Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.152
|
čitano: 415.963
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...
robimarko kaže...

Ovaj HT je stvarno nesposoban, dobijem potvrdu narudbže, prebace je u status za dostavu i danas se onda vrati na obradu:

 

 

Komplicirani su to i kompleksni sustavi, ponešto znam o svemu tome pa me ne iznenađuje da automatika faila.

 Znači jučer mi ugasili SIM a zaboravili poslati kodove za eSIM. Uspavani mastadont.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Jel nemožeš dobiti kod preko MojTelekom app-a?
robimarko@gmail.com
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Mene upravo nazvao iz Tcoma kako on sad odjednom nema S23 12GB/512 model osim rozog da se u dok smoo mi razgovarali itd prodao i da samo imaju 8gb model u ponudi  i da se ja sad odlucim ako zelim taj 8gb model ..Ako nešto mrzim to je kada se ovako nešto desi onda otkazujem apsolutno sve jer mi zivci odu do neptuna otprilike 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
robimarko kaže...
Jel nemožeš dobiti kod preko MojTelekom app-a?

 Rečeno je da će doći na email da ga imam i za buduće mobitele, radi se o QR kodu.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Qui-Gon-Jinn kaže...
robimarko kaže...
Jel nemožeš dobiti kod preko MojTelekom app-a?

 Rečeno je da će doći na email da ga imam i za buduće mobitele, radi se o QR kodu.

Pogledaj spam folder,meni kad je moj operater slao zavrsio u spamu.

Ja cekam ko idiot bez kartice,zovem ih kad on u spamu,dosao odma cim su rekli da salju.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Da odgovorim kolegi. 

 

Prešao sa S21 na S23 Ultra. 

Naravno da se osjeti nakon par minuta koristenja sa jednom rukom razlika u tezini. Jednostavno vrijedi veceg ekrana i baterije koja je perfektna. Na 87% sam trenutno. Skinut sa bezicnog punjaca ujutro u 7 i do sada 13%. 

Postavke su sve na "maks" jer ne mislim stavljat manju rezu ili nesto tome slicno na ovakav uredaj. 

 

S-Pen mi se za sada pokazao odlican. Razgovaram na telefon preko Budsa, S-Pen u ruci i zapisujem u biljeske. Stvarno odlicno, mislio sam da bude gimmick, ali za sada nije. 

 

Ako sam bio 2 generacije miran sa S21, onda ova Ultra bude trajala minimalno duplo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
sseennoonn kaže...

Mene upravo nazvao iz Tcoma kako on sad odjednom nema S23 12GB/512 model osim rozog da se u dok smoo mi razgovarali itd prodao i da samo imaju 8gb model u ponudi  i da se ja sad odlucim ako zelim taj 8gb model ..Ako nešto mrzim to je kada se ovako nešto desi onda otkazujem apsolutno sve jer mi zivci odu do neptuna otprilike 

 

Uzmi rozni, ionako ćeš ga imati u futroli.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
sseennoonn kaže...

Mene upravo nazvao iz Tcoma kako on sad odjednom nema S23 12GB/512 model osim rozog da se u dok smoo mi razgovarali itd prodao i da samo imaju 8gb model u ponudi  i da se ja sad odlucim ako zelim taj 8gb model ..Ako nešto mrzim to je kada se ovako nešto desi onda otkazujem apsolutno sve jer mi zivci odu do neptuna otprilike 

 

Mene su danas evo već zvali da krenu u ručnu obradu.

Kaže lik, webshop narudžba nije prošla jer je prijenos broja odbijen zbog razloga da taj broj ne postoji uopće u BonBonu, jedva sam ga uvjerio da postoji jer ga koristim i dobijem račun.

Kaže, nemože ga naći ni po broju, niti po OIB-u a registriran jer jer je na pretplati, jedva ga je našao nakon 15 minuta čekanja.

 

I još nije prošlo jer nemože ipak uređaj full na mjesečne rate (Iako webshop jedino nudi da platiš odjednom ili na rate) nego mora 120 EUR odmah pa onda na rate, samo mogu birati

gotovinom ili karticom(Kaže može karticom na rate, ono WTF) i da će poslati link na plaćanje pa tek onda ide obrada.
Jedino mi je stigao link za verificikaciju emaila, valjda će sutra plaćanje onda.

 

Ovim tempom dok prebace broj, pa pošalju telefon možda ali možda do božića to stigne.

robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Meni su jos u pon pripremili s23u za postu..ali evo danas je srijeda jos nisu preuzeli

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
galinjo24 kaže...

Meni su jos u pon pripremili s23u za postu..ali evo danas je srijeda jos nisu preuzeli

 Meni je bilo isto dok nije magično status u rikverc otišao bez ikakve obavijesti

robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ja sam u petak napravio narudžbu. U subotu su me zvali da potvrde podatke i rekli da zanemarim narudžbu preko neta (i sve one brojeve iz narudžbi koju sam sam radio) te da su u velikoj gužvi i sami rade narudžbu. Za dva dana mi stigao mail da potvrdim suglasnost što sam i napravio. Sad čekam uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 19:51 (figo77).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
figo77 kaže...

Ja sam u petak napravio narudžbu. U subotu su me zvali da potvrde podatke i rekli da zanemarim narudžbu preko neta (i sve one brojeveiz narudžbi koju sam sam radio) te da su u velikoj gužvi i sami rade narudžbu. Za dva dana mi stigao mail da potvrdim suglasnost što sam i napravio. Sad čekam uređaj.

 Onda bolje da nemaju webshop oupće nego samo kontakt formu da te povratno kontaktiraju i uzmu podatke, jer ovo je smiješno.

Nit statusa, nit trackinga niti ičega na kraju imaju nego moraš preko chata prvo uhvatiti nekoga za osnovne informacije

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 19:51 (robimarko).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Slažem se. Baš su bezveze zakomplicirali. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ne znam šta reć. Postavi mi ultimatum da uzmem rozi 12gb ili odustanem od tog i uzmem slabiji 8gb verziju. I dalje stoji kao jednokratno 690e za ultru a 625 za 8gb model jednokratno  ali et ...Kaze slabo se uzimaju ti 12 gb modeli to skoro nitko ne kupuje..a prodali su crni 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

A da odete u temu od HT-a buduci da vise laprdate o telekomu nego o samom mobitelu?

 
17 0 hvala 5
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ako kome treba, u HT webshopu su neke Samsung maskice dosta povoljne s MOMENTS30 kodom:

 

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2023 11:32 (robimarko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
sseennoonn kaže...

Ne znam šta reć. Postavi mi ultimatum da uzmem rozi 12gb ili odustanem od tog i uzmem slabiji 8gb verziju. I dalje stoji kao jednokratno 690e za ultru a 625 za 8gb model jednokratno  ali et ...Kaze slabo se uzimaju ti 12 gb modeli to skoro nitko ne kupuje..a prodali su crni 

 Jer ces tocno osjetit 4gb rama razlike. Po meni kompliviras si zivot bzvz. Aa rozi nije rozi nego je skroz svijetla lavanda, stavit ces ga u maskicu i zaboravit boju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

nece osjetiti 4Gb extra RAMa, ali ce bogami osjetiti 512Gb pohrane. meni je ovih 256Gb tak tak...
odes na more, izlet i moras pohraniti stvari na cloud ili disk jer su slike, pogotovo video ogromni.

12Gb RAMa je pretjerano, ali 512Gb pohrane je milina :D

jesus_tm1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
d666sermek kaže...

nece osjetiti 4Gb extra RAMa, ali ce bogami osjetiti 512Gb pohrane. meni je ovih 256Gb tak tak...
odes na more, izlet i moras pohraniti stvari na cloud ili disk jer su slike, pogotovo video ogromni.

12Gb RAMa je pretjerano, ali 512Gb pohrane je milina :D

 Jeftinije mi dat lovu za Cloud godisnje

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
2TB cloud nije zanemariva stavka. Google malo pravi pohlepan skok na 2TB bez recimo opcije od 1TB koja bi bila ok.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Sil kaže...
2TB cloud nije zanemariva stavka. Google malo pravi pohlepan skok na 2TB bez recimo opcije od 1TB koja bi bila ok.

 A jake stavke.. 16e godisnje preko turskog vpn si napravis godisnju naplatu uz besplatan revolut.. Malo carobiranja i za nikakve pare imas ovo, ubacis jos nekoga u obitelj za seranje prostora i dijelite trosak, isto odradis i sa yt

15 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ja sam promijenio kameru i 2 fotoaparata u 15 godina i nekoliko mobitela, fotkao klince u RAW, snimao kamerom i mobitelima.

Uploadao sve fotke sa izleta iz vrtića i od ljudi koji su fotkali kad mi nismo.

I još uvijek mi to sve stane u manje od 300 GB na 1TB OneDriveu.

 

Naravno, ako si vlogger onda ti nije dosta. Al svakom prosječnom čovjeku je i 128GB na mobitelu i više nego previše.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Znam za opcije VPN ali moraš izraditi novi account što mi nekako ubija svrhu cijele priče jer ovaj account koristim predugo i odgovara mi AI podrška za postojeći account. Tako da mene osobno izađe nešto oko 130€ godišnje samo pohrana na Google. Ali ok, koristi cijela obitelj... Samo kažem da bi mi 1TB opcija bila dovoljna. 200GB je premalo.

Video pojede najviše pohrane, naravno.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Sil kaže...
Znam za opcije VPN ali moraš izraditi novi account što mi nekako ubija svrhu cijele priče jer ovaj account koristim predugo i odgovara mi AI podrška za postojeći account. Tako da mene osobno izađe nešto oko 130€ godišnje samo pohrana na Google. Ali ok, koristi cijela obitelj... Samo kažem da bi mi 1TB opcija bila dovoljna. 200GB je premalo.

Video pojede najviše pohrane, naravno.

 Ne, novi account napravis samo u svrhu yt i drivea za kupit pretplatu te onda dodas svoj pravi mail kao clana obitelji, kao i ostale clanove u obitelji koje sad imas.. Na pravom accountu sve ostaje isto, payment profili, adresa, apsolutno sve netaknuto. Novi account ne trebas koristit za nista, sluzi samo da nosi pretplatu na sve vas

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
domac5 kaže...

 Ne, novi account napravis samo u svrhu yt i drivea za kupit pretplatu te onda dodas svoj pravi mail kao clana obitelji, kao i ostale clanove u obitelji koje sad imas.. Na pravom accountu sve ostaje isto, payment profili, adresa, apsolutno sve netaknuto. Novi account ne trebas koristit za nista, sluzi samo da nosi pretplatu na sve vas

 
I usereš si sve postavke familiya koje si možebitno imao do sad.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
I otisli svi S23 Ultra u HT-u, vec je dan-dva bilo za obavijest ali danas su ih potpuno makli.
robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
robimarko kaže...
I otisli svi S23 Ultra u HT-u, vec je dan-dva bilo za obavijest ali danas su ih potpuno makli.

 Svake godine se pometu skladista.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Opet je dostupan

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
galinjo24 kaže...

Opet je dostupan

 https://www.hrvatskitelekom.hr/povezuje-nas-vise-od-blagdana

 

Ovdje ga nema.

 

Ovaj HT je lud, stigla mi je SIM kartica za prijelaz i SEPA suglasnost.

Ali su poslali čak 4 suglasnosti i niti jednu kovertu za slanje nazad a fino piše da je ima.

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2023 19:55 (robimarko).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Kad se ode pod mobiteli na pretplatu,dostupan je
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice