koji je najbolji mod za svakodnevno slikanje na GCam, da ostavim HDR+ (Enhanced) ili?

 Nekad su uz gcam verziju davali postavke za dnevno i odvojeno za noćno fotkanje. Sad su tu xml postavke. E sad. Ja ti sa gcam fotkam samo noćne i indoor. Tu razvaljuje. Po danu koristim stock app od xiaomija i daje dobre rezultate.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 15:03 (gnomisa).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Frankie Tech se dokopao MI 10

 

jedva cekam da vidim kaj kaže, njega dosta cijenim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cromaki kaže...

 

 Hej, ima kakvih novosti?

Već je i prošao datum kad je trebao biti MWC, i još ništa od globalne verzije :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
GrimReaperKC kaže...

Frankie Tech se dokopao MI 10

 

jedva cekam da vidim kaj kaže, njega dosta cijenim.

 

Ovdje pokazuje da je sonyev "stari" senzor na MI9t pro (MI9) boji od novog 108P samsungovog na Mi Note 10. OK na Mi 10 će možda dati bolje rezultate ali čisto sumnjam da će bit velika razlika....

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 10:49 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...

 Hej, ima kakvih novosti?

Već je i prošao datum kad je trebao biti MWC, i još ništa od globalne verzije :(

 Uskoro nadam se, moj primjerak je na putu!

 

Xiaomi Mi MIX3 5G
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...

 

Hehe, kao da citam sebe...sve isto.

Odrastanje od Spectruma, Ataria, C128, Amiga, prvi PC, PlayStation prve generacije, pojave prvih mobitela Nokie 3210, prvih kamera u mobitelima SE T300 koji jos imam, pa preko prvih iPhonea, WP Lumie 1020, prvih Androida i sve do prvog 108MP moba sa 5 kamera koji trenutno imam...doslovno sam bio dio generacije koja je bila dio te povijesti.🙂

 Gotovo identično i kod mene.  Jedino sam preskočio WP Lumiu 1020.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...
GrimReaperKC kaže...

Frankie Tech se dokopao MI 10

 

jedva cekam da vidim kaj kaže, njega dosta cijenim.

 

Ovdje pokazuje da je sonyev "stari" senzor na MI9t pro (MI9) boji od novog 108P samsungovog na Mi Note 10. OK na Mi 10 će možda dati bolje rezultate ali čisto sumnjam da će bit velika razlika....

 

Hm... po meni je svaki odnio 1/3

 

Dakle totalno neodlučeno. Prvo mi9t pro najbolji, pa mi note 10 i na kraju k30

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Carina007 kaže...
gnomisa kaže...
GrimReaperKC kaže...

Frankie Tech se dokopao MI 10

 

jedva cekam da vidim kaj kaže, njega dosta cijenim.

 

Ovdje pokazuje da je sonyev "stari" senzor na MI9t pro (MI9) boji od novog 108P samsungovog na Mi Note 10. OK na Mi 10 će možda dati bolje rezultate ali čisto sumnjam da će bit velika razlika....

 

Hm... po meni je svaki odnio 1/3

 

Dakle totalno neodlučeno. Prvo mi9t pro najbolji, pa mi note 10 i na kraju k30

 Problem je u tome kaj je taj 108MP samsungov senzor najavljivan kao nešto super uber i puno bolje kad ono kur*ina.....Na Mi 10 neće biti puno bolje a prve recenzije pokazuju da je tako plus što 4k video ima saturaciju od 160%....bartako izgleda. Ok to se još može softverski riješiti. ali, xiaomi i camera softver....ehhhh

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...
Carina007 kaže...
gnomisa kaže...
GrimReaperKC kaže...

Frankie Tech se dokopao MI 10

 

jedva cekam da vidim kaj kaže, njega dosta cijenim.

 

Ovdje pokazuje da je sonyev "stari" senzor na MI9t pro (MI9) boji od novog 108P samsungovog na Mi Note 10. OK na Mi 10 će možda dati bolje rezultate ali čisto sumnjam da će bit velika razlika....

 

Hm... po meni je svaki odnio 1/3

 

Dakle totalno neodlučeno. Prvo mi9t pro najbolji, pa mi note 10 i na kraju k30

 Problem je u tome kaj je taj 108MP samsungov senzor najavljivan kao nešto super uber i puno bolje kad ono kur*ina.....Na Mi 10 neće biti puno bolje a prve recenzije pokazuju da je tako plus što 4k video ima saturaciju od 160%....bartako izgleda. Ok to se još može softverski riješiti. ali, xiaomi i camera softver....ehhhh

 Zasto kur*ina? Pa na dosadasnjim reviewovima se pokazao da fotke odlicno ispadnu s tim senzorom, dosta bolje od ovih 12mpx od iphonea/samsunga pogotovo kad se slika zoomira.. ne znam sta si ti ocekivao, fotke danas u dobrim uvijetima su na skoro svim mobitelima dobre, nema tu sad vise ni toliko mjesta za ogromne skokove u kvaliteti slike

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maxy0 kaže...
gnomisa kaže...
Carina007 kaže...
gnomisa kaže...
GrimReaperKC kaže...

Frankie Tech se dokopao MI 10

 

jedva cekam da vidim kaj kaže, njega dosta cijenim.

Ovdje pokazuje da je sonyev "stari" senzor na MI9t pro (MI9) boji od novog 108P samsungovog na Mi Note 10. OK na Mi 10 će možda dati bolje rezultate ali čisto sumnjam da će bit velika razlika....

 

Hm... po meni je svaki odnio 1/3

 

Dakle totalno neodlučeno. Prvo mi9t pro najbolji, pa mi note 10 i na kraju k30

 Problem je u tome kaj je taj 108MP samsungov senzor najavljivan kao nešto super uber i puno bolje kad ono kur*ina.....Na Mi 10 neće biti puno bolje a prve recenzije pokazuju da je tako plus što 4k video ima saturaciju od 160%....bartako izgleda. Ok to se još može softverski riješiti. ali, xiaomi i camera softver....ehhhh

 Zasto kur*ina? Pa na dosadasnjim reviewovima se pokazao da fotke odlicno ispadnu s tim senzorom, dosta bolje od ovih 12mpx od iphonea/samsunga pogotovo kad se slika zoomira.. ne znam sta si ti ocekivao, fotke danas u dobrim uvijetima su na skoro svim mobitelima dobre, nema tu sad vise ni toliko mjesta za ogromne skokove u kvaliteti slike

 Očekivao sam više od tog senzora...Ali pa ovo je za sad čak malo i podbačaj...evo i slike su sa sprženim bojama a ne samo 4k video....popravit će vjerujem, sa updateom ali ipak...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 20:16 (gnomisa).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Ja se svakako nebi vracao na te manje senzore, savrseno zadovoljan sa ovim 108MP.🙂
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Vidim da se po recenzijama žale na standby drain, da im skine preko noći i do 10% baterije.

U mene sve k'o švicarski sat, ali još ima vremena za detaljniji osvrt u narednih tjedan-dva kada istekne non disclosure agreement.

 

Xiaomi Mi MIX3 5G
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...
Ja se svakako nebi vracao na te manje senzore, savrseno zadovoljan sa ovim 108MP.🙂

Koji mob si imao prije ovog sa 108MP (şad imaš valjda Mi note 10)?

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2020 11:06 (gnomisa).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice