Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.247.288
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bravo Sainz, po prvi put.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja samo znam da je Max napravio 360 spin i još uvijek bio brži od najboljeg ikad

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...

Ja samo znam da je Max napravio 360 spin i još uvijek bio brži od najboljeg ikad

 bome taj dio je bio šokantan, ovaj se izvrtio i osto brži od skoro svih ostalih... strava jedna. Neko drugi bi odusto od tog kruga skroz a ovaj nastavio letit kao da je sve bilo planirano.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...

Ja samo znam da je Max napravio 360 spin i još uvijek bio brži od najboljeg ikad

 samo pokazuje koliko loš bolid ima Max lol

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...

Ja samo znam da je Max napravio 360 spin i još uvijek bio brži od najboljeg ikad

 

Netreba mu pole, vozi jako dobro i red bull je u samoj trci bolji od ostatka svim osim ferrarija izgledaju su kante za taj red bull.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
FileFicho kaže...

Ja samo znam da je Max napravio 360 spin i još uvijek bio brži od najboljeg ikad

 

Netreba mu pole, vozi jako dobro i red bull je u samoj trci bolji od ostatka svim osim ferrarija izgledaju su kante za taj red bull.

 Sutra Max izbacuje nekog nakon par krivina.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Tko pobjeđuje po suhom?

15 Max
6 Leclerc
4 Sainz
0 Perez
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A tko po kiši?

11 Max
9 Leclerc
0 Perez
3 Sainz
1 Hamilton
0 Russel
0 Norris
0 Alonso
0 Ostali
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
dad0r kaže...
FileFicho kaže...

Ja samo znam da je Max napravio 360 spin i još uvijek bio brži od najboljeg ikad

 

Netreba mu pole, vozi jako dobro i red bull je u samoj trci bolji od ostatka svim osim ferrarija izgledaju su kante za taj red bull.

 Sutra Max izbacuje nekog nakon par krivina.

 

U pravu si već dugo nije, nadam se da se bude u Lewisa zabio to bi bilo poetski.

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo će biti dominacija do kraja sezone. Ferrari će brati kvalifikacije, a Max pobjede.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Zna li se vremenska prognoza danas za utrku?

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

Zna li se vremenska prognoza danas za utrku?

 

Promjenjivo uz mogućnost kiše. 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

16 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Grosjean 2.0

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

 Da nije imao ovog pozdrava, dekapitacija 1/1.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2022 14:31 (passat).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A trebala bi biti odlična utrka. Nadam se da je Zhou ok.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo je stvarno bio starni kaos za povijest. Dobro je da su svi ok. Što se tiče utrke, nemam velika očekivanja.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Strategija Ferrarija je živa komedija, taj pit wall treba sve napljuskati.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2022 17:36 (dad0r).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

Strategija Ferrarija je živa komedija, taj pit wall treba sve napljuskati.

 kako su sjebali Lec-a, idemo Lewis :))

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bravo Sainz, sramota Ferrarija. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Drago mi je što se Mercedes vratio, sad tri tima se bore za pobjede. Trka je bila milina za gledati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Bravo Sainz, sramota Ferrarija. 

 Zašto sramota ferrarija? Teško da bi bio drugačiji ishod da su šta drugačije napravili.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dejo6 kaže...
x18x05x kaže...

Bravo Sainz, sramota Ferrarija. 

 Zašto sramota ferrarija? Teško da bi bio drugačiji ishod da su šta drugačije napravili.

 

Možda bi bilo drugačije, na početku nakon restarta kad su Sainz i Lec bili 1 i 2, LeLcerc je bio osjetno brzi od svih i imao je 5.5 sec ispred Hamiltona tu su ga odmah trebali pustiti možda.

 

No kaj se sve dogodilo možda i nebi to ništa značilo ali na kraju dana jako mi je drago za prvu pobjedu Sainza. Bravo!

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2022 18:49 (dad0r).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dejo6 kaže...
x18x05x kaže...

Bravo Sainz, sramota Ferrarija. 

 Zašto sramota ferrarija? Teško da bi bio drugačiji ishod da su šta drugačije napravili.

Ozbiljno?

Da su ga pozvali i krug kasnije u box, bio bi 3 na restartu na softu.

Po meni lagani 1-2 na kraju.

 

Da ne spominjem što su imali 11 sec nakon red flag da ga pozovu u box i da izađu kao 1-2 na restartu.

Znači ferrari kao i inače, teški krš od strategije.

 

22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da nije bilo safety car-a Hamilton bi imao ozbiljan shot na pobjedu jer je imao prednost novijih guma. Vrlo vjerojatno bi je i ostvario. Ne idu ga izlasci safety car-a ove sezone, a ni prošle. Mene čudi da je Sainz pobjedio jer je i ovdje pokazao izgleda urođenu nestabilnost. I sad se vidi kolika je prednost Red Bull-ovih bolida u odnosu na druge. Perez je smazao Hamiltona u trenu, a Verstappen je u raspadnutom bolidu osvojio solidne bodove.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mariner kaže...

Da nije bilo safety car-a Hamilton bi imao ozbiljan shot na pobjedu jer je imao prednost novijih guma. Vrlo vjerojatno bi je i ostvario. Ne idu ga izlasci safety car-a ove sezone, a ni prošle. Mene čudi da je Sainz pobjedio jer je i ovdje pokazao izgleda urođenu nestabilnost. I sad se vidi kolika je prednost Red Bull-ovih bolida u odnosu na druge. Perez je smazao Hamiltona u trenu, a Verstappen je u raspadnutom bolidu osvojio solidne bodove.

 Pa da kao što rekoh vec par puta svim osim Ferraria su kante za Red Bull ove sezone.

 

Treba reci da je i LaClerc na kraju odvozil lavovski, cijelu trku sa sjebanim krilom i na kraju na prastarom hardu kad su svi oko njega letjeli na softu.

 

Kako je kolega iznad napisao mislim da je Ferrari na kraju dana zajebo "lagani" 1 i 2, taj njihov strategy dio treba overhaul hitno.

 

Svaka častu LaLclercu na psihičkoj stabilnosti nakon svih sranja ove sezone plus pitwall Ferraria, treba to sve gutati i voziti pribrano iz trke u trku.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2022 18:59 (dad0r).
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

"najveći ikad" jedva prestigao polomljeni Ferrari na prastarim dvije komponente sporijim gumama.  Charles se branio vrhunski. 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2022 19:06 (Valentin17).
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

A slušaj, nije lako ni prestizat u Silverstone-u, a pogotovo prestići Ferrari u indiferentnijem bolidu. LeClerc i nije gubio puno vremena s onim oštećenjem. S hard gumama je naravno bio sporiji, ali ne opet da je bio sitting duck. Imam dojam da je sve bilo bez problema da bi Verstappen ovo osvojio s po snage.

22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
Mariner kaže...

Da nije bilo safety car-a Hamilton bi imao ozbiljan shot na pobjedu jer je imao prednost novijih guma. Vrlo vjerojatno bi je i ostvario. Ne idu ga izlasci safety car-a ove sezone, a ni prošle. Mene čudi da je Sainz pobjedio jer je i ovdje pokazao izgleda urođenu nestabilnost. I sad se vidi kolika je prednost Red Bull-ovih bolida u odnosu na druge. Perez je smazao Hamiltona u trenu, a Verstappen je u raspadnutom bolidu osvojio solidne bodove.

 Pa da kao što rekoh vec par puta svim osim Ferraria su kante za Red Bull ove sezone.

 

Treba reci da je i LaClerc na kraju odvozil lavovski, cijelu trku sa sjebanim krilom i na kraju na prastarom hardu kad su svi oko njega letjeli na softu.

 

Kako je kolega iznad napisao mislim da je Ferrari na kraju dana zajebo "lagani" 1 i 2, taj njihov strategy dio treba overhaul hitno.

 

Svaka častu LaLclercu na psihičkoj stabilnosti nakon svih sranja ove sezone plus pitwall Ferraria, treba to sve gutati i voziti pribrano iz trke u trku.

 Da su napravili double stack Sainz bi izašao iza Hamiltona i vjerojatno bi ga sredio do kraja trke pa bi bilo šanse za 1-2 Ferrarija, ali opet... tu se pojavio Perez pa ko zna... iako vjerojatno bi bilo 1-2.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Svaka čast Perezu i Hamiltonu na odličnoj utrci, svi ostali čisti krimiral. Leclerc je bio solidan, šteta kaj je u tom sirotom timu koji ne zna trebaju li doručkovati ili večerati.

Pobjednik Saintz, nikad nitko s manje znanja i talenta nije osvojio jedan GP, no kao i Perez bio je uporan i došao do pobjede.

 

Kmečanje prištavca vidim dosad nije spomenuto, pa to... :)

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice