Kupnja MS Office-a 2019

poruka: 6
|
čitano: 4.753
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Kupnja MS Office-a 2019

Moze li mi neko reci ima li negdje za uzeti jeftino licenca za MS Office 2019 za Mac?

Vidim da je na bug danas izasla rekla jeftinih licenci ali sve je za PC i Windows OS-ove, pa me zanima da li ima negdje po ovakvim cijenama i za Mac negdje uzeti 10-20$?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kupnja MS Office-a 2019

Legalno za te novce? Tesko.

 

Ako imas 20.000kn za MAC, onda imas i 1000 za Office.

 

https://www.protis.hr/products/details/elektronicka-licenca-microsoft-office-2019-home-and-student-79g05018-svi-jezici-pc--mac/147346

 

Business ti je 500kn vise, ako ti Home nije dovoljno velik paket.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja MS Office-a 2019

-zašto? :)

tj ili google ne radi, ili si firma, ili nešto treće... a o tome ovisi cijena, ne samoj želji (platiti manje, što je logično-legitimno mada možda ne sasvim u skladu s eulama..).

 

(ako je komercijala, tad mu home&studnet nikako nije 'dovoljno velik/jak', no tad je problem ''r-1'')

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2020 13:56 (ihush).
11 godina
offline
Re: Kupnja MS Office-a 2019
Za osobnu upotrebu

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/windows-office-licence-bagatelu/252049.aspx

Za firmu moraš imati "r1", ihush već objasnio
15 godina
offline
Re: Kupnja MS Office-a 2019
Jel ima trial verzija officea 2019..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja MS Office-a 2019

da/ne ovisno kako tumačiš.. ne kao zasebna npr demo, nego je svaka ista, imaš rok za aktivaciju tj svi mso su trial za normalne kupce-korisnike, dok druge licence nisu za takve kupce i zato ne postoji 'normalna' ili trial verzija nego su takve + dobiješ ju u win10 instalaciji i nudi ti aktivaciju tj ovisno o unešenom keyu-licenci se aktivira npr home/student ili pro..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice