FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.873
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jednostavno nema smisla više računati na Dembelea. Već najmanje 3 sezone Barci fali krilnih igrača, ovaj stalno ozlijeđen i uvijek ista stvar. Čekaš ga da se vrati i nadaš se da će baš ovaj put imati nekakav kontinuitet bez ozljede i da može pomoći ekipi, i onda se svaki put dogodi isto. Šteta talenta ali ovako više nema smisla. Ne možeš računati na igrača koji je toliko dugo van terena svake sezone, a drugih krilnih igrača praktički nemaš.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Nadam se da mu nebudu produžili ugovor. Fakat svaki dodir sa loptom je moguća ozljeda. Postao je gori od Thomas Vermaelen.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Nadam se da mu nebudu produžili ugovor. Fakat svaki dodir sa loptom je moguća ozljeda. Postao je gori od Thomas Vermaelen.

 Za slučaj da mu produlje ugovor, jedino logično objašnjenje u tom slučaju je da preko njega ,,peru pare."

10 godina
offline
FC Barcelona

njegovi mišići su od papira, a tome ne pomaže ni činjenica da je naša medicinska služba loša.

 

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
x18x05x kaže...

Nadam se da mu nebudu produžili ugovor. Fakat svaki dodir sa loptom je moguća ozljeda. Postao je gori od Thomas Vermaelen.

 Za slučaj da mu produlje ugovor, jedino logično objašnjenje u tom slučaju je da preko njega ,,peru pare."

 Koliko sam pročitao u planu je produžetak ugovora. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Nije tu kriv samo Dembele ili medicinska/lijecnicka sluzba, puno je tu stavka koje su lose. Po pricama, sigurno ne brine o prehrani sto je vrlo vazno za svakog pojedinca, a kamoli za vrhunskog sportasa te takoder treba vrlo kvalitetnog odmora i sna. Lijecnicka sluzba je katastrofa to vec znamo odavno, sto se tu treba promijeniti nemam pojma, ali nesto treba. Treninzi su katastrofalni sto su potvrdili mnogi igraci koji su dosli ili otisli iz kluba. Teretana kao da ne postoji za njih. Tu je jos i genetika, trud na treningu i shvatiti "ponasanje" svog tijela. Sve u svemu, zao mi je sto ga ozljede ne zaobilaze jer po talentu je jedan od najboljih igraca svijeta. 

VISCA BARCA
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Slažem se sa svime, ali ovo talent slušamo već pune 4 godine, od odlaska Neymara u ljeto 2017. Do kad talent? Igrač kao npr. Haaland je isto bio talent koji je iskoristio svoj potencijal, Dembele ga ne koristi ili ga koristi na krivi način. Jednostavno, pričekat ga do ljeta, ako se ne popravi situacija oko njega - prodat ga. Nema smisla 2 milijuna dolara mjesečno odnosno 24 godišnje davat na poluproizvod po dosad viđenome.
13 godina
offline
FC Barcelona

Definitivno, ne moze se cekati na jednoga igraca toliko dugo. Uostalom, kao sto je kolega iznad naveo, osim njega nema drugih krila, a bez krila danasnji i moderan nogomet se ne moze igrati. Nekako se nadam da će shvatiti da moze puno toga napraviti i da mora popravit svoj nacin zivota jer moze biti jedan od glavnih igraca u Barci. 

VISCA BARCA
9 godina
offline
FC Barcelona

Official: FC Barcelona have paid Xavi's release clause of €5 million.

 

Navodno je Xavi zatražio da se stručni stožer sastoji od 7 osoba po njegovom izboru, što mi je nekako normalno al' ajd, ujedno vraća i doktora Rikarda Prunu koji je napustio Barcu u rujnu prošle godine.

 

Želim mu sreću i nek nas izvadi iz go*ana.

14 godina
offline
FC Barcelona

Maestro.. Sada napraviti dar mar u klubu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
FC Barcelona

navodno je i teren u trening kampu veoma loš i kao takav jedan od razloga zbog kojih se igrači puno povrijeđuju

 

 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Navodno stvar još nije gotova, Barca se ne slaže s nekom stavkom. Moguć problem oko otkupnine.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Službeno predstavljen Xavi. Sad mu dati vremena da radi, neće se sve moći promijeniti preko noći ali mislim da su svi zadovoljni ovom odlukom
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Sviđa mi se njegova izjava u videu na službenoj IG stranici Barcelone.

,,ako imaš trenera koji ne zahtijeva, ti ćeš pružit ocjenu(odnosno trud izražen na nekakvoj skali) 5-6, a ako trener od tebe zahtijeva 9, 9.5 od 10, a ti pružiš 8, u redu, može, ti s tih 8 uzimaš titulu"

Bit će borbe i trke kod njega, to je ono što Barci treba vratit. Guardiola i pokojni Tito Vilanova su bili takvi.

10 godina
offline
FC Barcelona

jebote zivot i ozljede, ovo je katastrofalno.

 

Nama se na svakoj prokletoj utakmici neko ozljedjuje.

9 godina
offline
FC Barcelona

Nisam gledao tekmu, sada cu se ukljuciti u prijenos. Rezultat dobro izgleda

14 godina
offline
FC Barcelona

Raspali se skroz. Bit će dobro ako izdrže do kraja sa ovih 2-3.

Edit: uh..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2021 18:15 (x18x05x).
10 godina
offline
FC Barcelona

sramota.

 

ter stegen ama baš ništa ne može obranit, koji se kurac njemu u glavi dogadja to samo bog zna

 

puig oooooočajno odigrao, ovaj mališa abde ne zna ko mu glavu nosi. Majstor umjesto da u 95. drzi loptu, on ide simulirat za penal.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Valjda ljudi vidite da je Ter Stegen katastrofa od golmana. Prije ove utakmice imao je statistiku od 17 primljenih golova od 21 udarca. Sad je primio 3 gola iz 4 udarca. Sramotan golman, koji je umro na Anfieldu 2016. Ovo je samo njegov duh kroz kojeg prolaze lopte.

 

Dembeleu je istekao ugovor, a on se jos nadaju da ce biti nesto od njega. 5 godina Barca nema ubojito krilo jer se racuna na ovog debila.

 

5 godina losih transfera su doveli do ovoga. 

 

Golman je katastrofa.

Obrana jos vec katastrofa. Nemamo nijednog stopera koji bi bio prva zamjena u velikom klubu tipa Bayern ili City, a kamoli da bude starter. Pique, Garca, Umtiti i Lenglet. LOL.

Sredina je dobro pokrivena.

Napad je meh, Fati i Dembele su od stakla, Depay nije svijetska klasa. 

 

Barca ima trenutno 11 ozlijedenih igraca, ocito nesto ne stima.

 

Pripreme su odradili ko treceligasi a Dr. Ante Pavlovic je voda medicinskog tima.  

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Od 0:3 do 3:3, Fati ozljeda, ter Stegen nikad lošiji. Xavi će imat ekstremno zahtjevan zadatak. Mislim da ovo više nisu problemi samo fizičke spreme već da zalazi i u psihološke tegobe igrača. Čeka nas turbulentno razdoblje.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nije da nas čeka turbulento razdoblje, nego smo već jesmo u njemu.
9 godina
offline
FC Barcelona

Ja vas ne razumijem. Zašto smatrate da će Xavi išta napraviti od ove momčadi? Biti igrač svjetke klase i trener nije ni približno isto. Gdje se dotični iskazao kao vrh od trenera? Daj odrastite. 

 

Jbt nije Xavi u rangu Kloopa ili Guardiole, iako ni ta dvojica sa ovakvim kadrom ne mogu puno učiniti. Kloop je majstor za prepoznati igrača od 20M eura i kupiti ga, mi to ne znamo. Mi dajemo 100M+ i popušimo jer ne zna igrati ili je ozljeđen. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Smiri doživljaje, nije ni počeo trenirat Barcu a ti već expert i pokopaš ga. Treba mu dati priliku. Tako je i Pep došao pa šta je napravio.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Smiri doživljaje, nije ni počeo trenirat Barcu a ti već expert i pokopaš ga. Treba mu dati priliku. Tako je i Pep došao pa šta je napravio.

 Netočno. Nije ni počeo trenirati Barcu a vi vidite mesiju i spasitelja u njemu. Pa pitam, koje su indicije za isto? 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
I ovaj Ter Stegen je propao ko Grčka. Svaki šut u okvir gola Barce je gol. Ništa čovjek obraniti ne može.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
x18x05x kaže...

Smiri doživljaje, nije ni počeo trenirat Barcu a ti već expert i pokopaš ga. Treba mu dati priliku. Tako je i Pep došao pa šta je napravio.

 Netočno. Nije ni počeo trenirati Barcu a vi vidite mesiju i spasitelja u njemu. Pa pitam, koje su indicije za isto? 

 Pročitaj što sam napisao. Ti uvijek po svojem. Treba mu dati šansu. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
FC Barcelona

xavi ima više iskustva kao trener sada nego što je imao pep kad je počeo trenirat barcu.

 

treba mu dati priliku

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
matrix777 kaže...
x18x05x kaže...

Smiri doživljaje, nije ni počeo trenirat Barcu a ti već expert i pokopaš ga. Treba mu dati priliku. Tako je i Pep došao pa šta je napravio.

 Netočno. Nije ni počeo trenirati Barcu a vi vidite mesiju i spasitelja u njemu. Pa pitam, koje su indicije za isto? 

 Pročitaj što sam napisao. Ti uvijek po svojem. Treba mu dati šansu. 

 Ne kažem za tvoj komentar već općenito što ste pisali o xaviju ovdje zadnjih mjeseci. 

 

U vrijeme zlatnog doba Barce, sa MSN-om, mogao si staviti na klupu Krunoslava Jurčića, osvojilo bi se štošta. U ovom trenutku Barca nema individualnu kvalitetu, nijedan igrač nije svjetka klasa a Španjolska liga je jaka liga. Koji god trener dođe, kako god da ih rotira, nema individualne kvalitete. Priča o "talentima" mi se ne sluša. Talenat i gotov igrač nije isto. Malo je trenera kao Kloop ili Simeone koji mogu napraviti iskorak i pogoditi pojačanja za male novce te napraviti svjetske klase od klubova. Nije bezveze Simeone najplaćeniji trener ikada sa 40+ miliona godišnje.

 

Fan sam Barce i Messija no sam sebi sam rekao da bi volio vidjeti Messija u drugoj ekipi, čisto da vidim kako bi se snašao. Usporedba samo, Ronaldo zabija svagdje 🙂 No ajde, dajmo Messiju još vremena 🙂

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Messi je najbolji strijelac u povijesti Argentine, ali eto po tebi ne zabija svagdje. S PSG-om je zabio dva Cityu, u ligaškim utakmicama mu fali malo sreće, već je pogodio 3 puta gredu, dvaput iz slobodnjaka. Nije ni odigrao puno utakmica uopće.

A čak i da ne ulazimo u to, činjenica da Messi koji ima ulogu playmakera uopće ulazi u rečenicu sa Ronaldom da zabija podjednako golova je nešto nevjerojatno. Jedan igra playmakera, drugi ne izlazi iz šesnaesterca.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Statistika mu je kurac.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice