FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.319.787
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Xavi i njegova druzina s posebnim potrebama su mi zgadili ljubav prema nogometu i Barceloni
9 godina
offline
FC Barcelona

Apsolutno nitko mi ne moze rec da nesto nije opasno trulo u ovom klubu. 

Xavi nije zreo za ovakav posao, nije samo on kriv, igraci koji trebaju biti u formi su teski **** ali opet se vracamo na ono da je trener upravo taj koji treba dizati formu tim istim igracima, dalje o njegovim odlukama u bitnim utakmica stvarno nema potrebe pricat.

Barcelona ima sigurno poprilicno bolje igrace, odnosno individualno kvalitetnije od timova poput Girone, Aston Ville, Bayer.Leverkusena itd.. Ali svaki od tih nabrojanih timova trenutno bi osramotio ovu Barcelonu, izuzev Girone koja je to vec napravila. Zasto? 

Xavi nece otici, uprava ga podrzava, kao i igraci jer mogu radit sto zele kod njega, frajer nije karakter, daje slobodne dane na bitne poraze, forsira odredene igrace koji su daleko od forme, zapetljo se totalno, volim ga kao igraca ali ako nesto ne promijeni do Napolija to ce biti katastrofa i tada treba i podnijet ostavku.

Barcelona - Mes que un club
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Realno gledano Xavi ima ekipu koja bi se trebala boriti za naslov Lige Prvaka, a on svako kolo gubi od nekih jadnika. Da je Koeman imao ovakvu ekipu, osvojio bi spanjolsko prvenstvo bez problema. Ne volim ga, ali je doktor znanosti za Xavija.
14 godina
offline
FC Barcelona

Napokon gol. Previše pimplanja, previše glupi pasova u nazad. 

XBOX: RENZOR GT 01
14 godina
offline
FC Barcelona

Gledljivo drugo poluvrijeme. Las Palmas bolja ekipa, super su posloženi. Nakon ovog samo se pobjeda bude pamtila, drugo ništa. 

XBOX: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2024 23:38 (x18x05x).
6 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nebih rekao da bi se borili za naslov LP, ali da bi bili puno bolji, svakako. Iskreno, ne mogu rec da mi nije gust kao navijacu Reala, ali... Ma koga lazem, gust mi je.  

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
cvaja997 kaže...

Nebih rekao da bi se borili za naslov LP, ali da bi bili puno bolji, svakako. Iskreno, ne mogu rec da mi nije gust kao navijacu Reala, ali... Ma koga lazem, gust mi je.  

 Nebi se borili, ali su među 10 i to nešto znači.

XBOX: RENZOR GT 01
14 godina
offline
FC Barcelona

Protiv amatera na treningu samo jedan gol u pola sata.. 

XBOX: RENZOR GT 01
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Barcelona u najjacem sastavu ne moze stvoriti sansu. Bravo Xavi!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Xavi legenda Barce kao igrač, kao trener jedan od najgorih u povijesti. Tika-taka, otić ćeš i ti… 🙂
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Navijam za Barcelonu 21 godinu. Gledam svaku utakmicu. Dosao sam do toga da utakmice gledam s grcem u zeludcu i da mi se nogomet opcenito zgadio. Xavi je najgori trener u povijesti Barcelone.
14 godina
offline
FC Barcelona

Zaslužena pobjeda nema šta. Ali opet igra je očaj, sav taj silni posjed ne donese apsolutno ništa. Real će nam zabit lagano 3 gola, to je mogla i Osasuna samo da nisu toliko loši. 

XBOX: RENZOR GT 01
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Inaki golmancina spava
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Xavi je veca stetocina od Plenkovica
14 godina
offline
FC Barcelona

Ubiše nas, Xavi je 100% zadovoljan sa nečim iz ove utakmice. 

XBOX: RENZOR GT 01
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Xavi i Oscar Hernandez glup i gluplji
14 godina
offline
FC Barcelona

Ovo sve govori. 

XBOX: RENZOR GT 01
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Alejandro Grimaldo has now 7 goals and 9 assists in 18 Bundesliga games at Bayer Leverkusen… as left back.

Nasi strucnjaci su ga odbili
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sve cesce se Mourinho povezuje s nama, a navodno je danas viđen u Barceloni.
Ako taj lelemudan dođe, službeno se odričem Barce za svagda. Dno dna.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Sve cesce se Mourinho povezuje s nama, a navodno je danas viđen u Barceloni.
Ako taj lelemudan dođe, službeno se odričem Barce za svagda. Dno dna.

Nema sanse da ce ga Barcelona dovest ali bi za njih kao klub to trenutno bio pun pogodak, ajmo se malo osvrnuti zasto to govorim.  

 

Kazes dno dna, zasto? Upravo suprotno, trebas prestat zivjet u proslosti. Jel ti nije dosadilo gledat prosjecne trenere bez grama muda? 

 

Dakle, Barceloni treba jak trenerski karakter, cak bi rekao i egomanijak, bolesnik, netko ko je šefina, šifra, koji ima veliko i dokazano iskustvo, a Xavi nema nista od navedenog niti ce imati, sa druge strane nemas takvih trenera na trzistu, pogotovo ne takvo ime sto bi u ovakvoj situaciji dodatno podiglo Barcelonu u obliku nekog marketinga, takoder dosta ozbiljnijih igraca bi prije igrali za Mourinha nego izgubljenog Xavia, o rispketu necemo ni pricat, dakle samo da te dvije stvari gledas isplativo je. 

Mourinho je rival Barcelone i ponasao se kako se ponasao? Upravo to bi i bila dobra prica, neprijatelj dolazi u klub iz kojeg je poniko, pa to bi bila kruna njegove karijere siguran sam da bi drage volje dosao, egomanijak je to, a Barca kakva god da je zadnjih godina je BARCA.

 

Barcelona bi sa Mourinhom dobila ozbiljnog trenera koji kako kaze tako mora biti, nema Roberta i prijatelja u postavi, ima da trcis ko konj 90 minuta ili ne igras, nema samo spanjolaca u ekipi, nema odmora nakon izgubljene utakmice, do sutra bi mogao nabrajat..

Xavi kako je krenulo bit ce bivsi kako god, koga zelis? Marqueza ili nekog drugog koji je povezan sa Barcom pola zivota a nema nikakvog DOKAZANOG znanja? Zelis gledat istu filozofiju nogometa, odnosno pokusaja neceg sto je proslo vrijeme?

Da, Mourinho ne igra stil nogometa kakav Barcelona preferira, a kakav to nogomet Barcelona gaji zadnjih 6,7 godina? Gaji mozda tiki taku, a kakav igra? Dodavanje u nedogled? Di je to dovelo Barcelonu koje su se nekad bojali a danas je jedva cekaju? To je davno izaslo iz mode i procitana je knjiga.

Jedan od problema ovog kluba je sto se stalno dovode treneri koji su usko povezani sa klubom dugi niz godina a upitne su kvalitete, to je mozda prije moglo uspjet kada si imao postavu kakvu si imao, isto treba imat na umu da je svaki od tih Barceloninih trenera bio mekan, zato i jesu igraci bili i ostali klasicne p**** koje su dozvolile da izgube vodstvo npr od Rome i Lpoola, slucaj Bayern itd..Taj isti luzerski i p**** mentalitet se prebacio i na ovu generaciju, za to su krivi iskljucivo TRENERI i FILOZOFIJA BARCELONE.

Kakvu je to Real imao igru kada je osvajao lige prvaka, je li uvijek igrao najljepsi i najatraktivniji nogmet? Svi znamo odgovor, ali ljudi imaju ŠAMPIONSKI mentalitet, jednostavno neces me pobjedit jer sam bolji - siguran sam da tako razmislja svaki igrac Reala, tko im je to usadio? Igraci sami sebi ili Mourinho, Zidane, Ancelotti? Jel bitno sto nisu igrali extra atraktivan nogomet? Njima prijatelju stoje trofeji a igra je nebitna, pobjeda je pobjeda sto se kaze, kao i trofej. Kakav je mentalit igraca Barcelone, kako razmislja? Hahah, ne moramo ni komentirat.

 

Nisam za bunker igru ali nisam ni za tiki taku vise jer to ne moze nikada biti kako je bilo. Potrebna je ozbiljna promjena, Mourinho bi to mogao donesti i vjerujem da ne bi igrao teski bunker jer je ipak to Barcelona, ali ne bi bilo dodavanja u nedogled ni mrtve tiki take i jos bi obrana bila beton, igraci bi imali cilj, ako ga ne ispune imas klupu, vrlo jednostavno. 

I da nema rezultata, i da ne sjedne Barci takav trener, donio bi bitne promjene za buducnost, rade cu gledat igrace koji se stvarno trude i pobjeduju na bilo kakav nacin nego bezidejno dodavanje lopte i luzerski mentalitet dodatnih 5 godina.

 

Meni osobno kao stvarno dugogodisnjem navijacu Barcelone je Mourinho uvijek bio glava i ostao, nikad nisam bio njegov fan ali nemam nista protiv njega, da mi se svida njegov nacin nogometa ne svida mi se, svida mi se kako vodi igrace i kako se postavi u svakom klubu. Upravo zbog toga bi vise bio za ovakav izbor nego sto ne bi.

Ne mora to nuzno biti Mourinho ali mora se sljedeci trener birati po takvim kriterijama, nebitan je stil koji taj trener igra bitno je da je ŠIFRA i GLAVA, do tada nista od Barcelone, problem je sto nece nikada doci takav trener, a kamoli Mourinho, uprava nema muda napraviti toliku promjenu a upravo to bi ih spasilo, siguran sam.

 

A da se osvrnemo na trenutnog trenera..Jel Xavi nije dobio dovoljno vremena? Igrace koje zeli? Covjek se GUBI iz utakmice u utakmicu, njegove izjave su malo je rec zabrinjavajuce, igru necemo komentirati kao ni odluke u bitnim utakmicama, pa cak i nebitnim. Hvala prijatelju i dovidenja, ovo je nevezano za Mourinha sad, ali Xavi nema vise sta tu trazit i Barceloni nudi upravo ono sto i svaki prethodni trener koji je do sad bio tamo, razlika ne postoji, velika promjena je potrebna a to Xavi nikad nece napraviti.  

 

Treba se maknuti od proslosti i prestat traziti Guardiole, Enrique, Xavie i slicne trenere, toga nema vise, ali zato ima puno mekanih trenera, siguran sam da ce jedan doc nastavit tradiciju poslije Xavija. :)

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 16:38 (el.šef).
14 godina
offline
FC Barcelona

Bez ikakve igre, 0-1. 

XBOX: RENZOR GT 01
14 godina
offline
FC Barcelona

Woow. Xavi out. 

XBOX: RENZOR GT 01
9 godina
offline
FC Barcelona

A trpa vam ga Isco 😁😁

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Woow. Xavi out. 

Hahahah al stvarno zalosno i smijesno da su ovako jadna ekipa, doslovno jadna..Bas sam se nadao da ce ih Betis kaznit i onda gledam 2:0 na prakticki sretne odbijance, sreca vratio se Betis pa jos ima nade.

Pristajem na svaku izgubljenu sve dok ga ne nogiraju, ovo je postalo zamorno za gledat pa ako je to jedini nacin neka bude, nema smisla moze pricat tko sta oce..Budimo realni mala sansa je da ce mu dat otkaz, nazalost..

Samo nesto opasno smrdi da Xavi govori da ga igraci podrzavaju i da je sve ok a tako ocajno igraju vec duze vrijeme, ne stima nesto tu.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 20:08 (el.šef).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

A trpa vam ga Isco 😁😁

 Bome i to u kratko vrijeme. 

XBOX: RENZOR GT 01
9 godina
offline
FC Barcelona

HAHAHAHAH Ferran hattrick i ovako odigrao tekmu, jel ovo neka sprdnja...Evo xavi produzuje ugovor do 2026.

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
FC Barcelona

Nemoj tako, nagađa se do 2027. No šalu na stranu, zaslužena pobjeda. Samo taj blackout koji Barca ima nikako ne valja. 

XBOX: RENZOR GT 01
14 godina
offline
FC Barcelona

Ciganima poklonjena pobjeda jučer, prvak je odlučen odavno. Ne znam zašto Laporta muti s Perezom i superligom kad mu ovaj i dalje zabija nož u leđa.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Opet gol u prvoj minuti. Xavi ne uci na vlastitim greskama. Sta Laporta ceka?
15 godina
online
FC Barcelona

Opet Barca ispušila od tamo nekih jadnika.

Tigar Krezumica
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice