Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.243.741
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ekipa,

 

ima mozda netko link za live stream ... nisam doma, pa nemam gdje gledati.

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sportsurge.net agregira linkove s više različitih streamova.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Hvala puno, probam
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...

Ekipa,

 

ima mozda netko link za live stream ... nisam doma, pa nemam gdje gledati.

 https://f1livegp.me/f1/live.html

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Startali smo.. hoće mo li LIVE komentarisati?

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Startali smo.. hoće mo li LIVE komentarisati?

 

Vračamo se u dosadu, bilo je daleko zanimljivije dok su se mečka i cendravi mučili.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
Envy kaže...

Startali smo.. hoće mo li LIVE komentarisati?

 

Vračamo se u dosadu, bilo je daleko zanimljivije dok su se mečka i cendravi mučili.

Sad čemo vidjeti kroz promjene guma.. 3.154 kasni MAX naspram HAM-a.

Ne viđa mi se ali nikako kuknjava Mercdedsa konkrenotno HAM-a kada kaže "otpala mi je guma", čitajte to kao da "imam i rezervnu"... tako ja gledam. Sama kada šef Mercedesa priželjkuje kišu, puno toga je jasno.

Uređivano: Deamn... ovo je utrkivanje!

Urešivano2: Sad bi PER trebao da uspori nekako Mercedese... da sam ja šef tima!

Uređivano 3: HAM ispao iz DRS zone!

Uređivano 4:Auuuuu... dalje se ne javljam.

Uređivano 5: Damn yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2021 16:30 (Envy).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovim tempom Mercedesi nebudu imali šanse protiv Verst..

Ferrari je katastrofa.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj Bottas uzas zivi pa di je tom liku dignitet, frajer je očigledno u Mercedesu samo da bude Lewisu tampon zona i smetalo za druge

 

x18x05x kaže...

Ovim tempom Mercedesi nebudu imali šanse protiv Verst..

Ferrari je katastrofa.

 

Ferrari se sramoti vec destljeće i pol.

 

EDIT: Nisam fan RB-a ali kako je ljepo vidjeti njusku nadrkanog Wolfa dok Max briše pod s njima, neprocjenjivo.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2021 16:31 (dad0r).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Fenomenalna utrka, od dosadnog početka do fenomenalnog završetka. Nema bolje od zaslužene pobjede pretjecanjem za pobjedu na stazi. Mercedes zeznuo sve taktikom. Ferrari je očekivano kao što su i najavili prošle sezone

 

EDIT: još ako uzmenmo da je ujutro Horner izjavio da ako pobjede ovdje mogu pobjediti Mercedes bilo gdje... sezona bi mogla biti dobra

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2021 16:36 (formula1live).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Ovim tempom Mercedesi nebudu imali šanse protiv Verst..

Ferrari je katastrofa.

 

dad0r kaže...

Ovaj Bottas uzas zivi pa di je tom liku dignitet, frajer je očigledno u Mercedesu samo da bude Lewisu tampon zona i smetalo za druge

 

x18x05x kaže...

Ovim tempom Mercedesi nebudu imali šanse protiv Verst..

Ferrari je katastrofa.

 

Ferrari se sramoti vec destljeće i pol.

 

EDIT: Nisam fan RB-a ali kako je ljepo vidjeti njusku nadrkanog Wolfa dok Max briše pod s njima, neprocjenjivo.

 

 

Za Ferrari živim! Ako im ne ide kao #1 neka tonu dok ne nađu pravu formulu! Gledati lice šefa Mercedesa je - NEPROCJENLJIVO!

Ako sam 12 godina mogao čekati za dominaciju, čekat ću još deceniju! Ali ovo što je MAX uradio je.... ne'am riječi!

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2021 16:38 (Envy).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Fenomenalna utrka, * * *

 

EDIT: još ako uzmenmo da je ujutro Horner izjavio da ako pobjede ovdje mogu pobjediti Mercedes bilo gdje... sezona bi mogla biti dobra

Rekao sam ti, ali nisi mi vjerovao tada. A tek se zagrijavamo! 

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Stvarno sam uživao u ovoj utrci. Dvije podjednake ekipe, utrkivanje od početka do kraja, nije se štedilo ništa na bolidu, nije bilo safty cara ili bilo kakve pomoći za bilo koga. Čisto utrkivanje do zadnjeg kruga, stvarno poslatica

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovakve staze su ubojstva za slabije ekipe. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 22:46 (x18x05x).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Stvarno sam uživao u ovoj utrci. Dvije podjednake ekipe, utrkivanje od početka do kraja, nije se štedilo ništa na bolidu, nije bilo safty cara ili bilo kakve pomoći za bilo koga. Čisto utrkivanje do zadnjeg kruga, stvarno poslatica

 Baš to, jako kvalitetna utrka. Perez iz utrke u utrku pokazuje da može pratit Maxa i bit mu wingman

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

prvi vikend da nisam radio do 23h, pa imao prilike doc doma na sam formacijski krug i pogledat trku i zali boze, zaspao sam X puta, jedino zadnjih 5 krugova je bilo nes zanimljivo. ako su tako i prosle trke bile, onda nema smisla da gledam (a cuo sam da i baku je bila nikakva, osim zadnjih par krugova)

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

prvi vikend da nisam radio do 23h, pa imao prilike doc doma na sam formacijski krug i pogledat trku i zali boze, zaspao sam X puta, jedino zadnjih 5 krugova je bilo nes zanimljivo. ako su tako i prosle trke bile, onda nema smisla da gledam (a cuo sam da i baku je bila nikakva, osim zadnjih par krugova)

 dobro shvatili smo, ne moraš više komentirati kak su ti dosadne utrke, nemoj pratiti temu i super

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

pa neznam sta vi vidite u ovoj zadnjoj trci, osim zadnja 2-3 kruga...kompletno dosadna, ferrarija nema nigdje, nije bilo ni sudara, ni sace carta, ni nista...samo je bilo zanimljivo gledati maxa kako nadoknaduje i bottasa kako se zali...ako je to vrhunac svake trke, onda mi drago sta radim cijele nedelje, osim iznimki

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

pa neznam sta vi vidite u ovoj zadnjoj trci, osim zadnja 2-3 kruga...kompletno dosadna, ferrarija nema nigdje, nije bilo ni sudara, ni sace carta, ni nista...samo je bilo zanimljivo gledati maxa kako nadoknaduje i bottasa kako se zali...ako je to vrhunac svake trke, onda mi drago sta radim cijele nedelje, osim iznimki

 PRETTY MUCH.. Meni je svaka dobra ako Mercedes i Hamilton ne pobjede. Još prošlu gdje Mercedes nije uzeo boda, utrka desetljeća.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

pa neznam sta vi vidite u ovoj zadnjoj trci, osim zadnja 2-3 kruga...kompletno dosadna, ferrarija nema nigdje, nije bilo ni sudara, ni sace carta, ni nista...samo je bilo zanimljivo gledati maxa kako nadoknaduje i bottasa kako se zali...ako je to vrhunac svake trke, onda mi drago sta radim cijele nedelje, osim iznimki

 

Ne znam, meni je bilo pravo napeto od početka do kraja..borba između dva najbolja vozača, dva najbolja tima, ali i dvije različite strategije, neizvjesno do kraja..

15 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

pa neznam sta vi vidite u ovoj zadnjoj trci, osim zadnja 2-3 kruga...kompletno dosadna, ferrarija nema nigdje, nije bilo ni sudara, ni sace carta, ni nista...samo je bilo zanimljivo gledati maxa kako nadoknaduje i bottasa kako se zali...ako je to vrhunac svake trke, onda mi drago sta radim cijele nedelje, osim iznimki

Nije F1 za tebe i to ti je.

Pošto te zanimaju samo sudari odeš fino u luna park i gledaš kako se rokaju u onim autićima i uživaš ko čovjek.

Ova utrka je baš bila zanimljiva jer je bilo neizvijesno od početka do kraja, ni u jednom momentu nije bilo sigurno ko će pobijediti.

A bilo je dosta događanja i u sredini poretka.

A to što Ferrerija nije bilo nigdje je meni još i bonus.

Pa šta ima ljepše nego kad Ferrari zakaže i onda nekoliko dana uživati u kuknjavi njihovih navijača.

Neprocjenjivo. :D

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...
RuskeGTT kaže...

pa neznam sta vi vidite u ovoj zadnjoj trci, osim zadnja 2-3 kruga...kompletno dosadna, ferrarija nema nigdje, nije bilo ni sudara, ni sace carta, ni nista...samo je bilo zanimljivo gledati maxa kako nadoknaduje i bottasa kako se zali...ako je to vrhunac svake trke, onda mi drago sta radim cijele nedelje, osim iznimki

Nije F1 za tebe i to ti je.

Pošto te zanimaju samo sudari odeš fino u luna park i gledaš kako se rokaju u onim autićima i uživaš ko čovjek.

Ova utrka je baš bila zanimljiva jer je bilo neizvijesno od početka do kraja, ni u jednom momentu nije bilo sigurno ko će pobijediti.

A bilo je dosta događanja i u sredini poretka.

A to što Ferrerija nije bilo nigdje je meni još i bonus.

Pa šta ima ljepše nego kad Ferrari zakaže i onda nekoliko dana uživati u kuknjavi njihovih navijača.

Neprocjenjivo. :D

 Nije ni za tebe F1.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...
RuskeGTT kaže...

pa neznam sta vi vidite u ovoj zadnjoj trci, osim zadnja 2-3 kruga...kompletno dosadna, ferrarija nema nigdje, nije bilo ni sudara, ni sace carta, ni nista...samo je bilo zanimljivo gledati maxa kako nadoknaduje i bottasa kako se zali...ako je to vrhunac svake trke, onda mi drago sta radim cijele nedelje, osim iznimki

Nije F1 za tebe i to ti je.

Pošto te zanimaju samo sudari odeš fino u luna park i gledaš kako se rokaju u onim autićima i uživaš ko čovjek.

Ova utrka je baš bila zanimljiva jer je bilo neizvijesno od početka do kraja, ni u jednom momentu nije bilo sigurno ko će pobijediti.

A bilo je dosta događanja i u sredini poretka.

A to što Ferrerija nije bilo nigdje je meni još i bonus.

Pa šta ima ljepše nego kad Ferrari zakaže i onda nekoliko dana uživati u kuknjavi njihovih navijača.

Neprocjenjivo. :D

 Potpuno se slažem s svime.

Pa bilo je milion preticanja po stazi, Riki i Lando su odradili par vrhunskih preticanja.

Alonso je bio nabrijan cijelu utrku. Oba Astona odlično odvozila utrku u kojoj je jaaaako teško bilo čuvati gume, a oni toliko dugo ostali.

Lando je izgubio par pozicija na početku, i onda ostao jako dugo, da bi u drugom stintu, morao se gurati na novim gumama preko svih drugih.

Russel također odlična utrka, šteta samo par mjesta od bodova opet.

Bottas pogodio strategiju prije svih, ali ga momčad ignorirala.

Borba za prvo mjesto u zadnjem krugu praktički. Da je samo malo više neki "zaostali" zasmetao Maxu, ili malo manje Hamiltonu, vjerovatno bi Hamilton odnio pobjedu.

Perez nešto slično kao Lando.

Uglavnom, izravne borbe od prvog do zadnjeg mjesta, pretjecanja ne samo s DRS-om, milion različitih strategija, i ono najbolje, svi završili utrku 

Ferrari je tu gdje je, možda i bolje za njih da se izgube još jednu sezonu, par će dobiti malo više resursa za sljedeću, pa da se bore za prvo mjesto, a ne za peto.

Sad dva vikenda austrije, to će biti zanimljivo 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
S obzirom na moguće izbacivanje Sport Kluba s MaxTv-a krajem ovog mjeseca, koja nam opcija uopće ostaje za gledanje formule? Pretplata na F1 i priključivanje laptopa na TV?
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
* * *

 PRETTY MUCH.. Meni je svaka dobra ako Mercedes i Hamilton ne pobjede. Još prošlu gdje Mercedes nije uzeo boda, utrka desetljeća.

I meni isto.. otvorim pivu kada HAM i Mercedes izgube od MAX-a. A i Red Bull kada je dominirao i njega nisam volio... malo smjene sada ne bi bilo loše. 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sto stvarno MaxTV gubi SK?!
AUDIOFIL
5 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A tak se priča. Trebali bi se dogovoriti do kraja mjeseca, ali kak se čini od dogovora neće biti ništa. Tak da je vrlo vjerojatno da od 01.07. treba naći alternativu.

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja mislim da tcom nece odustati od sportkluba jer bi u suprotnom ostali bez odredjenog broja korisnika... zivi bili pa vidjeli! :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja otkazujem cijeli MaxTV ako ne produze. Jedino ga i palim kad je F1.

....a sad sam vidio vijest tu na Bugu za nekakav EON tv, imaju SK vec u osnovnom paketu, 49kn/mj, i jos ima app za telku (barem moju), tako da ne treba niti box.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Ja mislim da tcom nece odustati od sportkluba jer bi u suprotnom ostali bez odredjenog broja korisnika... zivi bili pa vidjeli! :D

U slučaju da izgube, ili namjerno maknu F1 iz "programa", nakon isteka ugovorenog odnosa kao pretplatnika odjebavam MAX TV, pa što god pokušali ponuditi "kao alternativu" što kvalitetnijem programu! 

ATJ Lučko
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice