FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.289.727
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ne razumijem čemu Messijevo forsiranje u dovođenju Neymara? Takav neposlušan igrač nam ne treba. Pokazuje totalno nepoštovanje prema treneru. Buraz, gdje nema poštovanja, nema ni igre. No, to nije čudno za latinsko američki mentalitet. Skoro svaki drugi igrač koji otamo dođe u Europu pa se na brzinu nalovi novca, ima problema s ponašanjem.
Što vi velite?
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/nogometasi-psg-a-organizirali-novu-divlju-rodjendansku-proslavu---594807.html
J.G.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

To i ja govorim.

 

Nadajmo se da ga seik nece htjeti prodati

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

To i ja govorim.

 

Nadajmo se da ga seik nece htjeti prodati

 Ja se nadam da hoće. Neymar je igračina i treba nam, ako želiš rezultate. Ovo je nogomet, ne modna pista niti big brother da bi ga osuđivao radi razuzdanosti. Svaki nogometni maestro je dobrodošao. Ja želim rezultat, tripletu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 16:43 (matrix777).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

To i ja govorim.

 

Nadajmo se da ga seik nece htjeti prodati

 Ja se nadam da hoće. Neymar je igračina i treba nam, ako želiš rezultate. Ovo je nogomet, ne modna pista niti big brother da bi ga osuđivao radi razuzdanosti. Svaki nogometni maestro je dobrodošao. Ja želim rezultat, tripletu.

 Neymar je dobar kada mu se igra, a sta ces kada ide velika utakmica a on ozljeden ili pak jos bolje slavi sestrin rodendan. Daleko od toga, igracina je, al frajer vodi svoju politiku.

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
matrix777 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

To i ja govorim.

 

Nadajmo se da ga seik nece htjeti prodati

 Ja se nadam da hoće. Neymar je igračina i treba nam, ako želiš rezultate. Ovo je nogomet, ne modna pista niti big brother da bi ga osuđivao radi razuzdanosti. Svaki nogometni maestro je dobrodošao. Ja želim rezultat, tripletu.

 Neymar je dobar kada mu se igra, a sta ces kada ide velika utakmica a on ozljeden ili pak jos bolje slavi sestrin rodendan. Daleko od toga, igracina je, al frajer vodi svoju politiku.

 sjeti se bas utakmice protiv psga, onih 6-1. Ako je ko vukao tu tekmu onda je to bio neymar a ne messi.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

 Ako je nogometaš ne znači da ne može na zabavu i opijat se. Jasno na terenu bude štekalo al nigdje ne piše da se ne smije.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

To i ja govorim.

 

Nadajmo se da ga seik nece htjeti prodati

 Ja se nadam da hoće. Neymar je igračina i treba nam, ako želiš rezultate. Ovo je nogomet, ne modna pista niti big brother da bi ga osuđivao radi razuzdanosti. Svaki nogometni maestro je dobrodošao. Ja želim rezultat, tripletu.

 Što smo s Neymarom u svakoj sezoni osvajali tripletu? Osvojili smo ju samo jednom dok je on bio tu, a osvojili smo ju prije toga i bez njega. U ostalim sezonama frajer je propuštao najvažnije utakmice lige jer je tulumario sa sestrom. Ili bi izgubio živce i dobio neki glupi crveni karton. 

 Da Neymar čini toliku razliku, bar bi odvukao PSG do polufinala LP najmanje. A ne ispadao od ekipa poput Uniteda. On i Mbappe skupa ne mogu ništa u LP. 

 

Neymar je vrhunski igrač ali sad umišljati da bi s njime ova ekipa automatski uzela tripletu je malo glupo. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 19:28 (antimadridista).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...
Ne razumijem čemu Messijevo forsiranje u dovođenju Neymara? Takav neposlušan igrač nam ne treba. Pokazuje totalno nepoštovanje prema treneru. Buraz, gdje nema poštovanja, nema ni igre. No, to nije čudno za latinsko američki mentalitet. Skoro svaki drugi igrač koji otamo dođe u Europu pa se na brzinu nalovi novca, ima problema s ponašanjem.
Što vi velite?
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/nogometasi-psg-a-organizirali-novu-divlju-rodjendansku-proslavu---594807.html

 Mislim da su to samo kurtoazne riječi za Neymara, ali da Messi sigurno nije za njegov povratak? Baš nam treba padavičar da dodatno razvodni i ovako dosadan nogomet? Neymar nije za ozbiljan klub!

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

To i ja govorim.

 

Nadajmo se da ga seik nece htjeti prodati

 Ja se nadam da hoće. Neymar je igračina i treba nam, ako želiš rezultate. Ovo je nogomet, ne modna pista niti big brother da bi ga osuđivao radi razuzdanosti. Svaki nogometni maestro je dobrodošao. Ja želim rezultat, tripletu.

 Što smo s Neymarom u svakoj sezoni osvajali tripletu? Osvojili smo ju samo jednom dok je on bio tu, a osvojili smo ju prije toga i bez njega. U ostalim sezonama frajer je propuštao najvažnije utakmice lige jer je tulumario sa sestrom. Ili bi izgubio živce i dobio neki glupi crveni karton. 

 Da Neymar čini toliku razliku, bar bi odvukao PSG do polufinala LP najmanje. A ne ispadao od ekipa poput Uniteda. On i Mbappe skupa ne mogu ništa u LP. 

 

Neymar je vrhunski igrač ali sad umišljati da bi s njime ova ekipa automatski uzela tripletu je malo glupo. 

 protiv uniteda on nije ni igrao drugu sigurno ako ćemo bit pošteni

14 godina
offline
FC Barcelona

I tko nama vodi klub?! Jednostavno treba šutjeti i bude pametniji.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sastav Barce:

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

12. minuta Busqets je vec 5 lopti krivo dodao...Kakav panj.

 

Rakitic jos prema naprijed pas nije imao

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Uh, očajna igra. Al baš bezveze.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Domacica i Krakati ne smiju igrati prvi sastav. Odlicna suradnja Messija i Vidala!
14 godina
offline
FC Barcelona

Jao nama kad ovaj čovjek odluči otići ili završiti karijeru.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Vidal se požali kako dobiva premalu minutažu, op, iduća utakmica on u početnom sastavu.

Briljantni omaleni Argentinac zabio hat-trick!
13 godina
offline
FC Barcelona

Pola vas u ovoj temi ne shvaćam ozbiljno otkad ste Messija nazvali govnom od čovjeka. Ni riječi pozitive kad nas čupa iz utakmice u utakmicu. Samo čekate pljuvati kad se odigra jedna loša.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Pola vas u ovoj temi ne shvaćam ozbiljno otkad ste Messija nazvali govnom od čovjeka. Ni riječi pozitive kad nas čupa iz utakmice u utakmicu. Samo čekate pljuvati kad se odigra jedna loša.

 A i ti si više dosadan sa tim svojim plakanjem.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Volio bih napokon vidjeti De Jonga na prirodnoj poziciji. Vidal je puno korisniji od Fatija. Domacica beskoristan, ne zna sto ce s loptom kada je okruzen igracima. Krakati u fazi presinga izlazi naprijed i ostavlja iza ogromnu prazninu. Arthur je dobar, al ne moze sam drzati vezu. Firpo se mora probuditi i probijati po krilu.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Žalosno je da igrač od 120 milijuna eura, napadač, ne zna pucati slabijom nogom, nego se mora namjestiti na lijevu... Igra 0 bodova, Messi opet čupa situaciju... 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

ajde ne glumi znalca, ti mislis da si ti jedini svijestan da je messi najbolji igrac na svijetu...Svaka cast ti si jedini to mislio i sad si to dokazao.

 

Sto cemo sa tvojim ljubimcem Busqetsom

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ludjak Haaland opet zabio. Drugi ludjak Sancho opet asistirao. Svaka cast Borussijinoj upravi i scout sluzbi!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Greizmann 2 puta desnom sa 10 metara ne moze zabit...Jadna li je ova uprava majko mila...

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

ajde ne glumi znalca, ti mislis da si ti jedini svijestan da je messi najbolji igrac na svijetu...Svaka cast ti si jedini to mislio i sad si to dokazao.

 

Sto cemo sa tvojim ljubimcem Busqetsom

 Da imaš imalo obraza i poštovanja prema klubu koji navodno simpatiziraš, nebi se više pojavljivao u temi nakon što si Messija doslovno nazvao govnetom. Razmaženi klinjo.

 

I prvom prilikom ćeš ga opet tako nazvati jer imaš nekih problema sa legendama ovog kluba.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 17:10 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

 

Dobro je ekspertu smiri se

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 

Dobro je ekspertu smiri se

 Nikad nisam rekao da sam ekspert u bilo čemu. Nije moj problem što je vrhunac tvoje rasprave o nogometu vrijeđanje igrača i izmišljanje nekih tračeva na razini onih baba s placa. Pa ti je sve dublje od toga nejasno i ekspertizam.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Da treba ih pohvaliti za ovu sezonu, stvarno su zasluzili svojom borbom.

 

Kritiziram ih kad treba , Barcini igraci imaju najvece place na planeti i moraju je oprvdati igrom.

 

Ti si znalac kad utakmica zavrsi.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa nisu normalbi više s tim dodavanjem u obrani, 10 puta su si sami stvorili opasnost po gol.. Ako misle na ovaj način igrati i u LP pa primit će barem dva gola po utakmici

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Da treba ih pohvaliti za ovu sezonu, stvarno su zasluzili svojom borbom.

 

Kritiziram ih kad treba , Barcini igraci imaju najvece place na planeti i moraju je oprvdati igrom.

 

Ti si znalac kad utakmica zavrsi.

 Kritiziram i ja cijelu sezonu. Ali postoje granice. Nazivanje ovih najboljih igrača u povijesti kluba govnima i panjevima je u najmanju ruku žalosno. Pogotovo kad znamo u kakvoj situaciji se nalazi klub i da je raspad od samog vrha. To se mora odraziti na terenu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice