AREA 51 series

poruka: 10
|
čitano: 2.318
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
AREA 51 Series

 Vjerojatno vas vecina zna za ove mrcine od racunala, a ko ne zna nek ide na http://www.alienware.com

Jel zna iko da li se u Hrvatskoj mogu nabavit, cijena im se krece zavisno od konfiguracije od 2.500 do 5.000$ Meni je kuciste odlicno, pa makar unutra stavio abakus, hehe...

Dobio sam informaciju da se za nase podrucje moze narucit jedino preko  velike britanije.

Ispravite me ako grijesim.................Smijeh

Ko ima viska 20.000kn nek mi kupi jedan....

Keep this frequency clear....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
AREA 51 series

Svaka čast tvrtki Alienware ali dati te pare za to kućište jedino ako je od platine napravljeno. Ima puno funkcionalnih kućišta sa svakakvim forama unutra i bolje takvo šta uzet. Ako hoćeš nešto što lijepo izgleda platiš nekom da ti napravi custom kućište i barem ćeš imat unikat.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: AREA 51 Series

Kučišta su im mrak! Definitivno bi htio jedno takvo jednoga dana. Ako se ne varam reklamirali su se na nekom časopisu Alienware da će doči u Hrvatsku prije par godina, ali izgleda da ništa od toga...

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
AREA 51 series

kučišta su im mrak, nema što!Smijeh

a kaj bi inače oni u Hrvatskoj??

kaj zbog nekoliko 1000 ljudi kaj bi pljunuli 10000kn ili vise za komjutor??

nema šanse da tu otvore dućan!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: AREA 51 series
sdy1986 kaže...

Svaka čast tvrtki Alienware ali dati te pare za to kućište jedino ako je od platine napravljeno. Ima puno funkcionalnih kućišta sa svakakvim forama unutra i bolje takvo šta uzet. Ako hoćeš nešto što lijepo izgleda platiš nekom da ti napravi custom kućište i barem ćeš imat unikat.

 S kučištem dolaze i komponente, duhBelji se, možda i monitor
16 godina
protjeran
offline
RE: AREA 51 series

Prije par godina sam razmisljao o kupnji Aliware-a Desktop, kad sam jos aktivno prasio igare, kako inace sam sastavljam svoje kompjutere, nisam mogao to kupiti i onda ga ne otvoriti sutradan i dograditi. Kad ga otvoris gubis garanciju ili je barem tako bilo, tako da sam odustao i sastavio si slicnu (cijena je bila slicna, nesto sam ustedio na komponentama). Po iskustvima drugih korisnika Alienware je vrlo dobar i pouzdan, pa i ljudi koji ih imaju cesto, ih ponovno kupuju.


Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
AREA 51 series

uf kučište je mrak, slazem se stim 100% ali radje bi si sam slozio takvu konfiguraciju, u biti ne...složio bi puno bolju za takve pare

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
AREA 51 series

j***** pa notebook im ima 8800GTX!!!!!!!!! Najbolji desktop je onaj ALX CrossfireX (samo 5000$)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2008 0:02 (ya-sam-ya).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
AREA 51 series

U današnje vrijeme vidim da se kučišta pretežno prave kao mali crni ormarići i tako se i otvaraju, meni to nije nešto pa mi je kučište od alienwarea pravo osvježenje, mislim da bi se kompjuter trebao isticat u sobi po svom izgledu, barem onaj kućni, da se zna koji stroj se tu nalazi, a ne ladičar za cipele....Belji se

keep this frequency clear........

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: AREA 51 series
Tiberius kaže...

U današnje vrijeme vidim da se kučišta pretežno prave kao mali crni ormarići i tako se i otvaraju, meni to nije nešto pa mi je kučište od alienwarea pravo osvježenje, mislim da bi se kompjuter trebao isticat u sobi po svom izgledu, barem onaj kućni, da se zna koji stroj se tu nalazi, a ne ladičar za cipele....Belji se

keep this frequency clear........

 Njihova desktop kucista se nisu promjenula od prvog izdanja (ima vec barem 6-7 godina koliko ih ja pratim), osim ovog HD Living Room, koji je svijez u ponudi.
Imas kupiti imitaciju ovog kucista (nema Alienware znak), ne bih se sad mogao sjetiti gdje sam to pronasao, uglavnom Googlaj pa ces naci.

Zlo i Naopako
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice