Program koji biljezi odrzavanje vozila

poruka: 25
|
čitano: 16.703
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

Treba mi program u koji bih biljezio tocenje goriva u vozila,servise i sto je na njima mjenjano. I da moze raditi na vise vozila 20-30. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
B_O_J_A kaže...

Treba mi program u koji bih biljezio tocenje goriva u vozila,servise i sto je na njima mjenjano. I da moze raditi na vise vozila 20-30. 

 ja znam da to u jednoj firmi vode u Excel tablici. ne znam d apostoji app za to, ali ako netko ima neku app i mene bi zanimalo (a da nije dio nekog CRM-a).

15 godina
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

Ja sam koristio preko exela ali pre dugo mi treba da odradim sva vozila dok ubacim i sve odradim. Imao sam za iPhone aplikaciju za kontrolu goriva u autu. Ali da mi je na PC neki program takav slican.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
B_O_J_A kaže...

Treba mi program u koji bih biljezio tocenje goriva u vozila,servise i sto je na njima mjenjano. I da moze raditi na vise vozila 20-30. 

Član po imenu TracerCPP, ima program koji bi 100% odgovorao tvojim potrebama, ovdje je link, a njega možeš kontaktirati ovdje.

12 godina
protjeran
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
B_O_J_A kaže...

Treba mi program u koji bih biljezio tocenje goriva u vozila,servise i sto je na njima mjenjano. I da moze raditi na vise vozila 20-30. 

 

SharePoint Foundation 2010: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5970

I left my wallet in El Segundo.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
Langsdorff kaže...
B_O_J_A kaže...

Treba mi program u koji bih biljezio tocenje goriva u vozila,servise i sto je na njima mjenjano. I da moze raditi na vise vozila 20-30.

 

SharePoint Foundation 2010: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5970

  zašto to "zlo" od sharepointa ako može neka manja app pisana u C# ili u C++ (kao što je TracerCPP napravio). sigurno je i brže i jednostavnije nego se "gnjaviti" sa sharepointom.

ili griješim?

15 godina
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

ova aplikacija od TracerCPP mi je dobra ali je preskupa za mene. Meni bi odgovarale aplikacije slicne one na iPhonu za odrzavanje vozila ima ih dosta besplatno za iphone a nemogu naci niti jednu slicnu za pc

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
B_O_J_A kaže...

ova aplikacija od  TracerCPP mi je dobra ali je preskupa za mene. Meni bi odgovarale aplikacije slicne one na iPhonu za odrzavanje vozila ima ih dosta besplatno za iphone a nemogu naci niti jednu slicnu za pc

  pošalji TraceruCPP neki PM pa neka ti da popust, kao kolegijalnost i sl.

;)

15 godina
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

ok je on dao mi je popust on ali meni je previse jer sam sebi kupujem program a ne firmi. jer sefofe ne zanima kako se radi vec da se odradi samo

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Program koji biljezi odrzavanje vozila

Reci koliko nudiš, pa se možda i nađe programer zainteresiran za suradnju.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
sasa kaže...
Langsdorff kaže...
B_O_J_A kaže...

Treba mi program u koji bih biljezio tocenje goriva u vozila,servise i sto je na njima mjenjano. I da moze raditi na vise vozila 20-30.

 

SharePoint Foundation 2010: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5970

  zašto to "zlo" od sharepointa ako može neka manja app pisana u C# ili u C++ (kao što je TracerCPP napravio). sigurno je i brže i jednostavnije nego se "gnjaviti" sa sharepointom.

ili griješim?

 

Zašto ne ako imaju Server 2008? Foundation je besplatan, a ako im je vođenje u Excel tablici okej, nema razloga da im vođenje u SharePoint listi ne bude okej.

I left my wallet in El Segundo.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
Langsdorff kaže...
sasa kaže...
Langsdorff kaže...
B_O_J_A kaže...

Treba mi program u koji bih biljezio tocenje goriva u vozila,servise i sto je na njima mjenjano. I da moze raditi na vise vozila 20-30.

 

SharePoint Foundation 2010: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5970

  zašto to "zlo" od sharepointa ako može neka manja app pisana u C# ili u C++ (kao što je TracerCPP napravio). sigurno je i brže i jednostavnije nego se "gnjaviti" sa sharepointom.

ili griješim?

 

Zašto ne ako imaju Server 2008? Foundation je besplatan, a ako im je vođenje u Excel tablici okej, nema razloga da im vođenje u SharePoint listi ne bude okej.

nekako mi "smrdi" na firmu koja nema server nego svi sve imaju lokalno, šefovi štede na svemu iz IT segmenta (ali ne na svojim autima i sl.).

ako ne žele platiti app teško da imaju server sa originalnim OS-om, jer i to košta (a zašto ne može "đabe" kada to susjedov mali složi sve nešto besplatno).

12 godina
protjeran
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

Može bit. Ja sam pošao od pretpostavke da firma s 30 vozila ima barem nekako posloženu infrastrukturu koja služi za upravljanje poslovima i vozilima. Bilo bi lijepo kada bi pokretači tema dali barem osnovne podatke s kojima bismo mogli raditi. Mislim, ako su ih uspjeli izdresirati da probleme s računalima ne opisuju s "OMG Nekaj mi ne radi na Windowsu", vjerujem kako je moguće isti način komunikacije implementirati i za ovakve stvari.

I left my wallet in El Segundo.
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
Langsdorff kaže...

Može bit. Ja sam pošao od pretpostavke da firma s 30 vozila ima barem nekako posloženu infrastrukturu koja služi za upravljanje poslovima i vozilima. Bilo bi lijepo kada bi pokretači tema dali barem osnovne podatke s kojima bismo mogli raditi. Mislim, ako su ih uspjeli izdresirati da probleme s računalima ne opisuju s "OMG Nekaj mi ne radi na Windowsu", vjerujem kako je moguće isti način komunikacije implementirati i za ovakve stvari.

Isto tako sam pretpostavio da barem posjeduju ISO, i da imaju informatički odjel. Razumio bi da sistemac ovdje traži preporuku, ili da treba tri različite ponude za aplikaciju s kojom će voditi vozni park, ali da traži alternativu aplikaciji koju je koristio na Iphoneu, nebi ni u najluđem snu očekivao. B_O_J_A, bez uvrede, nisam ništa loše mislio, znam kako se u malim firmama štedi i sve vrti lokalno, ali zamisli da imaš kompletan pregled kilometraže, servisne intervale, u alikaciji na privatnom mobitelu, i da ostaneš bez toga? Također znam kako je to dok dobiješ nalog od šefa da određeni problem riješiš, a za takvo riješenje je potrebno minimalno 10 000 kn, a ti moraš izmišljavati toplu vodu, ili nedaj bože pisati svoju aplikaciju koja bi u ovom slučaju mogla biti relativno jednostavna, kažem relativno, uz dobro projektiranu bazu, ali opet neide pro bono.

15 godina
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

Vi niste radili u nasim "FIRMAMA" sefa ne zanima ni kako radis ni gdje ni sacim samo da im isprintas papire. I da im ostavis na stolu. A ulaganje u pc ili servere hhhh. Ja rasdim na svome privatnom laptopu sve a u firmi imam celerona 1,8 sa 512 rama i crt monitorom. A o sererveru da ne pricam. Ovaj program od TracerCPP svaka njemu cast program je super cijena je ok. Ali problem je sto ja to moram platiti iz svog dzepa ako si hocu olaksati posao, a uz bogatu placu da si kupujem programe onda bih radio za nista. Jos sam u potragi da si nadjem neki besplatan ili skroz jeftini program da si malo pomognem u radu ne moram sve preko exela raditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
B_O_J_A kaže...

Vi niste radili u nasim "FIRMAMA" sefa ne zanima ni kako radis ni gdje ni sacim samo da im isprintas papire. I da im ostavis na stolu. A ulaganje u pc ili servere hhhh. Ja rasdim na svome privatnom laptopu sve a u firmi imam celerona 1,8 sa 512 rama i crt monitorom. A o sererveru da ne pricam. Ovaj program od TracerCPP svaka njemu cast program je super cijena je ok. Ali problem je sto ja to moram platiti iz svog dzepa ako si hocu olaksati posao, a uz bogatu placu da si kupujem programe onda bih radio za nista. Jos sam u potragi da si nadjem neki besplatan ili skroz jeftini program da si malo pomognem u radu ne moram sve preko exela raditi.

Nažalost, jesmo, odnosno još uvijek radim. Isto tako se služim i svojim privatnim laptopom a ponekad i sa mobitelom, u svrhu posla takod a točno znam kako ti je. Isto tako prisiljen sam koristiti masu besplatnih programa, isto tako masu toga radim u excel tablicama, i znam kako ti je.

16 godina
online
Program koji biljezi odrzavanje vozila

Istina, težak je posao na kojem sam moraš nabavljati alate za posao, ili se patiti s općenitim alatima. gdje prvenstveno mislim na office.

 

B_O_J_A, još nisam čuo, a baš me zanima. Koliko takav program vama vrijedi? Da možete sami odrediti cijenu za određen set funkcija koje bi vam olakšale svakodnevni posao, kolika bi ta cijena bila?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila

Šefofima taj program ne vrijedi nista on je besplatan, jer ih ne zanima kako je odradjeno vec da je odradjeno. A ja bih njega sebi morao kupiti i dati vise od jedne cijela place za njega. A danas sutra kad odme iz firme sto cu onda sa njim. Cijena ovoga programa sto prodaje kolega sa foruma je ok ali za mene i moju situaciju je pre skup.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
B_O_J_A kaže...

Šefofima taj program ne vrijedi nista on je besplatan, jer ih ne zanima kako je odradjeno vec da je odradjeno. A ja bih njega sebi morao kupiti i dati vise od jedne cijela place za njega. A danas sutra kad odme iz firme sto cu onda sa njim. Cijena ovoga programa sto prodaje kolega sa foruma je ok ali za mene i moju situaciju je pre skup.

kupovina softwarea nije nikako na tebi!

naime, da ti dođe neka kontrola ako firma nema račun na sebe onda to može biti kao i da imaš ilegalnu verziju.

znači, nikako ne kupiti kao ti!

čudne su te HR tvrtke i njihova rukovodstva!

15 godina
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

Cudne su hrvatske firme,A ja sam u bih zamisli kakva je ovdje situaciju? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

http://www.autofusher.com/

 

... pogledaj malo...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila

Čuvaj posao,... onog momenta kad tvoj šef skonta da te može zamijeniti jedan računar i kvalitetan softwer izgubiti ceš posao..

12 godina
neaktivan
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

Meni je žao što je tako ispalo no i ja sam jako puno vremena uložio u izradu programa pa ga ne mogu davati baš džabe. No sam se razmisli koliko vremena ćeš si uštedjeti upotrebom takvog jednog programa, a problem ih je naći jer su uglavnom specijalizirani. Od početne cijene 10 000 kn koja vrijedi za firme dajem ti popust od 95%. Mislim da ne može biti jeftinije od toga {#}.

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji biljezi odrzavanje vozila
TracerCPP kaže...

Meni je žao što je tako ispalo no i ja sam jako puno vremena uložio u izradu programa pa ga ne mogu davati baš džabe. No sam se razmisli koliko vremena ćeš si uštedjeti upotrebom takvog jednog programa, a problem ih je naći jer su uglavnom specijalizirani. Od početne cijene 10 000 kn koja vrijedi za firme dajem ti popust od 95%. Mislim da ne može biti jeftinije od toga {#}.

 tracer, tebi je bolje da ne radiš u prodaji... brzo bi propao.... ;)

12 godina
neaktivan
offline
Program koji biljezi odrzavanje vozila

Ma drugo su ovakvi specifični slučajevi gdje je riječ o pojedincu a ne firmi. Usto, program bi bio limitiran po broju auta itd..

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice