EP u nogometu 2024

poruka: 404
|
čitano: 37.200
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu 2024
60nine kaže...

 

da, to sam i mislio, ali da uopće nije išao pogledati snimku... ovi u studiju nisu spomenuli zaleđe uopće

 

ugl. vratio malo Španjolcima za Kroos-ove prekršaje :)

 

Zašto da ide gledat razbijat ritam utakmice i gubit vrijeme ako su odma vidili da je zaleđe?

Da nije zaleđe var bi ga sigurno zvao da pogleda.

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

sve ok, al koliko se dalo vidjet - nije baš bilo očito zaleđe, a znamo kaj se sve išlo gledat na ovom EP

13 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Francuska u 480 minuta na prvenstvu iz igre nije dala nijedan gol i eto ih u polufinalu. 

8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Miro kaže...

 Za polufinale trebat će pobijediti Italiju ili Švicarsku (u 1/4, a prije nekog od trećih u osmini). Dosta izazovno za njih... 

Još malo...

 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2024 21:11 (fer-de-lance).
10 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Ajmo Oranje goni tu djubrad u tri pm.
Your mind is like a parachute! Useless unless its open
10 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Bravo Oranje.
15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Super64 kaže...
Ajmo Oranje goni tu djubrad u tri pm.

 Psa koji napada ruku koja ga hrani, zna se.

 

https://www.24sata.hr/sport/video-turci-napravili-krs-i-lom-u-nizozemskoj-nakon-ispadanja-masovna-tucnjava-i-u-berlinu-992992?24sata_ref=frontpage-home

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cryogenic kaže...

Francuska u 480 minuta na prvenstvu iz igre nije dala nijedan gol i eto ih u polufinalu. 

 "Kriv je Dalic" 

 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
10 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Bravo Spanjolska. Jos i da Nizozemska pobjedi Englesku....
To bi spasilo ovo prvenstvo,koje bilo bas onako smece.
8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
fer-de-lance kaže...
Miro kaže...

 Za polufinale trebat će pobijediti Italiju ili Švicarsku (u 1/4, a prije nekog od trećih u osmini). Dosta izazovno za njih... 

Nizozemska

 

 

 

Povijest se ponavlja...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
15 godina
online
EP u nogometu 2024

Španjolska ili Engleska?

16 Španjolska
3 Engleska
16 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Penali? :)

Ja se iskreno nadam prestanku emitiranja petrol reklame s krajem prvenstva!

UPDATE: Španjolska zasluženo
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2024 22:55 (Armor).
13 godina
offline
EP u nogometu 2024

Španjolska potpuno zasluženo, od početka prvenstva pa sad do kraja igraju pametno i ne kompliciraju, konkretni su, rezultatski vode i ne povlače se...

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
moderator
online
EP u nogometu 2024

Španjolska zasluženi pobjednik prvenstva, a i nama mala utjeha za ono razbijanje na početku - naletjeli smo na najbolju ekipu prvenstva.

...
10 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Bar nesto.
14 godina
offline
EP u nogometu 2024

Španjolci, najbolji kroz čitav turnir, do naslova europskoga prvaka. Što igrač koji je prošao HNL radi na ovom turniru. Bravo Olmo, odlično odrađen turnir. Trebalo je orat po HNL pašnjacima. Ali isplatilo se. Vidim da je Rodri MVP prvenstva, makar meni je nekalo prije nagrada trebala ići Fabianu Ruizu, ali što je tu je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2024 0:02 (fighterZu).
11 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Armor kaže...

Ja se iskreno nadam prestanku emitiranja petrol reklame s krajem prvenstva!

 

hear hear (uz još par slično debilnih, al ova je vrhunac)

10 godina
offline
EP u nogometu 2024

Malo sam ipak zabrinut, otkad su turci ispali nije se baš pratilo na ovom forumu. Ah ta Merkel.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
9 godina
offline
EP u nogometu 2024

Španjolci potpuno zasluženo, ne sjećam se kada sam gledao turnir da je jedna ekipa bila toliko očito bolja od ostalih.

 

Baš ko za vraga smo njih imali u grupi, najgori mogući ždrijeb.

13 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Je i Albanija je bas bila zajebana…
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cansee kaže...

Španjolci potpuno zasluženo, ne sjećam se kada sam gledao turnir da je jedna ekipa bila toliko očito bolja od ostalih.

 

Baš ko za vraga smo njih imali u grupi, najgori mogući ždrijeb.

Ma idi tamo koja te droga drži.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2024 14:21 (dery).
6 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Ne znam što se dogodilo, suđenje nikad bolje za razliku kakve su nekad greške suci radili, ovo je odlično. Ali tako ružan nogomet, barem meni, tako jadni golovi, ako nije penal onda je autogol, potpuno zatvoren pristup golu ala Murinjo, pa jedni način je bio povratna lopta i šut izvan 16, tek par lijepih pogodaka. Što se tiče taktike, kao da je osnovno bilo uništiti igru protivnika. A igrači, ono ako vode onda pred kraj 79 minuta utakmice u prvom kolu natjecanja grčevi hvataju obrambene igrače 🙄 A tek simulacije, ako već sudac ne svira prekršaj zato što je vidio da napadač stimulira, zašto to ne kažnjavaju, s takvim suđenjem oni potiču simuliranje? Pamtim kao dobru utakmicu tek Nizozemska-Engleska, Slovaci lijepo ih za gledati lepršavi... čak su naši u ovakvom standardu predivno igrali, svaka im čast ali imali smo strašnu skupinu i nimalo sreće ovaj put.
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

gledao sam malo i Copa America paralelno, puno ljepši nogomet se igrao tamo - pa čak i ovih slabijih ekipa, al to je tema za sebe

14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cansee kaže...

Španjolci potpuno zasluženo, ne sjećam se kada sam gledao turnir da je jedna ekipa bila toliko očito bolja od ostalih.

 

Baš ko za vraga smo njih imali u grupi, najgori mogući ždrijeb.

 Mi nismo ispali zbog Španjolske. Mi smo ispali protiv Albanije i nikad lošije Italije.

60nine kaže...

gledao sam malo i Copa America paralelno, puno ljepši nogomet se igrao tamo - pa čak i ovih slabijih ekipa, al to je tema za sebe

 Europski nogomet je postao toliko fokusiran na najmanje taktičke detalje da je to postalo dosadno za gledati. Velika većina ekipa na EURU je igrala na način da se čekalo na protivnika da eventualno napravi neku grešku pa da se to kazni. Nitko ne igra napadački, a ekipe pune silnih zvijezda.

 

Copa America je i dalje onaj nogomet sa ulice, tu se ide na nož, suci su puštali grublju igru a ekipe napadale i bile puno direktnije. Jedino su tereni bili katastrofa u usporedbi sa europskim i to je na kraju koštalo i Messija između ostalih da je morao izaći iz igre u svojoj vjerojatno zadnjoj velikoj utakmici u karijeri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
antimadridista kaže...

 Europski nogomet je postao toliko fokusiran na najmanje taktičke detalje da je to postalo dosadno za gledati. Velika većina ekipa na EURU je igrala na način da se čekalo na protivnika da eventualno napravi neku grešku pa da se to kazni. Nitko ne igra napadački, a ekipe pune silnih zvijezda.

 

Copa America je i dalje onaj nogomet sa ulice, tu se ide na nož, suci su puštali grublju igru a ekipe napadale i bile puno direktnije. Jedino su tereni bili katastrofa u usporedbi sa europskim i to je na kraju koštalo i Messija između ostalih da je morao izaći iz igre u svojoj vjerojatno zadnjoj velikoj utakmici u karijeri.

 

istina, pogotovo ovo za terene, a i samu organizaciju (nije im baš bila neka reklama za nadolazeće SP jer sve ovo moraju dići par levela iznad za to, u finalu je tek bio kaos pa je sve kasnilo sat vremena)

 

13 godina
offline
EP u nogometu 2024

Ameri naviknuti na kazališnu publiku koja dolazi na utakmice žderat kokice i hot dog pa im se dogodi ovakva katastrofa. Nikad neće naučiti da postoji nešto drukčiji svijet iza njihovih granica.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
online
EP u nogometu 2024

copa america je seoski turnir naprema euru, pola tih ekipa nema uopce sto radit protiv euro ekipa, a ove jace koje imaju se nisu bas pokazale. argentina se ovaj put prosetala pa mozda i nikad lakse, lautaro se poigro. 

 

a nije mi samo jasno ko je amerima dao domacinstvo za svjetsko. pa oni nisu svjesni kakvi navijaci ce im doc, ekipa ce plakat kad im ulice preplave navijaci ala britanci. oni vjerojatno ni sigurnosno nisu spremni za tako nesto, a ni logisticki. al zapravo neka, nek ameri vide kako se u europi igra nogomet i navija. nema kazalisne publike, koja vise gleda fast food stand nego utakmicu. 

9 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
mar123 kaže...

copa america je seoski turnir naprema euru, pola tih ekipa nema uopce sto radit protiv euro ekipa, a ove jace koje imaju se nisu bas pokazale. argentina se ovaj put prosetala pa mozda i nikad lakse, lautaro se poigro. 

 

a nije mi samo jasno ko je amerima dao domacinstvo za svjetsko. pa oni nisu svjesni kakvi navijaci ce im doc, ekipa ce plakat kad im ulice preplave navijaci ala britanci. oni vjerojatno ni sigurnosno nisu spremni za tako nesto, a ni logisticki. al zapravo neka, nek ameri vide kako se u europi igra nogomet i navija. nema kazalisne publike, koja vise gleda fast food stand nego utakmicu. 

 

al imali su ga i 1994., a tada je ekipa koja je išla po gostovanjima bila i više hardcore, tak da vjerujem da će znati šta očekivati

13 godina
offline
EP u nogometu 2024

Španjolci jedina svijetla točka.

 

Sve ostalo jad i bijeda od nogometa, pizdurine od 100 milja eura koje se samo valjaju po podu i simuliraju. Užas.

twice the pride double the fall
2 mjeseca
offline
Re: EP u nogometu 2024
mar123 kaže...

a nije mi samo jasno ko je amerima dao domacinstvo za svjetsko. pa oni nisu svjesni kakvi navijaci ce im doc, ekipa ce plakat kad im ulice preplave navijaci ala britanci. oni vjerojatno ni sigurnosno nisu spremni za tako nesto, a ni logisticki. al zapravo neka, nek ameri vide kako se u europi igra nogomet i navija. nema kazalisne publike, koja vise gleda fast food stand nego utakmicu. 

 Koliko ti imaš godina, 12? Ameri nisu spremni za navijače?

lol, pa tamo se maltene karteli sa strojnicama vozaju ulicama, policije više nego stanovnika, a eto neće moći izaći na kraju sa par pijanih britanaca i ostalog šljama.... :facepalm:

Pa to oni gledaju i kontroliraju 365 dana samo u jednom Vegasu... ako netko ima logistiku i navikao je na horde svakakvih ljudi onda je to USA.

 

Ako je jedan Katar, gdje je zabranjen alkohol i hrpa toga, bio domaćin prvenstva onda to može organizirat stvarno svako.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice