Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.230.117
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
❤️
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
9 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nezz zašto nekima nije bila dobra utrka. Meni je bila sasvim ok - istina malo sam se i uželio. Bilo je dobrih borbi, strateških nadmudrivanja, prijetnji u poretku. Čak je bio i događaj po kojem će se pamtiti utrka (ALO P3), pa ona njegova pretjecanja (jedno pogotovo zanimljivo), razočarenja (tnx Ferrari, again)... jedino nije bilo sudara - možda je to kriterij za dobru utrku?

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 18:25 (miki_the_pirat).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

vidim ja da biste trebali pocet pratit domaci sim racing :P

da li je dovoljno rec 27 vozaca u 1 sekundi? dvoboji, troboji, 4-5-6-boji kroz cijelu utrku?

isto postoji dominacija sto se pobjede tice, ali sve ostalo je otvorena karta

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 18:35 (RuskeGTT).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lijepo je vidjeti da se jos jedna momcad prikljucila velikoj trojki. Mozemo se samo nadati da ce zadrzati kvalitetu i brzinu kroz cijelu sezonu.

Ono sto nije lijepo vidjeti je predominantan RB i kvarljiv Ferrari. Za Merc je tesko suditi s obzirom da je tek prva utrka, no ocekivao sam veci napredak u odnosu na proslu sezonu.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Lijepo je vidjeti da se jos jedna momcad prikljucila velikoj trojki. Mozemo se samo nadati da ce zadrzati kvalitetu i brzinu kroz cijelu sezonu.

Ono sto nije lijepo vidjeti je predominantan RB i kvarljiv Ferrari. Za Merc je tesko suditi s obzirom da je tek prva utrka, no ocekivao sam veci napredak u odnosu na proslu sezonu.

 

Nažalost ne postoji velika trojka nego Red Bull i ostale kante koje nemogu nista RB-u.

 

Jos jedna dosadna sezona bi ovo moglo biti, ne zanimaju me borbe na sredini nego borba za prvo mjesto koje ne bude jer ovo izgleda isto kao i dominacija mečke, solo trke plus ostala smetala.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 19:08 (dad0r).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...

Nezz zašto nekima nije bila dobra utrka. Meni je bila sasvim ok - istina malo sam se i uželio. Bilo je dobrih borbi, strateških nadmudrivanja, prijetnji u poretku. Čak je bio i događaj po kojem će se pamtiti utrka (ALO P3), pa ona njegova pretjecanja (jedno pogotovo zanimljivo), razočarenja (tnx Ferrari, again)... jedino nije bilo sudara - možda je to kriterij za dobru utrku?

 Imo je Alonso i "lake sudare" :) samo što se srećom nije razbio pri tome tako da je falilo samo totalno razbijanje.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Alonso se cerekao kao lud jer nije znao tko je je udario. Stroll budala nikako da shvati da s timskim kolegama treba lagano, a ostalo može napucavati. On je kamilica prema svima osim prema timskim kolegama. Skoro je uništio trku Alonsu.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

vidim ja da biste trebali pocet pratit domaci sim racing :P

da li je dovoljno rec 27 vozaca u 1 sekundi? dvoboji, troboji, 4-5-6-boji kroz cijelu utrku?

isto postoji dominacija sto se pobjede tice, ali sve ostalo je otvorena karta

 Gdje?

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Razočarala me ova prva utrka. Red Bull je predominantan, strašno kako brzo je Verstapen napravio 10 sekundi prednosti. I Ferrari me razočarao - opet. Ostaje nada u troboj Ferrari - Mercedes i Aston Martin.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
RuskeGTT kaže...

vidim ja da biste trebali pocet pratit domaci sim racing :P

da li je dovoljno rec 27 vozaca u 1 sekundi? dvoboji, troboji, 4-5-6-boji kroz cijelu utrku?

isto postoji dominacija sto se pobjede tice, ali sve ostalo je otvorena karta

 Gdje?

 SIMmark YT ili ako zelis i ti voziti neki drugi cup/prvenstvo, discord

trenutno vozimo clio cup, utorkom 2030 pocinje stream

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

nemoj zaboraviti da imaju skraćeno vrijeme u tunelu , zamisli kakav bi tek tada bolid bio 

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dok imaju Neweya ni ne treba im tunel. Očito. :) 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Helstar kaže...

nemoj zaboraviti da imaju skraćeno vrijeme u tunelu , zamisli kakav bi tek tada bolid bio 

 imaju oni Adriana Neweya koji napravi poso i onda samo stave bolid u tunel da provjere da nisu nešto zeznuili sa materijalima... On jedini od konstruktorske ekipe nije moro puno razmišljat o konstrukciji kako šta napravit, ima iskustva od prije.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Podignuta podnica, smanjenje performanse. Yeah right!

 

Q3 2022 vs Q3 2023

 

RB sa manje CFD budgeta rokne 0.9s brži pole!

Najbrži krug je 0.5s brži od 2022. i to Zhou!

Sergio brži i preko 1s

Charles 0.55s

Sainz 0.54s

George i Lewis 0.9s

Ocon brži 0.8s

Lando 0.62s

Lance 2.2s!!!

Alonso (njegovo vrijeme sam usporedio sa Hulkovim iz 2022.) 2.4s!!!

 

 

In vino veritas
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...
MarcoXX kaže...

prosle godine gledali smo nas 4 sve live utrke, samo se nije smjelo gledati direktno preko aplikacije nego preko browsera i nije bilo problema

 Pod aplikaciju, misliš na Android i iOs app? Jer nemaju oni nikakav za TV baš dedicated, koliko vidim.

 

Evo vam za android TV aplikacija.

 

https://mega.nz/file/FfIXSLrB#ZPmcN4nG7x30OlUB0l4DQ9qUPXfVdH5gtiP-p2VlfLc

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...
AFARON kaže...
RuskeGTT kaže...

vidim ja da biste trebali pocet pratit domaci sim racing :P

da li je dovoljno rec 27 vozaca u 1 sekundi? dvoboji, troboji, 4-5-6-boji kroz cijelu utrku?

isto postoji dominacija sto se pobjede tice, ali sve ostalo je otvorena karta

 Gdje?

 SIMmark YT ili ako zelis i ti voziti neki drugi cup/prvenstvo, discord

trenutno vozimo clio cup, utorkom 2030 pocinje stream

 

Asseto Corsa? Nice. Hmm baš me zanima ima li nešto slično za GT7?

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel na kraju Ferrari kod Leclerca izgubio motor ili nije? U prijenosu sam čuo komentatora kako govori da je, sad po portalima čitam da nije.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zna možda netko tracker gdje skinuti utrku u 4K?

just when i thought i got out they pull me back in
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...

Jel na kraju Ferrari kod Leclerca izgubio motor ili nije? U prijenosu sam čuo komentatora kako govori da je, sad po portalima čitam da nije.

komentator samo moze predpostavljati kao i svi mi. navodno motor je ok. struja ih jebala. uvijek nesto

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari nije napravio ništa godinu dana. Dakle prošle godine imali su problem s potrošnjom guma i učestalim kvarovima. Pogodite koji su glavni problemi ove godine.

9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Ferrari nije napravio ništa godinu dana. Dakle prošle godine imali su problem s potrošnjom guma i učestalim kvarovima. Pogodite koji su glavni problemi ove godine.

 kako ne.. stavili su fokus na potrošnju guma i pouzdanost... vjerujem da su i povjerenstvo osnovali.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Promijenili su stratega. 

Valjda ni najtvrđi nepotizam ne bi progutao što su radili zadnjih par godina. 

In vino veritas
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Svi su nešto napredovali samo Ferrari ide unazad. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max dominira, na hardu bi bio brži od svih osim pereza

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

...Kvar, napokon! Samo tako neće uzet pol poziciju.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2023 18:47 (x18x05x).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kada nema Verstappena onda odvrnu pipu na max i onda Perez može do pol pozicije. U suprotnom nebi Max bio prvi stalno. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Kada nema Verstappena onda odvrnu pipu na max i onda Perez može do pol pozicije. U suprotnom nebi Max bio prvi stalno. 

 

Verstappen bude svejedno do podija došel jer je smiješno koliko su ostali sporiji od red bulla.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Kada nema Verstappena onda odvrnu pipu na max i onda Perez može do pol pozicije. U suprotnom nebi Max bio prvi stalno. 

 

Verstappen bude svejedno do podija došel jer je smiješno koliko su ostali sporiji od red bulla.

Na žalost istina. Vjv i pobjeda sutra. Nadam se nekom sudaru i da ga se izbaci. Jedino tako bude zanimljivo gledati F1.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Kada nema Verstappena onda odvrnu pipu na max i onda Perez može do pol pozicije. U suprotnom nebi Max bio prvi stalno. 

 pa Perez je bio bolji i na treninzima, stvar je u tome što Max bude bolji od Pereza još dodatnih pola sekunde

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
x18x05x kaže...

Kada nema Verstappena onda odvrnu pipu na max i onda Perez može do pol pozicije. U suprotnom nebi Max bio prvi stalno. 

 pa Perez je bio bolji i na treninzima, stvar je u tome što Max bude bolji od Pereza još dodatnih pola sekunde

 Sada Perez ima isti bolid kao i Max. Zato je tako brz. Kada je Max tu onda sigurno 10% sporiji bolid ima da se ne može boriti sa Maxom. Očito iz aviona.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice