Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 426
|
čitano: 183.012
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
john142 kaže...

 Taj Samsungov ili neki drugi koji u sebi ima DAC. Obicni ne rade kao sto si i sam vidio.

 Ima tko da je naručio jedan da radi, a da je jeftin? I mora biti crn.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

100kn je za Samsungov pristojna cijena. Druga stvar je sto su ga trebali staviti u pakiranje sa mobitelom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Ma bijel je, nema šanse da ga kupim kad su svi ostali kablovi crni. I 100kn ne dam za nešto što će biti korišteno jednom u 3 ili 6 mjeseci.

 

Ovaj bi mogao raditi, ako stvarno ima DAC kao što piše?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 12:07 (Hacker002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Jeli neko kupovao ili ima neki dobar link kaljenog stakla za note10+, ali za straznju stranu.. znaci da je zaobljeno i da pokriva kompletnu straznju stranu..
Po netu ugl nalazim samo za ekran..
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Došlo mi novo ažuriranje, (ne sigurnosno za 3.mj), navodno ispravlja neke bugove kod full screen gestures i još ponešto. O kameri i bateriji ništa. oko 250mb teško. Pa ako netko ima neka detaljnija saznanja...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Trebam savjet vezano za odabir novog mobitela.

 

U firmi sad produljujemo ugovor pa se dvoumim između Note 10+ ili S20 Ultra.  Do sada nikad nisam imao note seriju, a jedini razlog zašto bi to kupio je s pen olovka. Zanima me od vas korisnika, koliko je zapravo koristite i za šta? Ja bi ju pretežito koristio za pisanje zabilješki, tj. da eliminiram rokovnik na poslu i koristim samo Onenote na mobitelu sa olovkom. Opet bi mi bilo glupo da sad uzmem note zbog olovke, pa da ju koristim mj. dana pa onda više ne...

 

Dodatno pitanje: podržava li s20 ultra tu olovku? ili je olovke moguće koristiti samo uz note seriju i tablete?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Osobno koristim olovku već treću godinu jer sam prije Notea 10 imao Note 8. No, to je individualna stvar. Dvoje prijatelja koji imaju Note 8 slabo ili nikako koriste olovku. Ja inače volim pisati olovkom pa sam vjerojatno predodređen za korištenje i meni je zbog toga Samsungov Note jedini uređaj koji mi dolazi u obzir. Osim za pisanje bilješki, olovku koristim i za druge stvari i to je vrhunska stvar ako se koristi. AKo koristiš rokovnik, možda je veća vjerojatnost da ćeš koristiti S Pen. Od aplikacija za pisanje najviše koristim S Note i Samsung Notes. Olovka se ne može koristiti na S20 Ultra.

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Meni je olovka zakon za biljeske i za crtanje po ekranu i koristim dosta itenzivno.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Koristim ju jedino za pisanje podsjetnika na Always On Displayu, nekoliko puta tjedno.

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Ne koristim ju tak često jer nisam u situacijama da svakodnevno imam neke bilješke, ali kada mi stvarno treba odlično posluži i opcije su brojne, tak da mislim da se Note 10+ može nosit sa S20 Ultra po korisnim stvarnima...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Mislim da sam se definitivno odlučio za Note seriju, samo me sad muči da li da čekam Note 20 ili uzeti sad 10..... Brine me ako će na Note 20 nakeljit camera modul kao na S20 Ultra, pa da se mobitel gomba kad ga staviš na stol....

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Koji su tvoji razlozi za čekanje Note 20? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Pa kao prvo, mogu čekati, sada imam Huawei P20 Pro star 2 godine i još uvijek me služi. Sada kako je produljen ugovor sa operaterom u firmi, mogu uzeti novi mob kada hoću. A drugo, nadam se da će donijeti novu/bolju kameru od lani, veću bateriju...i ovih dana je bio neki leak da će note20 imati bolji 120hz ekran nego S20....

 

Svjestan sam da je sve to isti k.... na kraju, male su razlike između tih mobitela, ali eto, čekat ću...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Ako ti nije hitno onda čekaj. Ja sigurno ne bi izdržao .

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Ja sam se prije 3 mj lomio čekati novu Note seriju ove godine ili uzeti N10 (ne plus). Realno jedina meni bitna razlika koja će doći ove godine je 120Hz ekran, kamere su i ovako odlične i na N10, a da ne pričamo kako zadnja strana neusporedivo ljepše izgleda na N/S10 seriji nego na S20 seriji, i nažalost će N20 vjerojatno dobiti jednako gadan modul kamere iza.

Gledao sam jučer S20 seriju u Samsung centru i zadnja strana je fail desetljeća (bar meni osobno). Nisam se sjetio testirati 120Hz ekran, ali što sam primjetio je da je edge ekran na njima gotovo nepostojan. Nije ravan ekran da se razumijemo, ali je toliko minimalno zaobljen da ja nakon N10 uopće ne osjetim zaobljenje.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Da, bit će upgrade ukoliko na slijedećem Note uklone edge. Dosta smeta kad se radi sa olovkom.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Napokon se nešto događa. Dobili smo starije ažuriranje BTB5 umjesto trenutno aktualnog BTB9. Tcom.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Kakav je zvuk kod poziva s obzirom na smjestaj zvucnika ispod displaya?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Note nema smještaj slušalice ispod ekrana, nego se nalazi poviše ekrana i framea...zvuk je odličan, npr puno bolji meni nego P30 Pro koji je ima ispod ekrana smješten zvučnik

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Slažem se. Zvuk tijekom razgovora je iznad prosjeka. Mene je jedino malo iznenadilo u početku vibriranje telefona prilikom slušanja npr. YouTube. Ali navikao sam se.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Super, hvala za info.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Preporuka nekog screen protectora za plus?
lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Meni je zvuk sugovnornika dok priča, a ja sam u autu (vožnja / vozim), ekstremno loš. Sve opcije podešene kako treba, ali i dalje katastrofa. Ništa bolje od A8 kojeg sam prije imao.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Zvuk sugovornika u autu dok vozim je vrhunski puno bolji nego na s8+ i mate 20 pro koje sam imao do sada
Cak i preko bluetooth u autu je vrh
Tako da ne znam o cemu pricas
SAMSUNG NOTE 10+
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 7:38 (pasko).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Vlasnici Note 10 +  molim vas objektivna preporuka između ovo dvoje u pretplati  na 24 mj . u Tele2.

Razlika u cijeni je zanemariva .

Pen nije presudan pa niti nova kamera na S20+ ali ostala razlika  u kvaliteti .

Imam favorita ali da vidim vaše mišljenje koji već koristite

Note 10 +.

 

 

Samsung Galaxy S20 +
200x24=4800+1399=6199

 

ili 

 

Samsung galaxy note 10 +
200 x 24 =4800+1349 = 6149 kn

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 12:50 (MUĆAK).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

S20 +

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Pozdrav ekipa! Zanima me dali još uvijek postoji trošenje baterije u stanju mirovanja? Imao sam S9 i on je znao potrošiti 7-8% tijekom noći? I ako je netko koristio Mate 20 Pro paralelno s Note pa da napiše kratki osvrt. Unaprijed zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Postoji, negdje 1% po satu, otprilike, N10. Na početku je bilo lošije, oko 1,5%, ali se onda nakon nekoliko ciklusa punjenja i pražnjenja ustabililo na 1%.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Rekao bih da je kod mene na Note10+ cca 0.5% po satu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice