Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.432
|
čitano: 6.635.952
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program
pitanje

Ima problem i pitaču vas koji je najbolji antivirusniprogram po vašim preporukama

npr koji koristi antivirusni program časopis BUG

unaprijed hvala

15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

ja imam NOD32 i mogu reci da je besprijekoran

Viva la Linkuto
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

Ne postoji najbolji, postoje samo oni koji rade više ili manje problema. Ja isto koristim Nod32, najmanje smeta od svih koje sam dosad koristio i stvarno zauzima malo resursa.

15 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

NOD32 je najbolji, ali ja koristim avast home i prezadovaljan.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Koristim nod32 i zadovoljan sam.

Troši malo resursa, učinkovit je, brz i po raznim testiranjima je proglašen za najbolji.

Od besplatnih antivirusnih programa preporučio bih avast.

15 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

koristim avast i ne mislim ga mjenjat.

15 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

NOD32

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

po meni avast. jedina mana mu je sta trosi dosta resursa dok skenira ali viruj mi da ti se to isplati :)

Expect The Unexpected http://www.dark-hack.net
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Samo se kloni AVGa 8.0 i sve će biti dobro

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

AVIRA... free je

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

avast home koristim ga već 2 godine zajedno s zone alarmom kao firewall i nisam imo nikakih problema!!!

15 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

http://img95.imageshack.us/img95/9026/avasthz9.jpg

 

Imam problem sa Avast Home, svaki put kad odem na net, na bilo koju stranicu, javi ovo, kao u html scriptu je crv/virus...već mi dozlogrdilo, dosad mi je dobro služio.

Jel netko zna u čem bi mogao biti problem? (skenirao sam, nema virusa, samo kad odem na net, prekida konekciju...)

Ili bi bilo najbolje da se prebacim na neki drugi antivirusni program?

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2008 13:56 (Hrky).
16 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

koristio sam nod32 do trenutka kad nije prepoznao trojanca kojeg sam ja sam skuzio da mi je na kompu, probao avast i ni on ga nije prepoznao, intalirao aviru i opet nista. Na kraju sam ga izbrisao s Spybotom S&D. Izgubio sam vjeru u antivusne programe, stoga moje je misljenje da jednini pravi antivirusni program koji otklanja viruse 100% je FORMAT C:, sve ostalo sluzi sam da produzi period izmedu toga

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
16 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Najbolji besplatni antivirus je Avira i jos vise od toga kaj je besplatna ima puno sigurnosnih programa koji se placaju a nevaljaju nista, Avira ima bolju detekciju i od Avasta i od nesretnog Avg-a i to je cinjenica a ne navijanje pa ukupno gledano ne trebate placat nista da bi imali efikasnu zastitu Avira je najbolje rijesenje i jos je besplatna pa kaj ces vise ja je koristim od kad postoji i nema problema a ko zeli kupit antivirus nek ga kupi no bolje je preusmjerit lovu na drugu stranu!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Ma i ja tako mislim, tako jedino znaš da je 100% uklonjen... :)
Ma prčkat ću, uninstalirato avast i staviti nod32 tek tako da vidim kako će biti i onda tek zadnja opcija će mi biti FORMAT C:
Hvala na odgovoru...
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

po meni se daleko ističe nod32 ali ni norton ne zaostaje

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
15 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
rambox kaže...

Najbolji besplatni antivirus je Avira i jos vise od toga kaj je besplatna ima puno sigurnosnih programa koji se placaju a nevaljaju nista, Avira ima bolju detekciju i od Avasta i od nesretnog Avg-a i to je cinjenica a ne navijanje pa ukupno gledano ne trebate placat nista da bi imali efikasnu zastitu Avira je najbolje rijesenje i jos je besplatna pa kaj ces vise ja je koristim od kad postoji i nema problema a ko zeli kupit antivirus nek ga kupi no bolje je preusmjerit lovu na drugu stranu!!!Cool

 Smijeh Ovo izgleda k'o reklama...hoću li dobiti i set noževa?...Šutim
Budem dao priliku i Aviri...
16 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Ja samo prenosim svoja iskustva s Avirom jer od kad je imam a to je od kad je izasla ni jedan virus mi nije prosao na komp a ova nova verzija se je jos puno poboljsala pa je onda sve jasno i jos kad uz aviru imas na kompu Malwarebites Anti-malware problema nema!!!Smijeh

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Evo ti link za NOD32 Trial verzija (službena stranica na hr) da probaš i da vidiš kako radi...ja isto osobno koristim NOD32 (na 3 PC-a i 1 Laptopu) i nikakvih problema...

Za 2009 pregled 10 najboljih antivirusa

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2008 17:54 (Najbrži).
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Sophos Endpoint Security and Control (Antivirus+firewall+antispyware)


15 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
rambox kaže...

 jer od kad je imam a to je od kad je izasla ni jedan virus mi nije prosao na komp

 pa nije ni meni ni jedan virus prošao od kad imam avast tako da to da je avira najbolja ne stoji.
15 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

ja koristim avg 8.0.200 internet securuty (full verzija) i mogu reci da svoj posao obavlja besprijekorno...

intel P4 2.4, ati 9200se, maxtor80 GB HDD, albatron PX845E,,,, periferija razer lachesis, microsoft, canyon...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Najbrži kaže...

Za 2009 pregled 10 najboljih antivirusa

 Ta stranica (toptenreviews.com) baš i nije kompetentna za ovakvu vrstu usporedbe, oni se bave uspoređivanjem svega i svačega i to rade vrlo površno.

Za testiranje sigurnosnih rješenja postoje tvrtke koje su specijalizirane za to, sa vrlo transparentnom metodologijom i u njihove rezultate ne treba sumnjati.

Jedna od takvih tvrtki je West Coast Labs.
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

meni je najbolji kaspersky internet security 2009 nijedan virus/trojanac i kaj još postoji nije prošao samo kaj ima jedan problem sa aktivacijom jer kad ga aktiviram onda oni stave key u black listu i onda trebate stavit novi ključ.

intel core 2 e5200 3.68ghz 1.34 cooled with therlmaltake golden orb a ASUS PB5 Deluxe-wifi 2x2gb kingmax powercolor hd 4870 512 ddr5 tagan 580w samsung 160 +250 Western digital caviar+ seagate 500gb Sharkoon Rebel 12 economy 2x 14cm
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Ja koristim avast već jako dugo i prezadovoljan sam sa tim programom!

15 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

Po meni AVG, em je besplatan, em je stabilan, am svu gamad otkriva, em kaj fakat ništa ne gubiš na performansama, em kaj ima svakodnevni update, i svejedno nakon 1 god mi nj. folder ne zauzima više od 50 MB.

Da se Facebook server sruši, 90% mladih bi palo u depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali, stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Ikreno govoreci ne postoji najbolji AV

Na tebi ja da probas par njih i da se sam uvjeris kako ti koji odgovara

Postoje milioni razlicitih konfiguracija PC i normalno je da se antivirusi ne ponasaju isto na svakoj konfiguraciji

Sto se preporuke za AV tice neces pogrijesiti ako uzmes bilo koji od dobro poznatih rijesenja

a tu u prvom redu mislim na NOD32,Kaspersky ili Avira

Mozes pokusati i sa besplatnim kao sto su Avast,Avira free

Ukratko:Probaj,ocijeni i odaberi ono sto ti odgovara

15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

po meni symantec endpoint protection ...inace namjenjen je samo za kompanije Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Hm, po meni ne postoji najbolji AV, vec kako kojem useru odgovara. Npr. ima nekih kojima novci nisu problem, pa ce posegnuti za nekim "skupljim", dok vecina nas, barem mislim, ide na free verzije. Takodjer, mislim, da ako user zna na koja mjesta na netu smije, ili moze ici, nema potrebe za AV. Narvno, AV, je po meni nužan za računalo, ali koji, to je stvar ukusa. Koristio sam i Avast i NOD i AVG, po meni svi su sasvim dobro obavljali posao. U kombinaciji sa recimo Spybotom, CCleanerom ili TuneUp Utilities-om, racunalo je sasvim dobro zasticeno i veoma lako se "popravljaju" neki problemi, sa navedenim prgramima.

15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

NOD 32

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice