Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.448
|
čitano: 14.220.427
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toma20 kaže...

Sta kupiti u pevexu do 140cm i 1000€? Pevex Karlovac ima rodendan i imaju popuste od 15% pa gledam sta si uzeti (1000€ i onda popust na to)

 Dal možda možeš ovaj Samsung da ti dostave u Karlovac i stave popust? https://pevex.hr/oled-tv-samsung-qe55s90cat

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hexfire kaže...
toma20 kaže...

Sta kupiti u pevexu do 140cm i 1000€? Pevex Karlovac ima rodendan i imaju popuste od 15% pa gledam sta si uzeti (1000€ i onda popust na to)

 Dal možda možeš ovaj Samsung da ti dostave u Karlovac i stave popust? https://pevex.hr/oled-tv-samsung-qe55s90cat

 Bio bi dobar,ali moram ih pitati ako je vec popust na njihovu karticu mislim da se ne moze,jer se popust odnosi sam na redovne cijene

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Meni stigao Tv Grundig 65GHU7800B. Imao dosad LCD sharp 37 inča star sigurno 15 g., slika je potamnila kod desne str ekrana, nema dvb-t2 i došlo vrime da se jedan od prvih LCD a zamjeni novim.
Grundig sam priključio na dm8000 i sve radi od 'one' stvari, iptv, dvb-t2. Ima Netflix, HDR10, Google play, android, Smart Tv, prime video i YouTube, meni dovoljno. Sa slikom sam prezadovoljan a naročito mi godi garancija 2+3 znači 5 godina. Energetska klasa F. Platio sam ga 474 € sa dostavom na kućni prag. Inače otpisanog sharpa platio sam 16000 ne znam dali kn ili ...., jako skupo u Elipso Ri.
Neki mi sa ovog foruma Grundig nisu preporučili (zbog Beko) ali ako izdrži 5 i više godina onda se isplati. A i za 5+ godina doći će nove tehnologije koje treba apsorbirati.
Kći ima Samsung UE55NU7172UXXH proizveden u Mađarskoj plaćen 600 € sa 2 g garancije. Na Grundigu je bolja slika, bar mi se čini i jedan i drugi su uhd 4K. Grundig je made in Turkey. Tv gledam sa udaljenosti više od 3 m.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2023 14:37 (Rocki).
 
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toma20 kaže...
Hexfire kaže...
toma20 kaže...

Sta kupiti u pevexu do 140cm i 1000€? Pevex Karlovac ima rodendan i imaju popuste od 15% pa gledam sta si uzeti (1000€ i onda popust na to)

 Dal možda možeš ovaj Samsung da ti dostave u Karlovac i stave popust? https://pevex.hr/oled-tv-samsung-qe55s90cat

 Bio bi dobar,ali moram ih pitati ako je vec popust na njihovu karticu mislim da se ne moze,jer se popust odnosi sam na redovne cijene

 Svi TV-i sa redovnom cijenom su preskupi. Kad imaju akcije, onda budu to popusti od barem 20, 30 ili više posto.

Tak da ovih 15% na redovnu cijenu mogu objesiti mačku na rep...

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Rocky, bojim se da ćeš postati zbog ovog svega napisanog Grundig/Beko sektaš poput Groznog Borisa iliti Stjepnja (stari nick po kom je bolje poznat ovdje na forumu), bolje da si za te pare uzeo TCL C645 sa boljim speckama ali sad je rok za kupovinu prošo

 

Nego, jesi li ti siguran za ovu usporedbu sa kćerkicinim Sammyem? Baka mi ima malo starijeg (ali isto noviji model) Grundača i boli me glava svaki put kad dođem kod nje (prema performansama sam dokazao da je gori od mojeg Phillipsa (The One serija) koji je po većini kolega forumaša žešći fušeraj), već sam piso o tome na temi, a uz to i detaljno sam uspoređivao TV-e i od svih su upravo Grundig/Beko telkači imali najlošiju sliku ikada, a za ovu izjavu "ako izdrži 10 god. onda se isplati", to može neko reći i za Vivax, Fox, Teslu i slične no-name brandove...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2023 20:03 (Vavoom).
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...

Rocky, bojim se da ćeš postati zbog ovog svega napisanog Grundig/Beko sektaš poput Groznog Borisa iliti Stjepnja (stari nick po kom je bolje poznat ovdje na forumu), bolje da si za te pare uzeo TCL C645 sa boljim speckama ali sad je rok za kupovinu prošo

 

Nego, jesi li ti siguran za ovu usporedbu sa kćerkicinim Sammyem? Kod mene baka ima malo starijeg (ali isto noviji model) Grundača i boli me glava svaki put kad dođem kod nje (prema performansama sam dokazao da je gori od mojeg Phillipsa (The One serija) koji je po većini kolega forumaša žešći fušeraj), već sam piso o tome na temi, a uz to i detaljno sam uspoređivao TV-e i od svih su upravo Grundig/Beko telkači imali najlošiju sliku ikada...

 ???????????????????

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zaboravni12 kaže...
Vavoom kaže...

Rocky, bojim se da ćeš postati zbog ovog svega napisanog Grundig/Beko sektaš poput Groznog Borisa iliti Stjepnja (stari nick po kom je bolje poznat ovdje na forumu), bolje da si za te pare uzeo TCL C645 sa boljim speckama ali sad je rok za kupovinu prošo

 

Nego, jesi li ti siguran za ovu usporedbu sa kćerkicinim Sammyem? Kod mene baka ima malo starijeg (ali isto noviji model) Grundača i boli me glava svaki put kad dođem kod nje (prema performansama sam dokazao da je gori od mojeg Phillipsa (The One serija) koji je po većini kolega forumaša žešći fušeraj), već sam piso o tome na temi, a uz to i detaljno sam uspoređivao TV-e i od svih su upravo Grundig/Beko telkači imali najlošiju sliku ikada...

 ???????????????????

 Uporedjivao na netu ;)

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel tcl c805 bolji od c835? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
crosebo kaže...

Jel tcl c805 bolji od c835? 

 Po specifikacijama paneli imaju slican broj diming zona ali C805 ima noviji chipset

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Obzirom na izneseno pojedinih kolega sa foruma u prijašnjim postovima nemam namjeru navijati (tcl) niti za jednu marku Tv. Obavio sam usporedbu dva Tv, gledam ih i iznosim utiske, koliko para toliko muzike.
Moje je zapažanje završeno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 8:54 (Rocki).
2 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tvoje je "zapažanje je završeno" mi djeluje kao da si tu sve ljude ponizio, jer si ti najbolje skontao da je taj Grundig bogom dan, a ovdje ljudi promatraju nove modele, razne firme godinama. Oni ne znaju, a ti znaš.

 

Bitno je da si ti kupio 65 inch tv za 474 €..

Mora da ubija slikom, svaka čast.

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A jeste čudni... čovjek je dao najnormalniji osvrt, a tu ga napadate jer taj tv mora biti loš. Tv je za nekog tko ne pati od tko zna kakve slike, HDR-a, 120Hz i ostaloga sasvim ok. Daje solidnu sliku, android radi fluidno, može instalirati što god poželi - i većini ljudi je to sasvim dovoljno.

Moj PC  
2 1 hvala 0
5 mjeseci
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da li netko zna sto su ove bijele tockice po cijelim ekranu i koliko košta popravak

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ispali ti difuzori s led dioda, treba zamjena pozadinske rasvjete...

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A koliko to košta

16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

700 eura. Kako da znamo kad ne znamo koji je tv?

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nedavno pitao za Panasonic, kaze majstor 200€ popravak.

 
0 0 hvala 1
5 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A moze li ovo da crkne do kraja pa da nemam sliku ili ce ostati ovako

5 mjeseci
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Philips 49PUS6101/12

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Grdelin77 kaže...

Philips 49PUS6101/12

 Još jedan dokaz "kvalitete" philipsa. Ajde da padnu jedan, dva difuzora. Meni je na Samsungu starom 10 godina jedan otpao. Zalijepio sam ga za pol sata. Kolko je jednostavno bilo otvoriti televizor čudo jedno.

Neće se ništa dogoditi ako to ne popraviš samo ne znam kak možeš tak gledati tv.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hudibitek kaže...

 Meni je na Samsungu starom 10 godina jedan otpao. Zalijepio sam ga za pol sata. Kolko je jednostavno bilo otvoriti televizor čudo jedno.

Neće se ništa dogoditi ako to ne popraviš samo ne znam kak možeš tak gledati tv.

 Zar ovo nije rasprava za temu za popravke TV-a? Pitam se kaj bu moderatori rekli na ovo....

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
5 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima i moj 6,7g..osim ovog nikakvih problema..nikad..pa smeta mi kad gledam nogomet vidi se najvise tada..sad namjeravam kupit 65inči nesto..do 6500kn..mislio sam hisense65 U7KQ..valjda je bolji od ovog mog philipsa

5 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja sam pitao savjet koji tv da kupim od 65inči pa mi skoro nitko nije odgovorio

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Grdelin77 kaže...

A moze li ovo da crkne do kraja pa da nemam sliku ili ce ostati ovako

 Mogu i same ledice crknuti pa da skroz izgubiš sliku.

 

Realno to se može otvoriti i zaljepiti samo ti difuzori, ali ja kad već otvaram promijenim i trake jer je brže a i da se ne bi dogodilo da riješiš jedan problem pa nakon par mjeseci nastane drugi problem (crknu same ledice).

 

Led trake (neoriginale) se mogu naći za te aparate na aliexpressu za oko 20-30 eura, a koliko servisi naplaćuju - treba njih pitati.

10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Grdelin77 kaže...

Ja sam pitao savjet koji tv da kupim od 65inči pa mi skoro nitko nije odgovorio

 imas na prosloj stranici osvrt na taj hisense koji si zamislio. ako se mozes protegnut do onog sony-a u elipsu s prosle stranice, to bi trebala bit dobra ponuda.

5 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sony je 8200kn a hisense 5400kn

Sad da li se to isplati da li je toliko velika razlika

Samo za gledanje obicnih tv programa

A ovaj hisense u nekim prodavaonicama košta po 7,8000kn

5 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ttebam neki dobar servis u Splitu da to rjesi

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Grdelin77 kaže...

Ja sam pitao savjet koji tv da kupim od 65inči pa mi skoro nitko nije odgovorio

 Zato jer taklva pitanja nemaju puno smisla, nitko ne zna koji su tvoji standardi po pogledu slike. Tebi može nešto biti super dok je to drugome neupotrebljivo. Odeš u trgovinu koja ima izloženo pa prosudi sam ili pogledaj recenzije.

Ak sam zapamtio pitao sa kakav je sport na Hisense 65U7KQ? Meni ej  odličan, gledam arene sa mAX TV-a. Motion smoothness je izvrstan, upscale je odličan, kontrast je odličan ali gubi snagu ako gledaš TV pod kutem, tipično za VA matricu.

Ali to sam ja, tebi može biti negledljivo tak da takcva pitanja mogu biti problem za onoga tko ti želi pomoći, jer ispadne debil na kraju.

5 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A ove dolje crne fleke..je li to isti kvar ili neki novi

 

5 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

I ja gledam arene i dobar mi je bio i ovi moj philips tako da nemam nikakve posebne zahtjeve glede slike niti gledam sa strane a i da gledam vjerojatno ne bih skuzio nista

Ne bih htio davati 8000kn ako mogu 6000kn 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice