Excel tablice online

poruka: 6
|
čitano: 3.936
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Excel tablice online

Imam excel tablicu shareanu online u koju bi drugi korisnici trebali upisivati svoje podatke. Ali htio bih da ti drugi korisnici vide samo dijelove tablice koji su njima potrebni, tj. da vide samo ćelije koje im omogućim da vide i editiraju. Da li je to moguće?

Google sheets sam koristio prije par godina i imali su nešto slično. Mogao sam pojedinim korisnicima omogućiti da popunjavaju samo svoje rubrike....

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Excel tablice online
Ezio kaže...

Imam excel tablicu shareanu online u koju bi drugi korisnici trebali upisivati svoje podatke. Ali htio bih da ti drugi korisnici vide samo dijelove tablice koji su njima potrebni, tj. da vide samo ćelije koje im omogućim da vide i editiraju. Da li je to moguće?

Google sheets sam koristio prije par godina i imali su nešto slično. Mogao sam pojedinim korisnicima omogućiti da popunjavaju samo svoje rubrike....

 ovdje imaš nešto za prvu pomoć oko toga 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
online
Re: Excel tablice online
Ajar kaže...
Ezio kaže...

Imam excel tablicu shareanu online u koju bi drugi korisnici trebali upisivati svoje podatke. Ali htio bih da ti drugi korisnici vide samo dijelove tablice koji su njima potrebni, tj. da vide samo ćelije koje im omogućim da vide i editiraju. Da li je to moguće?

Google sheets sam koristio prije par godina i imali su nešto slično. Mogao sam pojedinim korisnicima omogućiti da popunjavaju samo svoje rubrike....

 ovdje imaš nešto za prvu pomoć oko toga 

 zapravo rješenje je da im kreiram zasebne tablice i onda syncam podatke?

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Excel tablice online
Ezio kaže...

 zapravo rješenje je da im kreiram zasebne tablice i onda syncam podatke?

 tako meni radi poslodavac kad nas nekolicina prevoditelja radi u google docs excelu (velika datoteka raskopana na niz manjih) i stvar šljaka. samo on vidi sve, a mi međusobno niš - samo svoje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
online
Re: Excel tablice online
Ajar kaže...
Ezio kaže...

 zapravo rješenje je da im kreiram zasebne tablice i onda syncam podatke?

 tako meni radi poslodavac kad nas nekolicina prevoditelja radi u google docs excelu (velika datoteka raskopana na niz manjih) i stvar šljaka. samo on vidi sve, a mi međusobno niš - samo svoje. 

 Samo što google sheets to ima dosta jednostavno riješeno. Ne znam da li je isto i u excelu

PSN - darklydexter
3 godine
neaktivan
offline
Re: Excel tablice online

Nešto slično sam htjela postići pa sam pretvorila excel u googlesheet i stavila kao embed na stranicu (otključane samo ćelije gdje želim da mijenjaju podatke).
Možete vidjeti na linku https://excelerator.000webhostapp.com/2020/07/iban kako to izgleda.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice