Smart Security block page

poruka: 5
|
čitano: 1.454
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Smart Security block page
pitanje

instalirao sam eset smart security i sad blokira mi warez-bb kad u opcijama(setup) namjestim da mi neblokira stranicu on neblokira warez-bb.org nego sad blocka stranicu kad se idem logat itd... kako da mu naredim da mi uopce neblocka warez???

Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smart Security block page
prihvaćeno rješenje
Radeon PRO kaže...

instalirao sam eset smart security i sad blokira mi warez-bb kad u opcijama(setup) namjestim da mi neblokira stranicu on neblokira warez-bb.org nego sad blocka stranicu kad se idem logat itd... kako da mu naredim da mi uopce neblocka warez???

 
Upiši u ono excluded address *warez-bb.org*
Onda ti neće ništa blockat.
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
16 godina
odjavljen
offline
RE: Smart Security block page
autorov komentar
Sused kaže...
Radeon PRO kaže...

instalirao sam eset smart security i sad blokira mi warez-bb kad u opcijama(setup) namjestim da mi neblokira stranicu on neblokira warez-bb.org nego sad blocka stranicu kad se idem logat itd... kako da mu naredim da mi uopce neblocka warez???

 
Upiši u ono excluded address *warez-bb.org*
Onda ti neće ništa blockat.
 pa jesam i onda mi neblocka al kad odem na login opet blocka!!
Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smart Security block page
prihvaćeno rješenje
Radeon PRO kaže...
...
 pa jesam i onda mi neblocka al kad odem na login opet blocka!!
 A jel vidiš * ispred i iza sitea? Upiši točno ovako:
*warez-bb.org*
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2008 15:30 (Sused).
15 godina
neaktivan
offline
Smart Security block page

I ja sam imao taj problem sa istim firewallom, samo meni nije htio otvoriti ni jednu stanicu. Ako se spajas preko t-coma nazovi sluzbu za korisnike da ti da postavke za DNS server( oni ce te voditi kako se to radi), potom iskljucis firewall vidis jel ti browser oce pristupit na stranicu i to bi trebalo biti to.

C2D E6550,Abit IP35-E, 2 GB Kingmax(800 Mhz), 8800 GTS 320 MB, WD 400 GB, Philips 200 WS
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice