LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb!

poruka: 459
|
čitano: 260.933
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb

kako je problem rijšan

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb

Poštovanje Ramo

evo imam takav tv 3.40 i nikako nemogu ga skinuti na 3.15 stavim usb s programom ništa onda stavim karticu sastrane i opet ništa

molim ako ima neko riješenje

hvala

15 godina
offline
LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb!

Jel iko uspio natjerati LF (saturn6) seriju da može na njemu raditi wifi stick ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb!
Pozdrav, ja imam 32lg3000... Svasta sam procitao ali nikako da uspijem. Imao je 3.25 stavio 3.55 verziju i idalje u tool optionu nema usba.. Moze li se uopce otvorit usb na tom tvu? Hvala! Edit: ima negdje za skinut ta 3.15 verzija?
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2014 19:04 (tomo007).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb
tomo007 kaže...
Pozdrav, ja imam 32lg3000... Svasta sam procitao ali nikako da uspijem. Imao je 3.25 stavio 3.55 verziju i idalje u tool optionu nema usba.. Moze li se uopce otvorit usb na tom tvu? Hvala! Edit: ima negdje za skinut ta 3.15 verzija?

Imam identičan problem, isto tako digao sa 3.25 na 3.55 i sad nemogu downgrejdat , nabavio sam i servisni daljinski koji isto tako otvori meni kao i kad držim ok tipku na tvu i daljinskom. Uglavnom samo se otvori tool option 1. 

Imas hrpu linkova za skinut 3.15 ali jedino mi nije jasno zasto taj fw ima efk. , a ovaj noviji ima na kraju bin. ????

i da kad se stisne meni pa oznacis options--netreba stisnut 7 puta tipku FAV nego broj 7 sedam puta i onda bi trebao iz foldera preuzet taj FW ali jednostavno nece :(((((((((((((((((((((

 

14 godina
offline
LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb!

Imam LG 32LH2000.

 

Zanima me jel ga ja mogu spojit na WIFI koristeći external wireless adapter ili na neki drugi način?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb!

Pre godinu dana otprilike uradio sam nadgradnju firmwera na LG 37LH 2000, i usb radi odlicno. Interesuje me dali postoji mogucnost snimanja tv programa na usb stik i kako to uraditi. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb

Bok, moj model je 42ld550-zc, softver 03.00.12, da li je moguće na njemu promjeniti postavke za usb na ovaj način. Hvala ti !

9 godina
neaktivan
offline
LG LH2000 serija, ipak je moguce koristiti usb!

Mozda pogledaj na google usb hack + tvoj model tv i da dodam lg 32ld320 je moguce hackat ako neko treba 3.15 firmware download ja mogu uploadat.Samo napisite u pm ili ovdje u temi.

EDIT:

Proaj uc u sevice menu  drzeci 5 sec ok na daljincu i tv trebo bi uc sifra je 0000 ili 0413i onda idi na tool options 3 i promjeni divx u 1 i izadji .

Tv bi se trebao ugasiti pa upalit i onda ces u meni vidit usb i ulaz.Ubaci neki usb s slikama ili video pa probaj.Ako ne tidne fotkaj sta sve pise pod tool options 3.

LI

EDIT2:

I video tutorial sam nasao isti je model

Nemam pojma...
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 18:42 (X_G1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice