Usb stick ne radi - pomoć!

poruka: 51
|
čitano: 68.249
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Usb ne radi pomoć!!!
wifi kaže...

 tako da ispada da je visestruki backup zapravo skup sport, imat 2-3 eksterna diska s istim podacima je prilicno pouzdano, ali rijetko ce tko potegnit za takvim rjesenjem.

neces vjerovat,ali taj sam.

jos samo fali da mi western digital posalje neku plaketu ili lentu sa ordenom.

teško vrijeme za matore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Usb ne radi pomoć!!!
torrente kaže...
wifi kaže...

 tako da ispada da je visestruki backup zapravo skup sport, imat 2-3 eksterna diska s istim podacima je prilicno pouzdano, ali rijetko ce tko potegnit za takvim rjesenjem.

neces vjerovat,ali taj sam.

jos samo fali da mi western digital posalje neku plaketu ili lentu sa ordenom.

 virujen ti, jer i sam razmisljam o tome da uzmem jos koji... doduse, imam jos jedan wd 320gb, ali na taj ne stavljam ovaj backup jer je visenamjenski pa ne zelim. Skupilo se i kod mene WD-ova, samo umisto plaketa i lenti, bolje bi bilo da posalju 2TB NAS, cisto radi jednostavnije sinhronizacije podataka s vise racunala...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Usb ne radi pomoć!!!

Onda ti podaci i nisu toliko vazni inace ne bi pitao za cijenu. 

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Usb ne radi pomoć!!!
logic kaže...

Onda ti podaci i nisu toliko vazni inace ne bi pitao za cijenu. 

 nekome mozda nevazni, meni vazni, ali da cu ih bas sad drzat na 5 eksternih diskova, i kad radis backup, svakog redom pristekavat... too much for me...

13 godina
protjeran
offline
RE: Usb ne radi pomoć!!!
Još uvijek imaš ono riješenjua od 1500 kn.

Prvo se odleme chipovi, isčitaju dumpovi, zatim se sve posloži i dobiješ svoje podatke natrag:).

pozz

14 godina
offline
RE: Usb ne radi pomoć!!!

IMHO daleko e bolje kao backup koristit HDD nego DVD....prije ce se ostetit ili otici DVD nego HDD.

 

Evo da ne ureknem, meni do sada u zvotu je otisao samo jedan HDD i to mojoj greskom posto je notebook pao na pod te je hard poceo "klikat" (svi znamo kako to nije dobar zvuk Namigiva).....no zamjenio ga i vozi dalje.

Od onda mi niti jednom HDD-u nije bilo nista, a ostecenih i necitljivih DVD-a imam malo more te ih cak ni neki programi ne mogu spasit.

Uz to imao sam dva "problematicna" seagate harda od 500 GB te im isto tako nikada nista nije bilo.....te da nemam ove Caviar Black hardove, opet bih koristio Seagate jer me nikada nije iznevjerio.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
Usb stick ne radi - pomoć!

I JA IMAM SLICAN PROBLEM UBACIM STICK I IZBACI MI OVO

Dejan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Usb stick ne radi - pomoć!

Da ne otvaram novu temu, ja imam malo drukčiji problem ali se sve svodi na to da on ne radi.

Caka je u tome da kad ga ubacim on ne izbacuje prozor a u my computer je izlistan, a kad želimuć on kaže da nije moguće i mora se formatirat, ja išao onda formatirat ali onda kaže da nije moguće formatiranje i na kraju windows nije formatirao, kak da riješim ovaj problem ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Usb-neradi ispravno

MOLIM POMOĆ-znaći kupio ja usb preko ebaya od 32 gb i radio je dobro i sada kada npr. stavim više od 7 gb npr. 7.5 gb ostale stvari uopće ne rade i ne mogu se ispravno prebaciti MOLIM POMOĆ ŠTO BRŽE{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Usb-neradi ispravno
forumblaGRiva kaže...

MOLIM POMOĆ-znaći kupio ja usb preko ebaya od 32 gb i radio je dobro i sada kada npr. stavim više od 7 gb npr. 7.5 gb ostale stvari uopće ne rade i ne mogu se ispravno prebaciti MOLIM POMOĆ ŠTO BRŽE{#}

Vjerovatno ti je riknuo, kupuj drugi.

Valentin
12 godina
offline
Usb stick ne radi - pomoć!

Pozdrav svima.Imam problem sa USB stikom-kad ga prikljucim na laptop ne prepoznaje ga,mada ga je prvi put prepoznao.Nakon sto restartam laptop ogu ponovo viditi usb stik.Imate li neko rjesenje za ovaj problem(USB stic-Sandisk CRuzer glide 64GB).Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Usb stick ne radi - pomoć!

Znam za print screen, ali ovako sam na brzinu slikala xD
Stik mi je normalno radio, ali sada ovi izadje i nikako nema stika u kompu.
ŠTA DA RADIM !? :O
A trebaju mi neki podaci sa stika :(

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Usb stick ne radi - pomoć!

Ovako, ubacim usb, i on poče njegovo učitavanja, i u donjem desnom uglu iskaču oni balončići, gdje piše da je našao novi hardver, instalira ga, i kad uđem u my computer, tamo ga nema... :/ 

a probao sam i preko devise menager ni tamo ga nema

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 7:49 (adok).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Usb stick ne radi - pomoć!

Kupljen usb Take MS  16 gb prije  par dana,prvih par dana radio,sve ok,međutim sad ga više kompjuter ne prepoznaje. Pojavljuje mi se da Windows  ne može instalirati novi uređaj ili ga uopće ne prepoznaje.  Drugi USB stick na istom usb utoru  normalno radi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Usb stick ne radi - pomoć!
Atomic-7 kaže...

Kupljen usb Take MS  16 gb prije  par dana,prvih par dana radio,sve ok,međutim sad ga više kompjuter ne prepoznaje. Pojavljuje mi se da Windows  ne može instalirati novi uređaj ili ga uopće ne prepoznaje.  Drugi USB stick na istom usb utoru  normalno radi.

Formatiraj ga na linuxu. Imam isti USB i imao sam isti problem.

11 godina
neaktivan
offline
Usb stick ne radi - pomoć!

kad ubacim usb stick meni se samo pokaže dole u desnom kutu kod sata ali nemogu otvoriti da bi nešto stavi u njega a prije se automatski otvorio i mogo sam

dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Usb stick ne radi - pomoć!
Plis help! Pošto sam prebacio tv na nove HD programe, Time mašina mi nemože snimati na Hard Disk filmove. (kaže:Time mašina ne podržava snimanje) Dosad što je snimljeno se može gledati, ali više ne podržava snimanje. Dali netko zna što bi to moglo biti? Mjesta na disku ima.
Samo Canon priznam
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 8:32 (mucamica).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Usb stick ne radi - pomoć!
dajac59 kaže...

kad ubacim usb stick meni se samo pokaže dole u desnom kutu kod sata ali nemogu otvoriti da bi nešto stavi u njega a prije se automatski otvorio i mogo sam

 Ne otvori se automatski ili ga ne mozes otvoriti nikako?

5 godina
offline
Re: Usb stick ne radi - pomoć!
mucamica kaže...
Plis help! Pošto sam prebacio tv na nove HD programe, Time mašina mi nemože snimati na Hard Disk filmove. (kaže:Time mašina ne podržava snimanje) Dosad što je snimljeno se može gledati, ali više ne podržava snimanje. Dali netko zna što bi to moglo biti? Mjesta na disku ima.

 DRM zastita....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Usb stick ne radi - pomoć!
Drm? Oprosti, ali ne kužim. Može par riječi više?
Samo Canon priznam
5 godina
offline
Re: Usb stick ne radi - pomoć!
mucamica kaže...
Drm? Oprosti, ali ne kužim. Može par riječi više?

 https://en.wikipedia.org/wiki/Digital_rights_management

 

Zastita od kopiranja.....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice