Sony x900h lazno oglasavanje

poruka: 23
|
čitano: 4.329
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

Ne znam jel tko prati zadnjih par dana novosti o navedenom modelu. Navodno je sony odlucio odustat od upgreda koji donosi VRR i ALLM . Obecavali su i oglasavali od kad je TV izaso da ce VRR i ALLM doci sa buducim updatima. Tv je stalno bio oglasavan od strane sony-a ko PS5 ready sa full 2.1 featursima (ukljucujuci vrr i allm) i sa time bio konkurentan na trzistu i jedini sony-ev 4k tv u 2020-oj sa HDMI 2.1 supportom. Ako se ispostavi da je ovo stvarno istina (jos se ceka sluzbeni odgovor sonya), onda je rijec o teskoj prevari kupaca i laznom oglasavanju, zbog kojeg ga je vecina ljudi i kupila (ukljucujuci i mene). E sad me zanima ako je stvarno sve istina, kakve sanse kod nas imamo za neku naknadu, povrat ili pravnu borbu. Na redditu ljudi divljaju i najavljuju masovno vracanje tv-a i pokretanje tuzbi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

TV je dobio update da goni 4K/120Hz jel tako? A za sto tocno je bitan taj VRR?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

"VRR is overrated af. It's a solution to a problem that hardly exists on console, problem is people are dumb and just regurgitate what they hear. We've been playing without it for over a decade and nobody had a problem"

 

"It is something good to have. But you won’t missed it if you don’t have it. In layman terms"

 

"VRR is a gimmick for console. Plain and simple.

The actual point of VRR is based on PC gaming where you can literally go from 140 to 60 frames per second from one scene to the next.

Think of it this way. PC gaming needs VRR simply because the games on there are more or less unlocked. When you combine that with the infinite combinations of different hardware that people may be playing a game on, being able for the monitor to adjust on the fly helps make up for all of these differences I'm hardware.

On console most games will be locked in for the most part on a specific graphic setting that everyone will be using with the same exact hardware for the most part. The developers can plan for this hardware and tweak the game to eliminate the major frame fluctuations that really call for VRR"

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

Dobio je update samo za pola 2.1 featura znaci 4k120hz i eArc. VRR je isto ko nvidia G-sync i amd freesync, znaci sinkronizira framove konzole ili pc-a sa tvo-m, da nema stutteringa i tearing.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony x900h lazno oglasavanje
djhuby kaže...

TV je dobio update da goni 4K/120Hz jel tako? A za sto tocno je bitan taj VRR?

 Bitno je da su oglasavali tv da ce dobit vrr. Ko ima xbox sex njemu je bitno, a i vlasnicima ps5 isto kad dobije podrsku za vrr. Ja sam osobno kupio sony 55xh9077 i na sve moguce nacine cu ga pokusat vratiti radi laznog oglasavanja.

5 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

Dok dodju igre koje ce mozda trebati VRR vec cemo svi gledati i kupovati novi TV

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

Nije uopce bitno kad ce doc igre, a vec ih i ima, vec to da su lazno oglasavali i varali ljude. Ko kaze da netko nije kupio tv da spoji komp na njega di ti itekako treba vrr ako imas novije graficke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

I za PS5 pise 8K a nejde 8K. Nije nitko vratio konzolu.

 

"What's more, although the PS5 supports the next-gen HDMI 2.1 interface there appears to be no way to take advantage of VRR or ALLM support."

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony x900h lazno oglasavanje
Tv koji treba mozda dobiti vrr spojen na ps5 koji treba mozda dobiti vrr za igrat igre koje profitiraju od vrr koje trebaju tek izaci.. zvuci kao bajka za malu djecu koju ne treba shvaćati ozbiljno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

Pa nemoze bit mozda ako su rekli da ce sigurno bit, nije uopce bitno kome sta treba ili netreba, nego jednostavno zavaravanje kupaca i lazno oglasavanje koje je regulirano zakonom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony x900h lazno oglasavanje
truki kaže...

Pa nemoze bit mozda ako su rekli da ce sigurno bit, nije uopce bitno kome sta treba ili netreba, nego jednostavno zavaravanje kupaca i lazno oglasavanje koje je regulirano zakonom. 

Može info gdje su to oglašavali?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony x900h lazno oglasavanje

Po svuda, evo neki primjeri samo. Znaci na svim svojim stranicama, policama ducana i tako dalje

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 0:08 (truki).
6 godina
offline
Re: Sony x900h lazno oglasavanje
truki kaže...

Po svuda, evo neki primjeri samo. Znaci na svim svojim stranicama, policama ducana i tako dalje

Koliko sam shvatio to tek treba izaći kroz update, barem tako piše na materijalu koji si postao.

8 godina
neaktivan
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

Kao sta sam napiso nije sluzbeno otkazano jes jer jos dolaze razne poruke od sonya, ovisno u kojoj zemlji ljudi kontaktiraju support hahah. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

Pa ako nije službeno otkazano zašto briga? Zato što je neki lik napisao da stekne više pregleda??

 

I ja imam ovaj tv, i sumnjam da će Sony sebi napraviti problem, pustit će nešto pa makar i sa nekim nedostatkom kao onaj blur na 4k120.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

i ja imam XH90, ma pustit ce oni to kroz soft nadogradnju kad tad... ova serija im je najpopularniji TV tak da...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

Sumnjam u to, da je to softwerski problem neki njihov inžinjerčić bi to već sklepao, ali to je do hardvera. Pa  na modelima za 2021. kažu da će vrr i ostalo doći u nadogradnji.

Stavili su novi čip u 2021.modele i dalje nema podrške za hdmi 2.1 out of the box......ejjj jedan Sony.

A kada pogledam video za predstavljanje novih modela......to izgleda kao da su s oproštenjem amateri radili.

 

Evo link pa pogledaj....ja sam umro od smijeha dok sam gledao.....kakve face....

 

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony x900h lazno oglasavanje
Hahaha baš je onako cringey 🤣
14 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

UPDATE Sony said it will correct its support page to affirm VRR still planned

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

Ja sam optimista makar sigurno ću preživjeti i bez njega. Zamjenio sam 7 godian star Samsung s KD-55XH9077 i pao sam na guzicu kako igre izgledaju fenomenalno na PS5. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 10:23 (Gajotres).
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

nema straha momkovi 

 

Sony: HDMI 2.1 VRR and ALLM still planned for X900H / XH90

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1610531618

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 12:23 (Spike1983).
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Sony x900h lazno oglasavanje

X900H/ XH90 Will Still Get VRR & ALLM Firmware Update, Sony Officially Confirms

 

 

 

 

 

 

 

VRR-u se radujem, ali i PS5 ceka update za tu funkciju.


Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 11:57 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice