Antivirusni za externi HDD?

poruka: 5
|
čitano: 3.072
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Antivirusni za externi HDD?

Da li postoji i koji mi program preporučate kao antivirusni program za externi hdd (WD 250gb USB). Želim spriječiti da virus uopće dođe na hdd, a ne da ga dobijem na hdd i nosim ga u njemu pa da kad ga tek uštekam u komp da mi antivirusni sa kompa skenira externi disk.

I koji mi program preporučate za zaštitu podataka, tj kada spojim hdd da mi traži password da ga uopće mogu otvoriti.

 

 

 

16 godina
offline
Antivirusni za externi HDD?

Hm, Antivirus za externi hard! Pa nemoj skidat cudne datoteke sa cudnih stranica ili torenta i pohranjivat ih na disk i to je to i koristi Aviru jesi uspio ocistit taj externi hard od onih virusa!!?Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
offline
RE: Antivirusni za externi HDD?

Čuj znam kaj radim. Mogu reć da mi komp skorz čist od napasti, i usb hdd. Imam nod i nikada niasm imao neke ozbiljne probleme.

No što kad uštekam usb hdd na neki zaraženi komp? Pa da mi neš naseli moj usb hdd? Ja bi htio spriječiti da mi išta uopće dode na hdd. A ne da to uklanjam nod-om kada ga spojim na komp. Hmmm valjda sam bio jasan.

 

A što se tiče frendovog hdd-a, očistili smo ga formatiranjem :D  Srećom nije imao ništa važno na njemu.

 

Znaći tražim preporuku najboljeg programa za moj problem.

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirusni za externi HDD?
PICART kaže...

Čuj znam kaj radim. Mogu reć da mi komp skorz čist od napasti, i usb hdd. Imam nod i nikada niasm imao neke ozbiljne probleme.

No što kad uštekam usb hdd na neki zaraženi komp? Pa da mi neš naseli moj usb hdd? Ja bi htio spriječiti da mi išta uopće dode na hdd. A ne da to uklanjam nod-om kada ga spojim na komp. Hmmm valjda sam bio jasan.

 

A što se tiče frendovog hdd-a, očistili smo ga formatiranjem :D  Srećom nije imao ništa važno na njemu.

 

Znaći tražim preporuku najboljeg programa za moj problem.

 

 

 

Nažalost nepostoji takva zaštita.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirusni za externi HDD?
pa kaj si ti jeo krumpire sirove :D,kak bi radio taj antivirus na hdd?pa mora imat neki sustav na kojem radi a na hdd nema nista on sluzi samo za phranjivanje nije to neka cjelina da na to mozes metnut os osim firmwera
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice