FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.771
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FC Barcelona

Koji cringe je gledati ovog griezmanna. Lik doslovno izgleda kao da je tinejdžer koji debitira pa  zbog straha radi greške kod svakog dodira s loptom.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

ajde nadii to za messija da sam napisao

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

ajde nadii to za messija da sam napisao

 Pa za vrijeme jedne utakmice si napisao da je Messi "govno od čovjeka jer ne želi dodati Griezmannu". Što je jos jedan trač na razini baba s placa. Sas ćeš jos reći da nisi to napisao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Da napisao sam to...

 

I nije tad dodavao Griezmannu to se jasno vdijelo.Dok je Suarez bio zdrav.

I drugi ljudi u temi su to potvrdili...

 

Ali sumnjati u Messijeve sposobnosti, nisam nikad tako da nemoj gluposti pricati

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Ja zbilja nemam pojma zašto je kupljen Griezmann. Još jedan vrhunski igrač kojeg ćemo uništiti jer nemamo neku poziciju na terenu za njega. On jadan ni sam nema pojma gdje bi se kretao. Jer napadač nije, a nije ni krilo. Ajde bar radi dosta u obrani, što je napredak u odnosu na Coutinha. Ali premalo je to za igrača kojeg smo toliko platili i koji ima toliku plaću. Nije to nikako njegova greška.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Da napisao sam to...

 

I nije tad dodavao Griezmannu to se jasno vdijelo.Dok je Suarez bio zdrav.

I drugi ljudi u temi su to potvrdili...

 

Ali sumnjati u Messijeve sposobnosti, nisam nikad tako da nemoj gluposti pricati

 Da, a tjedan dana poslije toga mu je asistirao dvaput. Na temelju jedne situacije iz jedne utakmice izmišljate stvari i potičete neke teorije zavjere koje nemaju veze sa mozgom. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ja sam vjerovao da ce uklopiti, ali ocito da ne moze...Igrac koji u 4 sezone za atletico da preko 100 golova kao od sale u Barceloni 0 bodova.

 

Ocito Abidal nema nos za pojacanja. 

Jos jedna legenda koja je dobila posao na racun stare slave a to sto njegova pojacanja ne prikazuju nista to nije bitno.

 

Griezmann je u 442 povuceni napadac iza prave devetke...

 

Gdje je logika kupiti ga ne znam, osim pokazati Atleticu tko je gazda i oslabiti ih.

Takoder i u marketingu ipak je zvijezda.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj brejtvejt je pokazao vise u 20 minuta nego grizman cijelu sezonu. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Eto ovaj Braithwaite nije neka klasa ali je čisti napadač i to se vidi po kretanju. I odmah neke stvari izgledaju drugačije. Griezmann to ne donosi jer se kreće u istom prostoru gdje i Messi. Bez obzira što je 10 puta bolji igrac od ovog Danca.

 

Potrošili smo 300 milijuna ili više na Griezmmana i Coutinha, a niti jedan niti drugi ne pokrivaju pozicije gdje smo najtanji. Krila i špica.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 17:57 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Makar je brz ako ne nista...

 

To nam fali...

 

Odavno tvrdim da nam fali brzi napadac...

 

Ako ne prodaju Dembelea ove godine ne znam kad ce...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Braithwaite bi mogao biti paulinho slucaj broj 2.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bolju utakmicu nije mogao Braithwai pozelit...3-0 protiv protivnika koji ne iigra obranu danas...

 

Mozda je slucajnost ovo , ali makar je donekle brz i igra devetku.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

U Ligi Prvaka ćemo se mučiti bez napadača. Pogotovo to dolazi do izražaja protiv tih najjačih ekipa. Ne vidim kako mi bez špice možemo pobijediti jedan Juventus ili Liverpool kad se mučimo stvarati šanse i protiv slabih ekipa. Jednostavno fali to kretanje iza obrane.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne znam zasto, al cini mi se da Firpo ne daje svoj maksimum. Imam osjecaj da mu uopce nije stalo. 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Takoder...

 

Uvijek ga zaboravim komentirat a to je zato jer se ne vidi na terenu.Tehnicki ispod prosjeka daleko, nije nesto niti jak niti brz...

Niti ulijeva povjerenje..

 

Da je bilo pameti sad bi tu imali Grimalda ili Gayu...

 

Ali imam vrh upravu sto se tice pojacanja.Makar je bio jeftin i voljan sjediti na klupi

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

danas Eibar cini mi se nije imao nijednu sansu. nisam bas pazljivo gledao, al cini ci se da nije.

 

Valverde je otisao, igra je bolja, a ovdje je ista prica.

 

Sad je sve potvrdjeno. problem je u glavama ljudi koji ovdje pisu komentare, i tako je zadnje 3 godine koliko pratim.

 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ovaj Haaland trpa nemilosrdno. Treba se pobit za njega.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

danas Eibar cini mi se nije imao nijednu sansu. nisam bas pazljivo gledao, al cini ci se da nije.

 

Valverde je otisao, igra je bolja, a ovdje je ista prica.

 

Sad je sve potvrdjeno. problem je u glavama ljudi koji ovdje pisu komentare, i tako je zadnje 3 godine koliko pratim.

 

 To je najveća razlika dosad u odnosu na Valverdea. Pod Valverdeom nam je svaka ekipa stvarala brdo šansi svaku utakmicu. Sad često odradimo utakmicu bez sa dopustimo šansu protivniku. E kad bi  samo Suarez bio zdrav...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

danas Eibar cini mi se nije imao nijednu sansu. nisam bas pazljivo gledao, al cini ci se da nije.

 

Valverde je otisao, igra je bolja, a ovdje je ista prica.

 

Sad je sve potvrdjeno. problem je u glavama ljudi koji ovdje pisu komentare, i tako je zadnje 3 godine koliko pratim.

 

 Imao je par dobrih šansi u drugome dijelu :)

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

To i ja govorim.

 

Nadajmo se da ga seik nece htjeti prodati

 Ja se nadam da hoće. Neymar je igračina i treba nam, ako želiš rezultate. Ovo je nogomet, ne modna pista niti big brother da bi ga osuđivao radi razuzdanosti. Svaki nogometni maestro je dobrodošao. Ja želim rezultat, tripletu.

 Što smo s Neymarom u svakoj sezoni osvajali tripletu? Osvojili smo ju samo jednom dok je on bio tu, a osvojili smo ju prije toga i bez njega. U ostalim sezonama frajer je propuštao najvažnije utakmice lige jer je tulumario sa sestrom. Ili bi izgubio živce i dobio neki glupi crveni karton. 

 Da Neymar čini toliku razliku, bar bi odvukao PSG do polufinala LP najmanje. A ne ispadao od ekipa poput Uniteda. On i Mbappe skupa ne mogu ništa u LP. 

 

Neymar je vrhunski igrač ali sad umišljati da bi s njime ova ekipa automatski uzela tripletu je malo glupo. 

 Čitaj s razumijevanjem. Gdje sam rekao da ćemo sa neymarom osvojiti sve živo i mrtvo? Činjenica je da otkad se raspao MSN nam ide loše, sa MSNom smo imali najjači napad na svijetu, to si na svakoj tarabi (plotu) mogao pročitati. Dembele, Coutinho i Griezman zajedno nisu pokazali kao Neymar, to sve govori. 

 

Treba nam taj igrač, jedan dobar stoper i kvalitetan veznjak, ništa više.

14 godina
offline
FC Barcelona

Dati Dembelea, Coutinha, Škodu Favorit iz '98. neregistriranu, ispravnu, malo štekaju desna vrata i škrinju za smrzavanje gotovo nekorištenu, ko novu, za Halanda :D

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...
Barcelonista kaže...

danas Eibar cini mi se nije imao nijednu sansu. nisam bas pazljivo gledao, al cini ci se da nije.

 

Valverde je otisao, igra je bolja, a ovdje je ista prica.

 

Sad je sve potvrdjeno. problem je u glavama ljudi koji ovdje pisu komentare, i tako je zadnje 3 godine koliko pratim.

 

 Imao je par dobrih šansi u drugome dijelu :)

 ja mislim da je to opuštanje zbog rezultata i napolija idući tjedan

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

MSN je bio 2015 a ajo se skupe bit ce 2021.

 

Toliko o tome

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Hebes Haalanda ako mu nitko ne moze loptu donijet osim Messija.

 

Treba ganjat KDB i B. Silvu ako je ovo sto se pise za City pravomocno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 21:35 (Mitch).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Hebes Haalanda ako mu nitko ne moze loptu donijet osim Messija.

 

Treba ganjat KDB i B. Silvu ako je ovo sto se pise za City pravomocno.

 fakat. svaka cast. al de brujna iskljucivo. 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Hebes Haalanda ako mu nitko ne moze loptu donijet osim Messija.

 

Treba ganjat KDB i B. Silvu ako je ovo sto se pise za City pravomocno.

 sad idu na CAS, pa će samom žalbom odgodit zabranu na barem jednu godinu

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pisali su da hoce B.Silvu.

 

Ne znam koliki je to pamwtno , jos jedan lijevak koji igra na poziciji Messija.A trazio bi City preko 120 miliona.

 

Werner i Upamecano se mogu dovesti za cca 120 miliona zbog isteka ugovora i klauzule.

 

Dovesti jos jednog veznog i tjt.Nekog mladeg ne KDB koji je mozda i najbolji vezni na svijetu.

 

Prodati Coutinha,Rakitica,Vidala i Umtitia.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ajmo Levante!

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Ajmo Levante!

 voda se povukla u svoje korito. sve je ponovo kako treba biti

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nadam se da ce ovako ostati.

 

Davno sam napisao da je Real dobio 4-5 utakmica na racun golova iz kornera i golova stopera u kasnim 70. i 80. minutama.

A i imali su srece.

 

Tko ne vjeruje neka pogleda getafe-real 0-3

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice