Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.232.731
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne znam tko bi od vas na Maxovom mjestu popustio drugačije. Ja znam da ja sigurno nebi. Ili će Ham ostaviti mjesta na unutarnjoj strani zavoja 2 ili oboje letimo van.

 

Tako da, Lewis je ovo od Maxa trebao očekivati i ima dovoljno iskustva da ostavi mjesta, vjerojatno bi na izlasku iz zavoja imao i dovoljno trakcije da ga prođe jer ionako nakon tog zavoja slijedi dugi ravniji dio.

 

Bez razloga hejtate Maxa i Lewisa, ovo je čisti trkaći incident koji se mogao izbjeći da je Lewis bio pametniji.

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
S jedne strane svježa, vrela krv koja želi svoj prvi naslov i napokon je u kompetitivnoj poziciji i IMA dobru šansu osvojiti ga.

S druge strane sedmerostruki prvak koji ima i koji je osvojio sve, ali želi ući u povijest kao najveći.


Trkaći incident, čisto i jasno, kao što je jasno da nijedan neće popustiti. Pravila su pravila i to je to.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

trkaći incident, ali...

 

mladac karizme svježe odleđenog filea oslića (i odličan vozač, osobito što se tiče suradnje s timom) je upravo zamijenio gume i NE MOŽE biti brz kao onaj koji ih ima zagrijane...

 

skoro mu afro zurka stradala...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...

A Verstappenov komentar odmah nakon sudara:

 

“This is what happens when you don’t leave space”

 

Licemjerje na najjače, pa on sam to radi gotovo svaku utrku, pogotovo prethodnih sezona kad nije imao toliko dobar bolid.

Kako bi rekao Alonso, "All the time you have to leave the space".

 

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
A negdje u nekom staklenom uredu u neboderu FIA i Netflix nazdravljaju šampanjcem...
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
A gle, mogao je i Verstappen popustiti. Zapravo je trebao, ali na njegovu zalost nije toliko zreo vozac (jos uvijek). U mnogim njihovim duelima upravo je Hamilton uvijek popustao, razmisljajuci takticki, a ne samo o sljedecem zavoju.

Bio je iza na ulasku u 1. zavoj i na silu je htio pretjecati kroz 2. zavoj, a evidentno nije imao mjesta za to. Da je utrka zavrsila s poretkom kako je bio u tom trenutku, on bi najvise profitirao. Hamilton na med gumama bi imao problema pred kraj utrke, tako da bi mozda Verstappen imao i priliku za napad.
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
A gle, mogao je i Verstappen popustiti. Zapravo je trebao, ali na njegovu zalost nije toliko zreo vozac (jos uvijek). U mnogim njihovim duelima upravo je Hamilton uvijek popustao, razmisljajuci takticki, a ne samo o sljedecem zavoju.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Evo za hamstu jedna 😎
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
robogo kaže...

 imaš mali problem, u ovoj situaciji gap je nepostojeć

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
robogo kaže...

 imaš mali problem, u ovoj situaciji gap je nepostojeć

 Nepostojeći kad ga je ovaj zatvorio... i to je onda najbolja kazna obojici - ispadanje iz trke pa nek drugi put razmišljaju...

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bottas ubija oba treninga.

Max uzeo novi motor, starta zadnji.

Rikki opet daleko iza Landa.

Najava potopa i za subotu i nedelju.

 

Nadam se da neće biti ponovljeni Spa....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

Bottas ubija oba treninga.

Max uzeo novi motor, starta zadnji.

Rikki opet daleko iza Landa.

Najava potopa i za subotu i nedelju.

 

Nadam se da neće biti ponovljeni Spa....

 Ma utrka bi trebala bi ti suha po najavama, ali kvale mokre.

Bottasu ide ova staza, da, baš mu paše, uvijek je tu bolji nego drugdje. Šteta da je situacija takva kakva je jer nećemo moć uživati u potencijalnoj borbi za prvo mjesto između dva Merca.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2021 8:44 (miki1981).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pocele su predstave od Masija u vezi kise. Ovim princezicama stvarno treba netko objasniti sto je Formula 1...

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo s kisom stvarno postaje komicno, neka onda ukinu jednostavo wet gume i sve pa nek se zna: kad pada svi doma.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Po ovom se ne vozi. Samo oni bez mozga bi mogli na stazu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
perkoxcar kaže...

Ovo s kisom stvarno postaje komicno, neka onda ukinu jednostavo wet gume i sve pa nek se zna: kad pada svi doma.

 pa jesu Ameri gazde ili ne?

 

ima kiše - nema utrke, samo hot-dog kiosci rade...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Stric_Jura kaže...
perkoxcar kaže...

Ovo s kisom stvarno postaje komicno, neka onda ukinu jednostavo wet gume i sve pa nek se zna: kad pada svi doma.

 pa jesu Ameri gazde ili ne?

 

ima kiše - nema utrke, samo hot-dog kiosci rade...

 Sad kad Arapi postanu vlasnici bit ce jos veci show 

Di2 & EPS FTW!
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

he he he, super kvalifikacije za sutrašnju utrku

9 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Malo mi smrdi Hamsta spin na damage control

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dobre kvalifikacije, drago mi je zbog Landa, Carlosa i Georgea.

Lijepo je vidjeti tri legendarne momčadi na prva tri mjesta.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sta se desilo s letecim Fincem?!
AUDIOFIL
15 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Sta se desilo s letecim Fincem?!

 Kasno je dobio soft gume, što zbog Hamiltonove greške, što zbog toga jer je Mecedes generalno kasno pozvao svoje vozače po gume.

Ovi što su ranije uzeli gume za suho su profitirali jer su ih imali vremena dovesti ih na radnu temperaturu.

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo danas bi moglo biti zanimljivo. Bottas je mijenjao motor, pronašli su nešto na motoru,  tako da će startati 17. Dosta mjesta da ostane ispred Verstappena nakon starta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2021 10:30 (formula1live).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Ovo danas bi moglo biti zanimljivo. Bottas je mijenjao motor, pronašli su nešto na motoru,  tako da će startati 17. Dosta mjesta da ostane ispred Verstappena nakon starta.

Ako je mijenjao motor, onda kreće zadnji. Leclerc pa iza njega Max pa tek onda Valteri.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Ovo danas bi moglo biti zanimljivo. Bottas je mijenjao motor, pronašli su nešto na motoru,  tako da će startati 17. Dosta mjesta da ostane ispred Verstappena nakon starta.

 Mercedes je smjesan postao, Bottas je ako se ne varam mjenjao u Monzi motor. A Hamiltonu ce 3 motora trajat do 2023... Ali da vidimo tko ce prezivjet prvi zavoj od ove trojice sa zacelja.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
formula1live kaže...

Ovo danas bi moglo biti zanimljivo. Bottas je mijenjao motor, pronašli su nešto na motoru,  tako da će startati 17. Dosta mjesta da ostane ispred Verstappena nakon starta.

Ako je mijenjao motor, onda kreće zadnji. Leclerc pa iza njega Max pa tek onda Valteri.

Ne, nego tako kako piše jer je bio ispred njih na kvalifikacijama.

ivanoile kaže...
formula1live kaže...

Ovo danas bi moglo biti zanimljivo. Bottas je mijenjao motor, pronašli su nešto na motoru,  tako da će startati 17. Dosta mjesta da ostane ispred Verstappena nakon starta.

 Mercedes je smjesan postao, Bottas je ako se ne varam mjenjao u Monzi motor. A Hamiltonu ce 3 motora trajat do 2023... Ali da vidimo tko ce prezivjet prvi zavoj od ove trojice sa zacelja.

Da, baš me zanima hoće li Max izbaciti Bottasa ako mu se ovaj ne makne. Nekako mislim da neće. Kako to, kako to?

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Verstappen ima kaznu 3 mjesta tako da je sigurno zadnji od svih, o ostali su po mjestu u kvalifikacijama

 

Edit, ipak nije nešto na motoru nego je čisto taktika da se pomogne Hemiltonu

 

"A spokesperson from Mercedes confirmed that the decision to switch up Bottas’ power unit – which was also changed for the Italian Grand Prix two weeks ago, forcing Bottas to start from the back of the grid in Monza – was a tactical one, with Hamilton’s title rival Max Verstappen also starting at the back after taking on a fourth Honda power unit."

 

 

A dobro, treba vidjeti što će sad biti. Perez je 4 mjesta iza Hamiltona, možda on dobro starta pa će on pomoći Verstappenu 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2021 11:44 (formula1live).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ministar kaže...

Da, baš me zanima hoće li Max izbaciti Bottasa ako mu se ovaj ne makne. Nekako mislim da neće. Kako to, kako to?

 Jel ovo kao neki humor ono ili, haha 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

 

Edit, ipak nije nešto na motoru nego je čisto taktika da se pomogne Hemiltonu

 

"A spokesperson from Mercedes confirmed that the decision to switch up Bottas’ power unit – which was also changed for the Italian Grand Prix two weeks ago, forcing Bottas to start from the back of the grid in Monza – was a tactical one, with Hamilton’s title rival Max Verstappen also starting at the back after taking on a fourth Honda power unit."

 

 

Teška ciganija pa Ferrari je za njih bio mala beba početkom 2000ih, jedva čekam sljedece godine kad počne George, this is James

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ministar kaže...
formula1live kaže...

Ovo danas bi moglo biti zanimljivo. Bottas je mijenjao motor, pronašli su nešto na motoru,  tako da će startati 17. Dosta mjesta da ostane ispred Verstappena nakon starta.

 Mercedes je smjesan postao, Bottas je ako se ne varam mjenjao u Monzi motor. A Hamiltonu ce 3 motora trajat do 2023... Ali da vidimo tko ce prezivjet prvi zavoj od ove trojice sa zacelja.

Da, baš me zanima hoće li Max izbaciti Bottasa ako mu se ovaj ne makne. Nekako mislim da neće. Kako to, kako to?

 Ne aludiram da ce se Bottas zabit u Maxa ili obrnuto. Vec prvi zavoj u Rusiji je ostar, ispred njih su 2 rookija i 2 Alfe koje apsolutno nije briga za tu trojicu iza. Tako da ce se svi boriti i moglo bi biti svasta.

 

Ali da je Mercedes usran, ocito je.

Di2 & EPS FTW!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice