Galaxy s20 fe

poruka: 16
|
čitano: 8.825
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Galaxy s20 fe

Rijetka verzija sa snapdragon procesorom, odlicno stanje, zdravlje baterije na 94%, odkad ga imam ukljucena je zastita baterije na 85%, rijetko kad sam punio na 100% ako je bas bila potreba.

Star god i pol, dakle jos pol godine garancija. 

2 godine
offline
Galaxy s20 fe

I ?

O čemu se radi ?! 

合氣道 Ne možete naučiti ono što mislite da već znate.
13 godina
offline
Re: Galaxy s20 fe
Zaporožac kaže...

I ?

O čemu se radi ?! 

 Kaj to treba naglasit posebno u sekciji procjene? 

6 godina
offline
Galaxy s20 fe

150 EUR

13 godina
offline
Re: Galaxy s20 fe
3dfx kaže...

150 EUR

 Reko sam snapdragon, ne exynos 

2 godine
offline
Re: Galaxy s20 fe
domac5 kaže...
 Reko sam snapdragon, ne exynos 

 Snapdragon 865 , uh strašan stroj...  

合氣道 Ne možete naučiti ono što mislite da već znate.
13 godina
offline
Re: Galaxy s20 fe
Zaporožac kaže...
domac5 kaže...
 Reko sam snapdragon, ne exynos 

 Snapdragon 865 , uh strašan stroj...  

 Odi na exynos onda, imas ih po njuskalu kolko oces za 200 eura, bar ti ruke nebu hladne.. Ja znam kolko je tesko bilo nac snapdragona.. A po tih 150 eura imate smeca od redmija sa vrhunskim miui sljamom od softwera i kamerom sa digitrona iz 20.stoljeca.. Samo naprijed, ja znam sta je one ui, sd 865 i samsungova kamera, pogotovo po noci.. 

6 godina
offline
Galaxy s20 fe

Ne kužim zašto onda pitaš za procjenu kad znaš vrijednost svog uređaja. Stavi ga na njušku i gotova priča.

2 godine
offline
Re: Galaxy s20 fe
Juksi kaže...

Ne kužim zašto onda pitaš za procjenu kad znaš vrijednost svog uređaja. Stavi ga na njušku i gotova priča.

Tako se to i radi, (pogledaš pošto drugi na Njušci prodaju taj model i to je to) no ne...

On je otvorio temu ovdje da se divimo njegovom ekskluzivnom modelu za U.S.A.  koji ima zastarjeli Snapdragon. 

Mobitel je zastario, izašao je u 9 mj 2020 , a to je za mobitele vječnost. 

合氣道 Ne možete naučiti ono što mislite da već znate.
13 godina
offline
Re: Galaxy s20 fe
Juksi kaže...

Ne kužim zašto onda pitaš za procjenu kad znaš vrijednost svog uređaja. Stavi ga na njušku i gotova priča.

 Zaboravih kakvi su likovi na ovom forumu.. Bolje da nisam ni pito nis

Zaporožac kaže...
Juksi kaže...

Ne kužim zašto onda pitaš za procjenu kad znaš vrijednost svog uređaja. Stavi ga na njušku i gotova priča.

Tako se to i radi, (pogledaš pošto drugi na Njušci prodaju taj model i to je to) no ne...

On je otvorio temu ovdje da se divimo njegovom ekskluzivnom modelu za U.S.A.  koji ima zastarjeli Snapdragon. 

Mobitel je zastario, izašao je u 9 mj 2020 , a to je za mobitele vječnost

 Sta ima veze kad je izaso kad jede za dorucak ova smeca iz 2022 koja nisu nista divljenja vrijedno donjela.

Slikamo po noci s balkona ovim samsunom i iphoneom 14 pro max od 1200 eura.. Razlika u slici nikakva, al da moje 150 eura vrijedi.. Oce ko mjenjat redmija za moje staro smece iz 2020? Nadoplatim jos i pivu platim

11 godina
offline
Re: Galaxy s20 fe
Evo oću ja, imam par Redmija po ladicama.. nadoplata ne treba, piva ako već imaš volje , može...;-)
2 godine
offline
Re: Galaxy s20 fe
domac5 kaže...
 Sta ima veze kad je izaso kad jede za dorucak ova smeca iz 2022 koja nisu nista divljenja vrijedno donjela.

Slikamo po noci s balkona ovim samsunom i iphoneom 14 pro max od 1200 eura.. Razlika u slici nikakva, al da moje 150 eura vrijedi.. Oce ko mjenjat redmija za moje staro smece iz 2020? Nadoplatim jos i pivu platim

Kako možeš pisati da su flagship mobiteli iz 2022 smeća, a tvoj je vrhunski i bolji mobitel ?! 

 

Tko uspoređuje fotografije na mobitelima ?!

Samo kompleksaši koji nisu imali u ruci solidan fotoaparat od 500€ .

 

Ovdje ti je usporedni test Exynos 2200 procesora iz 2022 i tvog veličanstvenog snapdragona 865 iz 2020 pa pogledaj razlike u korist Exynosa.

 

 

 https://nanoreview.net/en/soc-compare/samsung-exynos-2200-vs-qualcomm-snapdragon-865

 

 

Najzanimljivije je što tvoj snapdragon 865 uspoređuješ s a 16 bionic procesorom iz IPhone 14 pro max.

 

 

合氣道 Ne možete naučiti ono što mislite da već znate.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2023 6:19 (Zaporožac).
13 godina
offline
Re: Galaxy s20 fe
Zaporožac kaže...
domac5 kaže...
 Sta ima veze kad je izaso kad jede za dorucak ova smeca iz 2022 koja nisu nista divljenja vrijedno donjela.

Slikamo po noci s balkona ovim samsunom i iphoneom 14 pro max od 1200 eura.. Razlika u slici nikakva, al da moje 150 eura vrijedi.. Oce ko mjenjat redmija za moje staro smece iz 2020? Nadoplatim jos i pivu platim

Kako možeš pisati da su flagship mobiteli iz 2022 smeća, a tvoj je vrhunski i bolji mobitel ?! 

 

Tko uspoređuje fotografije na mobitelima ?!

Samo kompleksaši koji nisu imali u ruci solidan fotoaparat od 500€ .

 

Ovdje ti je usporedni test Exynos 2200 procesora iz 2022 i tvog veličanstvenog snapdragona 865 iz 2020 pa pogledaj razlike u korist Exynosa.

 

 

 https://nanoreview.net/en/soc-compare/samsung-exynos-2200-vs-qualcomm-snapdragon-865

 

 

Najzanimljivije je što tvoj snapdragon 865 uspoređuješ s a 16 bionic procesorom iz IPhone 14 pro max.

 

 

 Ne manipuliraj, nisam reko da jede flagshipe ali ove srednje klase da.. Znaci redmiji od 150 eura po njuskalu ne mogu u isti kos s ovim mobitelom, a kaze forum da moj mobitel vrijedi 150 eura..

Kad neko plati 1200 eura mobitel to mora bit onda jebena razlika u fotografiji naspram mog zastarjelog smeca od 150 eura kako kaze forum. 

Exynos da ima prednost nad snapdragonom, isuse. 

10 godina
offline
Galaxy s20 fe

Evo s obzirom da sam imao priliku koristit isti telefon zaključak mi je sljedeći. 

Mobitel radi priblizno kao s serija ali ne kao, sto je bio slučaj s10e i s10. Baterija dobra ali s vremenom je poprilno oslabila.

A52s koji košta novi u dućanu 255e je po fotografijama jednu svjetlosnu godinu ispred. Netko tko voli slikat i fokusora se na zoom detalje, odlican upgrade u vezi mirnoće kamere tokom snimanja znat će o čemu pričam.

S obzirom da se a52s nađe ponekad za 200eura ovaj mobitel ni u najluđem snu ne može doći polovan preko 170e.

To je cijena za uređaj u top stanju.

Njuškalo nije revelantno tako da se fokusiraj na ono sta ti se kaže pa provjeri. No ti na njuskalo mozes stavit i trazit koliko želiš to je tvoja privatna stvar. Međutim na it forumu ovo ne prolazi. Znam da se teško pomirit s time da vrijednost mobitela opadne za više od pola.

Kako god sretno ti bilo!!

Bero
13 godina
offline
Re: Galaxy s20 fe
Bero_ng95 kaže...

Evo s obzirom da sam imao priliku koristit isti telefon zaključak mi je sljedeći. 

Mobitel radi priblizno kao s serija ali ne kao, sto je bio slučaj s10e i s10. Baterija dobra ali s vremenom je poprilno oslabila.

A52s koji košta novi u dućanu 255e je po fotografijama jednu svjetlosnu godinu ispred. Netko tko voli slikat i fokusora se na zoom detalje, odlican upgrade u vezi mirnoće kamere tokom snimanja znat će o čemu pričam.

S obzirom da se a52s nađe ponekad za 200eura ovaj mobitel ni u najluđem snu ne može doći polovan preko 170e.

To je cijena za uređaj u top stanju.

Njuškalo nije revelantno tako da se fokusiraj na ono sta ti se kaže pa provjeri. No ti na njuskalo mozes stavit i trazit koliko želiš to je tvoja privatna stvar. Međutim na it forumu ovo ne prolazi. Znam da se teško pomirit s time da vrijednost mobitela opadne za više od pola.

Kako god sretno ti bilo!!

 Ne znam ja kakav si ti s20 fe koristio ali ovo nije istina sto pises.

Uzeo sam curi a52s i ne moze to u isti kos sa s20 fe po kameri. Uvijek bi prije uzeo dobar s20fe nego a52s. Problem je samo sto ih je jako tesko naci, nije mogla cekat dok naleti s20fe sa sd procesorom pa je pao a52s kao kompromis. Procesor sd 778g je dobar i sve lijepo radi na njemu no 865 je jos bolji. Tak da eto, s20fe snapdragon je u svakom pogledu bolji uredaj od a52s. 

 

Dobro si rekao ovo za it forum, ovakav post koji si napisao ne prolazi. Pogotovo ne kod mene jer igrom slucaja sam  usporedivao u ruci oba uredaja. 

 

10 godina
offline
Galaxy s20 fe

Ovo je samo moje objektivno misljenje ti u obzir uzmi neku logiku i po njoj procijeni, ako hoćeš koji euro više bjezi odavdje.

Neki s razlogom i obrazloženjem spuste cijenu a neki iz dosade spuštaju malo je kupaca. Upravo zato sto nisu svi regularni.

Bero
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice