Hisense marka TVa, da ili ne?

poruka: 362
|
čitano: 428.586
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

Znam da nisu loši. Imam jednog već godinu dana 

Već su dugo sponzor na europskim i svjetskim prvenstvima i kupili su Gorenje 

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?

Kao osoba koja radi u Elipsu, ne preporučam Hisense TV, nisu loši za te male novce ali onda morate i znati da ne kupujete nešto kvalitetno. 

 

Elipso ga direktno uvozi u Hr pa zato i ima tako niske cijene ( naravno prvo digne cijenu, pa stavi popust)

 

Najveći broj reklamacija upravo imamo na Hisense i Samsung televizore. 

 

Da ne pričam da skoro 80% televizora koji nam se nalaze na izložbenim mjestima u dućanu su povrat/reklamacija od strane kupaca.

 

Jučer su nam vraćena baš dva Hisensa nakon tri dana jer 'nije zadovoljan' i mi ćemo to prodavat pod novi televizor. Naravno pošto je ambalaža otvorena, budemo ga otpakirali prvo da provjeri kupac da nije oštećen, ali neće znati da je rabljen i ima radne sate. 

 
1 1 hvala 11
14 godina
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?

Kupio ovaj tv Hisense 43AE7200F. Nikako naviknuti na gledanje, sve kao da je u 20 sličica u sekundi. Sporo i tromo. Navikao na auto motion od Samsunga a to ovdje ne mogu naći ili tv to nema. Može neko provjeriti?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?

Uzeo prije mjesec i po dana 50q7f. Moje iskustvo je not great not terrible. Za 3.3k kn ne mogu očekivati ništa bolje. Za ps5 mi je trenutno odličan. Nije neka sreća u  kombinaciji sa svijetlim elementima u tamnim pozadinama. 

#fsb
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?

jel mozete vi koji imate U7QF provjeriti jel imate EON tv aplikaciju pod aplikacijama ? Sve mi radilo super do jučer navečer i aplikacija je odjednom nestala....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

Ne radi, vec sam ja pito na par foruma i javilo se vise ljudi. Aplikacija je samo nestala.

16 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
Kao osoba koja isto radi u Elipsu moram ispraviti kolegu koji ima problema sa logikom i cinjenicama.

Hisense se izrazito vise prodaje od bilo koje marke trenutno. Na 100 prodanih primjeraka imate nekoliko drugih proizvodjaca. Trenutno nudi najbolji lcd panel u kojoj god izvedbi zelite za novce koje dajete - qled, led, oled (lg panel).

O reklamacijama je glupo pisati upravo zbog toga sto se vise prodaju od ostalih, ali postotak je tu negdje.

Ima reklamacija na sve.
Samsung se ne pali, dolazi sa zelenim crtama, brutalno probijanje pozadinskog (los difuzor).
Lg takodjer problemi sa difuzorima, bijela nekad predje u roznu, webos se rusi, nece pokretati aplikacije i slicno.
Sony samo vrisne.
Philips takodjer.


Uglavnom, nista nije sigurno i sve je jedna vrsta lutrije.
Hisense je solidna marka, vidaa nema neke aplikacije (hbo go npr) ali ako vam software na tvu nista ne znaci jer imate neki android box (kao ja) onda kao cisti panel za novce koje dajete ne bute dobili bolju sliku.

P.S. Imam 65u8gq i dok ne vrisne bolji panel za novce koje sam dao ne postoji.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

radim i ja u trgovini koja ima popriličan broj tv-a od 32 do 75 inča. phillips, samsung, tcl, hitachi, vox, lg, grundig, vivax. svega imamo... neki ljudi jednostavno preferiraju nekog proizvođača i sve ostalo im je sranje. nemamo baš nešto puno reklamacija na određene marke, sve je tu negdje podjednako. puno ljudi kupe pa žele vratiti jer im se boja ne poklapa sa sobom, nogice na tv-u im smetaju, tv je prekompliciran za postavljanje, kupe pa negdje drugdje vide nešto za što misle da je bolje i jeftinije bla bla... ili kad je grmljavina vani. drugi dan 10+ televizora za servis

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 14:59 (Skullscar1989).
8 godina
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?

Nakon godinu dana sa Hisense 43A7100F...

 

Radi sve. Netflix min. 4 sata dnevno, ostalo igranje (PS4, Xbox Series S) i EvoTV. Netflix nijednom nije zapeo u ovih godinu dana (bio je spojen preko WiFi u početku, kasnije žica), tu i tamo se gleda nešto preko mreže (sa Synologya) i uglavnom radi bez greške. YT također nikad nije radio probleme.

 

TV je za te novce savršen.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

Ja godinu dana sa 55A7500F također prezadovoljan, sve radi kako treba. 

7 godina
neaktivan
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?

Pozdrav svima,

 

Pošto mi je sve ovo poprilično nepoznato, a planiram kupiti novi TV, izbor mi se sveo na sljedeća 2 modela:

 

HISENSE

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/hisense-55a7100f-4k-uhd-led-televizor-smart-tv?utm_source=jeftinije.hr&utm_medium=cse&utm_campaign=EC&utm_content=tv-prijemnici

 

TESLA

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/tesla-50s906bus-4k-ultra-hd-televizor-smart-tv-android-tv?utm_source=jeftinije.hr&utm_medium=cse&utm_campaign=EC&utm_content=tv-prijemnici

 

 

Hisense mi se čini nekako razvikaniji, ali blago naginjem Tesli jer ima 5 godina jamstva i Andoid OS.

Otvoren sam i za druge prijedloge(50''/55'') u ovom cjenovnom razredu (max 3200 kn).

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 14:56 (mbalug987).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
Hisense ti u elipsu ima 5g garancije i nešto je jeftiniji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

Znam da je tamo jeftiniji, ali koliko sam ja shvatio to nije 5 godina garancije već 5 godina sigurnosti (2 godine redovno jamstvo + 3 godine osiguranja). Štogod to značilo...

15 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

Ja sam ih tlacio da objasne kakve su tocno te 3 godine, na kraju mi rekli da je isto ko ove dvije redovno. Sad dal su mi to rekli sam da im se skinem s kurca ili fakat jesu nzn.

16 godina
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?

Između Hisense i Tesle bih odabrao Hisense, a ako baš želiš Android onda radije neki TCL, Xiaomi ili Grundig (on ima trenutno 5g "prave" garancije, koliko sam vidio na njihovim stranicama).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?

Kako upaliti neki smoot motion ili kako se to kod njih zove?? Model je 43AE7200F.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 20:16 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
Osiguranje je slično kao garancija, samo se mora ispuniti neki obrazac na stranici osiguranja ( opis kvara ) , te ovlašteni servis od njih dobije lovu
za popravak.
Tak je bar bilo kad sam fural tv od dede.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
x18x05x kaže...

Kako upaliti neki smoot motion ili kako se to kod njih zove?? Model je 43AE7200F.

 settings-picture-picture settings i tam ima bar kod mene na 7500f sad nzn dal ti imas isti interface

6 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
ukay1000 kaže...
Kao osoba koja isto radi u Elipsu moram ispraviti kolegu koji ima problema sa logikom i cinjenicama.

Hisense se izrazito vise prodaje od bilo koje marke trenutno. Na 100 prodanih primjeraka imate nekoliko drugih proizvodjaca. Trenutno nudi najbolji lcd panel u kojoj god izvedbi zelite za novce koje dajete - qled, led, oled (lg panel).

O reklamacijama je glupo pisati upravo zbog toga sto se vise prodaju od ostalih, ali postotak je tu negdje.

Ima reklamacija na sve.
Samsung se ne pali, dolazi sa zelenim crtama, brutalno probijanje pozadinskog (los difuzor).
Lg takodjer problemi sa difuzorima, bijela nekad predje u roznu, webos se rusi, nece pokretati aplikacije i slicno.
Sony samo vrisne.
Philips takodjer.


Uglavnom, nista nije sigurno i sve je jedna vrsta lutrije.
Hisense je solidna marka, vidaa nema neke aplikacije (hbo go npr) ali ako vam software na tvu nista ne znaci jer imate neki android box (kao ja) onda kao cisti panel za novce koje dajete ne bute dobili bolju sliku.

P.S. Imam 65u8gq i dok ne vrisne bolji panel za novce koje sam dao ne postoji.

Naravno da se kod vas prodaje više nego druge marke s obzirom na marketing, pozicije u dućanima kao i cijene. Nego, koristite li i dalje one papiriće kao ''ponude'' da s njima ljudi idu na blagajnu? 

16 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
Da, papir treba iskoristiti do maksimuma.
Samo sam zelio reci da kada se nesto vise prodaje prirodno je i da ce biti vise reklamacija iako su postoci priblizni.
7 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
Imam hisense oko godinu. prošlo ljeto kupio 55'' za 2500kn. Slika zadovoljavajuća. ima jedan problem koji me u početku nervira ali sam se navikao. to je kad nađe programe na zemljoskoj anteni onda ih posložim. ali kad ugasim tv onda ih on opet po svome razvsta. neće da zapamti. nemam pojma jesam li jedini ali to im je jedini minus.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

pa iskljuci to u settingsima i nece ti vracati

 

EDIT: channal list auto update i programme auto update ti se zovu opcije, to iskljuci

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 0:23 (R4zOR229).
3 godine
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
R4zOR229 kaže...
x18x05x kaže...

Kako upaliti neki smoot motion ili kako se to kod njih zove?? Model je 43AE7200F.

 settings-picture-picture settings i tam ima bar kod mene na 7500f sad nzn dal ti imas isti interface

 Nema toga kad se uđe u picture settings.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
marushin kaže...

 Generalno nećeš naći bolji TV za 3500kn a s obzirom da ovdje još imaš i 5 godina jamstva, definitivno uzeti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 8:11 (itomic009).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

@Ukay1000

 

Imaš li Android na njemu ili VIDAA ?

Elipso kaže VIDAA, rtings, tvfindr, ... kažu Android 10.

Ne mogu vjerovati da su za nas (ekskluzivno) ostavili VIDAA !?

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 8:46 (Clark).
13 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

Hisense ima VIDAA closed OS.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 9:24 (itomic009).
2 godine
protjeran
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?
itomic009 kaže...
marushin kaže...

 Generalno nećeš naći bolji TV za 3500kn a s obzirom da ovdje još imaš i 5 godina jamstva, definitivno uzeti.

 Jel ovaj model bolji do Hisense 55A7500F? I taj model bude ispod 3500kn...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 9:30 (EXIMO).
13 godina
offline
Re: Hisense marka TVa, da ili ne?

Jeste. Taj U7QF je taman neki level up TV sa A7500F. Ja imam 50A7500F i platio sam ga taman pred godinu dana na akciji 2500kn, što je odličan deal. Ja sam tražio U7QF ali ga nije bilo tada za 3500kn ili manje pa sam uzeo ovaj. Mogu reći da nisam nešto posebno požalio, pogotovo s obzirom na novac.

13 godina
offline
Hisense marka TVa, da ili ne?

Hisense h55a6140 tri godine kod mene, kupljen u elipsu 3000kn plaćen. Sučelje mu je malo sporo ali za te novce je bio bang for buck (nisam tip ljudi koji traži kad nešto klikneš da se iste tisućinke otvori). Koristim ga u prosjeku 4 sata dnevno već 3 godine. Bez greške radi, preporuka za Hisense.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice