Windows process

poruka: 12
|
čitano: 1.436
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Windows process
pitanje

Pozdrav svima
Nedavno sam instalirao process explorer i on mi nalazi stalno neki proces pod nazivom kforlnbni.exe googlao sam dugo u potrazi za specifikacijama ovog processa ali nista nisam mogao naci pa ako netko zna cemu on sluzi molim vas javite se.
hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows process

Klikni na Properties pa vidi gdje se ta datoteka nalazi na disku. Ako je od nekog programa koji koristiš onda je valjda OK, ali za svaki slučaj skeniraj sustav antivirusnim i antyspyware programom sa aktualnim updateom.


There is no place like 127.0.0.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows process
nikodormius kaže...

Pozdrav svima
Nedavno sam instalirao process explorer i on mi nalazi stalno neki proces pod nazivom kforlnbni.exe googlao sam dugo u potrazi za specifikacijama ovog processa ali nista nisam mogao naci pa ako netko zna cemu on sluzi molim vas javite se.
hvala unaprijed.

 Jesi li siguran da se tako zove?

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
16 godina
neaktivan
offline
Windows process

Evo ti LINK na zgodan programcic sa kojim mozes pokusati otkriti o cemu se radi.


No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows process
nikodormius kaže...

Pozdrav svima
Nedavno sam instalirao process explorer i on mi nalazi stalno neki proces pod nazivom kforlnbni.exe googlao sam dugo u potrazi za specifikacijama ovog processa ali nista nisam mogao naci pa ako netko zna cemu on sluzi molim vas javite se.
hvala unaprijed.

 c:\windows\bni.exe Positive identification: TrojanClicker.Win32. ...
pretraži si program antivirusnim i spyware programima pa onda na onaj LINK što ti je dan.
bni nastavci u imenu .exe uglavnom su trojanci.
Zatim probaj s linkovima koji su ti dani.Pa javi .

 

v_maxcpp
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2008 23:21 (v_maxcpp).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows process
autorov komentar

prije nego sto sam stavio ovak thread sam provjerio sa dva tri antivirusna cijeli system32 folder i nista mi nije naslo a imam proces explorer i u njemu mi odmah napise ako neki proces ima informaciju o sebi no kraj ovog nista ne pise a svi ostali imaju informaciju. provjeravao sam ram memoriju racunala sa programima i nsita mi ne nadu

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows process
autorov komentar
croart kaže...

Evo ti LINK na zgodan programcic sa kojim mozes pokusati otkriti o cemu se radi.


 
pa taj explorer i imam i nista mi ne pise
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows process

Probaj end process u Task-u ako to već nisi pokušao pa pogledaj što se zbiva.


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows process
autorov komentar
v_maxcpp kaže..

Probaj end process u Task-u ako to već nisi pokušao pa pogledaj što se zbiva.


 u tom i jest štos nista se nezbiva windowsi i svi programi rade noramlno samo ta j process tu radi nesto svoje i uzima memorije a neznam jel neki malware ili sta ja znam sta
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows process

Znači ne možeš ga niti locirati na discu?Ako možeš zbriši ga ručno.Googlao sam i tražio o sistemima i u svim mogućim datotekama svih nastavaka i nisam ga našao.
Ono što mi je nepoznato eliminiram i po cijenu gubitka windowsa i reinstaliranja.Slično rade malaweri raznih vrsta ,ako nađem što je javim.


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
Windows process

Bootaj windowse u safe modu i vidi da li se taj proces i tada pojavljuje, i u safe modu skeniraj sustav antispy programom ili antivirusnim


There is no place like 127.0.0.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows process
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

rijesio sam problem skinuo sam kaspersky internet security i on mi je prepoznao kao rootkit i uklonio ga je

 

 

 

 

ipak hvala na savjetima

pozz

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.4.2008 16:16 (nikodormius).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice