Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.699
|
čitano: 743.748
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Jel se i vama Telemach aplikacija čudno ponaša? Dakle, na webu mi kaže da račun za listopad nije podmiren, dok mi aplikacija istovremeno kaže da su svi računi podmireni, pa i taj listopadski. Na webu mi također piše ukupno pretplaćen iznos XXX,XX– kn, dok tog minusa nema u aplikaciji (piše pretplaćen iznos bez minusa). Nadalje, kada odem vidjeti uplate, vidim da je taj "pretplaćeni iznos" plaćen 31.10., a nikakva uplata tada nije napravljena. Zbunjen sam...

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2021 17:22 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Tidal HiFi besplatan za sve korisnike Unlimited tarife.

Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Jel se i vama Telemach aplikacija čudno ponaša? Dakle, na webu mi mi kaže da račun za listopad nije podmiren, dok mi aplikacija istovremeno kaže da su svi računi podmireni, pa i taj listopadski. Na webu mi također piše ukupno pretplaćen iznos XXX,XX– kn, dok tog minusa nema u aplikaciji (piše pretplaćen iznos bez minusa). Nadalje, kada odem vidjeti uplate, vidim da je taj "pretplaćeni iznos" plaćen 31.10., a nikakva uplata tada nije napravljena. Zbunjen sam...

 Misliš, preplaćeni, a ne pretplaćeni iznos. Nazovi i pitaj, šalji mail i traži službeno pojašnjenje. Ovako nećeš ništa saznati.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Da, preplaćen iznos. 

 

Glupo mi je zvat samo zbog toga jer je to nešto što se stalno mijenja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2021 17:22 (Marko :D).
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Da, preplaćen iznos. 

 

Glupo mi je zvat samo zbog toga jer je to nešto što se stalno mijenja.

 Na koji način si platio račun?

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Moji plaćaju internet bankarstvom (skeniraju barkod s uplatnice). Zanimljivo je da mi je prekjučer u aplikaciji pisala drugačija cifra od onog s računa (i dijela računi u aplikaciji). Još nešto mi je čudno; ni na jednom broju (povezani brojevi), koliko god interneta koristili, provjera potrošnje paketa je uvijek ista, ne mijenja se. Gumb plati odmah ne radi apsolutno ništa u aplikaciji, a na webu kaže da je došlo do pogreške. 

 

S uslugama sam zadovoljan, ali portal i aplikacija su, blago rečeno, grozni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2021 19:57 (Marko :D).
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Moji plaćaju internet bankarstvom (skeniraju barkod s uplatnice). Zanimljivo je da mi je prekjučer u aplikaciji pisala drugačija cifra od onog s računa (i dijela računi u aplikaciji). Još nešto mi je čudno; ni na jednom broju (povezani brojevi), koliko god interneta koristili, provjera potrošnje paketa je uvijek ista, ne mijenja se. Gumb plati odmah ne radi apsolutno ništa u aplikaciji, a na webu kaže da je došlo do pogreške. 

 

S uslugama sam zadovoljan, ali portal i aplikacija su, blago rečeno, grozni.

 Iako si napisao ovu zadnju rečenicu, ne znam zašto se gnjaviš s njima.

 

Imam jedan prepaid broj kod njih i ozbiljno razmišljam da ga škartiram. Nikako ne mogu saznati stvarno stanje računa, jer stalno šeće gore dolje par lipa. Nije puno, ali to nisam nikada doživio kod drugog providera.

16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja sad provjerio u aplikaciji i na webu, sve u redu kod mene. Nema duga, svi računi imaju kvačicu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Zato što nude točno ono što mi treba i ne po visokoj cijeni. Koristim START paket (3 GB interneta) i to plaćam 69 kn/mj. Isto to bi me u A1 došlo 99 kn/mj., u Bonbonu 80 kn/mj., a u HT-u 129 kn/mj.

 

Više od 3 GB zaista ne trebam jer ni to ne stignem potrošit. Moji koji su na Telemachu isto su zadovoljni i jednostavno ne vide neki razlog zašto bi prešli na ijednu od drugih mreža.

7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Marko, po cjeniku telemacha pretplatni start paket košta 79 kn, a ukoliko imaš 3 broja onda je cijena 69 kn ( https://telemach.hr/mobilna-telefonija/paketi-za-pretplatnike ).

U simpi paket sa 4 gb košta 59 kn plus 14 kn za opciju bez naplate uspostave poziva ( https://www.simpa.hr/tarife/ ).

U HT pretplatnim tarifama je najjeftinija pretplata 89 kn , nije na cjeniku webshopa nego na cjeniku koji je dostupan na linku ( https://www.hrvatskitelekom.hr/pravne-napomene/cjenici ) , a to je ova tarifa od 99 kn na koju defaultno daju 10% popusta svima i onda je 89 kn.

U bonbonu su 4 gb i nešto malo minuta 60 kn ( https://www.bonbon.hr/ponuda/pretplata/paketi#/ ).

U A1 je mala+ tarifa sa 3 gb 99 kn ( https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/tarife-na-pretplatu/mala-plus ) no uz mozaik opciju na tri broja je 79 kn ( https://www.a1.hr/privatni/mozaik ).



13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

I došli smo do zaključka da mi Telemach nudi baš ono što mi treba i po najnižoj cijeni. 

5 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV). 

Velika kombinacija -  6 GB interneta, 300 poruka, 2400 min prema svima mrežama. 

 
0 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Marko, baš i nismo došli do zaključka kojeg ti navodiš. Ako ćemo gledati baš i samo cijenu onda su i tomato ( https://www.tomato.com.hr/pretplata/mini ) i bonbon ( https://www.bonbon.hr/ponuda/na-bonove/paketi#/ ) jeftiniji a za 60 kn u bonbonu se dobije 4 gb dok ti u telemachovoj tarifi dobiješ 3 gb za 69 kn.

Ako puno koristiš glasovne pozive onda bi ta telemachova tarifa imala prednost zbog neograničenih minuta unutar tarife.
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
U bonbonu je 4gb 2400min i 300 poruka 55kn. Riječ je pretplati bez ugovorne obveze, može se raskinut bilo kad. Ja kad sam gledao, to je bila najjeftinija opcija. Po meni, bonbon je trenutno najjeftiniji.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Isplati se ona tarifa u kojoj sve ili veći dio potrošiš. Npr. imam telemach START tarifu, neograničeni pozivi /SMS, meni je extra jer puno zovem i šaljem SMS poruka, internet isto dosta koristim, potrošim ta 3GB za neka 3/4 dana, ali imam u mobu drugu HT karticu 60GB za 49kn samo internet. Meni extra dođe, potrošim nekih 40gb, ostane 20GB. Meni je to super kombinacija jer mislim da bolje nema, što se tiče mene.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 10:34 (CPU).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Zato što nude točno ono što mi treba i ne po visokoj cijeni. Koristim START paket (3 GB interneta) i to plaćam 69 kn/mj. Isto to bi me u A1 došlo 99 kn/mj., u Bonbonu 80 kn/mj., a u HT-u 129 kn/mj.

 

Više od 3 GB zaista ne trebam jer ni to ne stignem potrošit. Moji koji su na Telemachu isto su zadovoljni i jednostavno ne vide neki razlog zašto bi prešli na ijednu od drugih mreža.

 Preplaćuješ. Pronađi temu o Bonbonu i tamo se informiraj o akciji koja još uvijek traje. 6GB (uz 2400 minuta i 300 SMS-ova) bi te koštalo 55 kuna (pretplata).

 

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
bunker kaže...

Marko, po cjeniku telemacha pretplatni start paket košta 79 kn, a ukoliko imaš 3 broja onda je cijena 69 kn ( https://telemach.hr/mobilna-telefonija/paketi-za-pretplatnike ).

U simpi paket sa 4 gb košta 59 kn plus 14 kn za opciju bez naplate uspostave poziva ( https://www.simpa.hr/tarife/ ).

U HT pretplatnim tarifama je najjeftinija pretplata 89 kn , nije na cjeniku webshopa nego na cjeniku koji je dostupan na linku ( https://www.hrvatskitelekom.hr/pravne-napomene/cjenici ) , a to je ova tarifa od 99 kn na koju defaultno daju 10% popusta svima i onda je 89 kn.

U bonbonu su 4 gb i nešto malo minuta 60 kn ( https://www.bonbon.hr/ponuda/pretplata/paketi#/ ).

U A1 je mala+ tarifa sa 3 gb 99 kn ( https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/tarife-na-pretplatu/mala-plus ) no uz mozaik opciju na tri broja je 79 kn ( https://www.a1.hr/privatni/mozaik ).


 Bonbon bez puno kompliciranja (uz jedan kontakt da se to ostvari) još uvijek nudi 40 kuna popusta na 3 pretplatnička paketa: svi nude 2400 minuta i 30 SMSova, a razlika je samo u količini GB: 6GB (55 kuna), 20GB (70 kuna) i 40GB (100 kuna). Povlastica popusta traje 2 godine bez ugovorne obaveze.

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

I došli smo do zaključka da mi Telemach nudi baš ono što mi treba i po najnižoj cijeni. 

 Još jednom, pronađi ovdje temu o Bonbonu. I drugi su ti ovdje napisali što se nudi u ovom trenutku (a neće vječno).

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
CPU kaže...

Isplati se ona tarifa u kojoj sve ili veći dio potrošiš.

 To je svakako točno. Međutim, ljude navuku na neke tarife u kojima ne potroše ni 10% onoga što plaćaju i koje nisu jeftine, ali oni to revno plaćaju jer su vezani ugovorima 2 godine, najčešće zbog kupovine mobitela. Godinama o tome pričam i pišem po raznim forumima i u 99% slučajeva bivam popljuvan. Pa mi je drago da je to još netko napisao.

15 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

U bonbonu se minute, sms-ovi i Internet promet koji ne potrošiš prebacuje u idući mjesec. To je nekad imao tele2, telemach je to ukinuo. Šteta što više nemamo Tele2 u HR.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Imam dojam da me većina krivo shvatila, pa da malo pojasnim situaciju.

 

Bonbon je trenutno najjeftiniji ako gledamo promotivnu ponudu. Nude najviše za najmanje para i tu nema nikakve dileme. No ono što moramo imati na umu je, da je ovo promotivna ponuda i te cijene nisu dio redovne ponude. Promotivne ponude ograničenog su roka trajanja i nakon isteka tog roka (netko je napisao da ovo s Bonbonom vrijedi dvije godine), cijena se vraća na onu koja je u redovnoj ponudi. Drugim riječima, nakon dvije godine, ponovno bi bio u potrazi za nekom jeftinijom opcijom što bi u 99% slučajeva značilo prelazak na drugog operatera. Prošao sam sve naše mreže, ali nisam zbog ponude tarifa i cijena nego isključivo zbog mobilnog uređaja. Na Telemachu (Tele2) sam već jako, jako dugo; nekih 12 godina sigurno, ako se uključi i kratkotrajni prekid kada sam bio na Vipu, dolazimo do brojke 14 godine). U tih 14 godina, Tele2 je gotovo uvijek, barem meni, bio najjeftiniji i najisplativiji. Danas kada se uređaji prodaju na svakom kutku i nisu više kodirani, nemam potrebe mijenjati operatera, a i ove varijacije u cijeni između paketa u Telemachu i Bonbonu su neznatne; nedovoljne da bi me natjerale da napravim prijelaz. Jednostavno rečeno ne isplati mi se prijeć na drugog operatera radi neke kratkotrajne ponude. Znači, po isteku promotivne tarife u Bonbonu, opet bih se morao vraćati na Telemach. Jer, ponovno, ako gledamo redovnu ponudu, Telemach i dalje nudi najviše za najmanje.

 

Nije ovo ni prva ni zadnja akcija kakvu ima Bonbon. Otkad su počeli s radom, s vremena na vrijeme znaju imati stvarno dobre akcije. No imam dojam kako ljudi zaboravljaju što se dogodilo svaki put nakon što je njihova promotivna ponuda završila; povećanje cijena usluga uz mizerno povećanje toga što tarifa nudi. Ovu promotivnu tarifu za 55 kn nazvao bih još jednim prolaznim hitom Bonbona po čijem isteku, po forumima će rast broj nezadovoljnih korisnika baš kao što je to bio slučaj prethodnih godina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 15:46 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Alfredo nr.2 kaže...

U bonbonu se minute, sms-ovi i Internet promet koji ne potrošiš prebacuje u idući mjesec. To je nekad imao tele2, telemach je to ukinuo. Šteta što više nemamo Tele2 u HR.

 Točno (za Bonbon). Do maksimalnog dvostrukog mjesečnog iznosa. Tako da nema skupljanja prometa, minuta i SMS-ova više mjeseci. I ovo je sasvim ok.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 15:56 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...
No ono što moramo imati na umu je, da je ovo promotivna ponuda i te cijene nisu dio redovne ponude. Promotivne ponude ograničenog su roka trajanja i nakon isteka tog roka (netko je napisao da ovo s Bonbonom vrijedi dvije godine), cijena se vraća na onu koja je u redovnoj

 Odabrao tarifu koja ti odgovara. Respect.

 

Mislim da griješiš u svemu ostalom. Sve, ali baš sve tarife su ograničenog trajanja (promotivne i redovite). Ima li netko još uvijek stare tarife Zero-in, zero-out, tarifizzu / tarificu i sve ostale tarife iz daleke prošlosti Tele2? Neke su ukinute uz negodovanje korisnika koji su ih koristili. Pa su došle nove tarife. I tako će uvijek biti.

 

Za te 2 godine cijeli svijet će izgledati drugačije. I tarife kod svih providera.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
zelenapaprika kaže...
Marko :D kaže...
No ono što moramo imati na umu je, da je ovo promotivna ponuda i te cijene nisu dio redovne ponude. Promotivne ponude ograničenog su roka trajanja i nakon isteka tog roka (netko je napisao da ovo s Bonbonom vrijedi dvije godine), cijena se vraća na onu koja je u redovnoj

 Odabrao tarifu koja ti odgovara. Respect.

 

Mislim da griješiš u svemu ostalom. Sve, ali baš sve tarife su ograničenog trajanja (promotivne i redovite). Ima li netko još uvijek stare tarife Zero-in, zero-out, tarifizzu / tarificu i sve ostale tarife iz daleke prošlosti Tele2? Neke su ukinute uz negodovanje korisnika koji su ih koristili. Pa su došle nove tarife. I tako će uvijek biti.

 

Za te 2 godine cijeli svijet će izgledati drugačije. I tarife kod svih providera.

Koliko znam, sve one stare Smart, Promo Smart, Smiley, Revolucija, Totalna i ostale Tele2 prepaid tarife mogao si nastaviti koristiti. Jedina je caka bila da uvijek moraš imat novaca na računu za obnovu iste i to je sve. Promo Smart neki još uvijek koriste...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 17:03 (Marko :D).
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...
zelenapaprika kaže...
Marko :D kaže...
No ono što moramo imati na umu je, da je ovo promotivna ponuda i te cijene nisu dio redovne ponude. Promotivne ponude ograničenog su roka trajanja i nakon isteka tog roka (netko je napisao da ovo s Bonbonom vrijedi dvije godine), cijena se vraća na onu koja je u redovnoj

 Odabrao tarifu koja ti odgovara. Respect.

 

Mislim da griješiš u svemu ostalom. Sve, ali baš sve tarife su ograničenog trajanja (promotivne i redovite). Ima li netko još uvijek stare tarife Zero-in, zero-out, tarifizzu / tarificu i sve ostale tarife iz daleke prošlosti Tele2? Neke su ukinute uz negodovanje korisnika koji su ih koristili. Pa su došle nove tarife. I tako će uvijek biti.

 

Za te 2 godine cijeli svijet će izgledati drugačije. I tarife kod svih providera.

Koliko znam, sve one stare Smart, Promo Smart, Smiley, Revolucija, Totalna i ostale Tele2 prepaid tarife mogao si nastaviti koristiti. Jedina je caka bila da uvijek moraš imat novaca na računu za obnovu iste i to je sve. Promo Smart neki još uvijek koriste...

 Koliko vidim u službenom cjeniku Telemacha, tarife koje sam naveo u svojoj poruci - više ne postoje. Znači, tarife se ukidaju.

Ove koji si ti naveo još postoje. Koliko dugo će još postojati?

Sada je aktualna sljedeća ponuda da se ljudi maknu s tih starih tarifa (citat iz aktualnog cjenika Telemacha):

"U periodu od 03.11.2021. do 31.12.2021. godine uvodi se promocija za korisnike bonova koji koriste tarife:
0 GB i 1000 jedinica minuta i/ili SMS poruka, 2 GB i 200 jedinica minuta i/ili SMS poruka, 6 GB i 200
jedinica minuta i/ili SMS poruka, 2 GB i 1000 jedinica minuta i/ili SMS poruka, 6 GB i 1000 jedinica minuta
i/ili SMS poruka, Bezbroj GB i 1000 jedinica minuta i/ili SMS poruka, 10 GB i 600 jedinica minuta i/ili SMS
poruka, 1 GB i 200 jedinica minuta i/ili SMS poruka 5 GB, 200 jedinica minuta i/ili SMS poruka, 5 GB i 1000
jedinica minuta i/ili SMS poruka, 8 GB i 1000 jedinica minuta i/ili SMS poruka, Slagalica Klasik 1500,
Slagalica Surf 2, Slagalica Surf 5, Tarifa SMART, Tarifa Totalna, Tarifa Revolucija, Osnovna 2019 uz
mogućnost surfanja, Osnovna 2019 uz blokiranje surfanja, Osnovna uz mogućnost surfanja, Osnovna uz
blokiranje surfanja, Osnovna tarifa nakon deaktivacije tarifa Surf ili Klasik, Osnovna tarifa za aktivacije tarife
od 28.1.2013. kao početna tarifa na novim SIM karticama. Ukoliko u promotivnom razdoblju promijene tarifu
u neki od paketa SIM2GO tijekom sljedeća tri mjeseca za svaku aktivaciju SIM2GO paketa dodijelit će se
dodatni promet tako da će SIM2GO S paket sadržavati 2 GB, 400 minuta i 400 SMS poruka, SIM2GO M 4
GB, 1000 minuta i 1000 SMS poruka te SIM2GO L 14 GB, 2000 minuta i 2000 SMS poruka"
 
Tako da ima metoda kako korisnike maknuti sa starih tarifa. Prvo ljubazno i ovakvim ponudama. A kada broj korisnika pojedinih starih tarifa padne ispod nekog broja ili ih provider više ne želi držati aktivnima, onda se iste ukidaju, a korisnike se seli na nove tarife.

Ergo, sve se mijenja.

 

 

15 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Mene su nazvali iz Telemacha da mi ukidaju tarifu,a da ne govorim da su mi ukinuli duple gigabajte bez da su me upozorili. To je bio glavni razloga zašto sam se prebacio u Bonbon.

Tarife se ukidaju i mjenjanju tijekom vremena, ako ne ukinu tarifu, poskupe je za 5 ili 10kn, ne sjećam se na kojoj tarifi mi je to tele2 bio napravio prije par godina.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Marko , susjede moj dragi, pa promjena operatera ( ili općenito pružatelja bilo koje usluge, tipa elektra, plinara...) je jedno od najjačih oružja potrošača.

Kada bi svi potrošači nevoljko mijenjali pružatelja usluge, onda npr teleoperater nebi imao motiva poboljšavati uslugu ako bi bio zadovoljan trenutnim brojem svojih korisnika.

Svaku trenutnu ponudu operater može izmijeniti bilo kada tako da trajanje neke tarife nije validni argument jer neznamo kad bu koji operater promijenio tarife ili cijene. Uzmeš ono kaj ti trenutno paše, a kada netko ponudi nekaj bolje onda uzmeš to bolje...

Ja sam nekad bio na onoj cronetovoj pretplati, pa na tele2 bonovima ( u doba "rokaj" koncerta ), pa na ht obiteljskoj tarifi ( jer sam 5 brojeva pokrivao sa 300 kn tom tarifom ), pa na bonbonu ( jer su imali godinama foru da je spika unutar mreže free a mi doma imamo 5 brojeva pa smo spikali free ko da imamo tokivokije ), a sada smo na simpi ( jer imaju opciju podjele jedinica i onda manje zahtjevne brojeve unutar obitelji nadoplatim bonom od 20 kn jednom u tri mjeseca te tim brojevima iz svoje tarife pošaljem GB i minute svaki mjesec jer im treba svega par sto mb interneta i par desetaka minuta razgovora mjesečno ).

Telemach neda prenositi nepotrošene jedinice što im je također minus jer većina drugih operatera omogućuje prenošenje nepotrošenih jedinica...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Alfredo nr.2 kaže...

Mene su nazvali iz Telemacha da mi ukidaju tarifu,a da ne govorim da su mi ukinuli duple gigabajte bez da su me upozorili. To je bio glavni razloga zašto sam se prebacio u Bonbon.

Tarife se ukidaju i mjenjanju tijekom vremena, ako ne ukinu tarifu, poskupe je za 5 ili 10kn, ne sjećam se na kojoj tarifi mi je to tele2 bio napravio prije par godina.

 Meni je jednostavno nisu automatski obnovili kada je istekla, a bilo je sredstava na računu, tako da sam ostao bez tarife koja mi je savršeno odgovarala i naravno takvo nešto više nije bilo za aktivirati, sljedeća slična je bila gotovo duplo skuplja.

14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Bok svima,

koristi li tko od Telemacha 2Gbit internet? Ako može par info o stabilnosti linka, koje su stvarne brzine, supportu (ukoliko je bilo potrebe za supportom), vrijeme aktivacije?

 

Tnx

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 19:00 (tuna-1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Telemach mi uredno i dalje šalje razne SMS obavijesti iako sam se ima već neko vrijeme prebacio na A1. 

Sistem im je totalno u banani.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice