Problem sa TV Karticom

poruka: 12
|
čitano: 5.651
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa TV Karticom

Kupio sam tv karticu...

Pixelview

PlayTV DVBT 400p

Instalirao sam drivere, program za gledanje Venti Tv koji je bio na cd-u s karticom...

Stavim da mi pronađe programe...i nista mi ne pronađe...

Neznam u cemu bi bio problem...

Probao sam sa antenom koja je bila sa karticom, i sa antenom od TV-a, i nista ne pronađe...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa TV Karticom

Kratko i jasno;

90% da nisi pokriven digitalnim signalom

10% da nešto nisi dobro podesio u postavkama programa od TV kartice

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa TV Karticom

Pokriven sam digitalnim signalom... tv mi lovi digitalni signal.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem sa TV Karticom

Imaš li zadnje drivere?

http://www.prolink.com.tw/ i tu pod Download...

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa TV Karticom

Instalirao sam najnovije drivere,ali i dalje isti problem...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa TV Karticom

Antena za analogni ili digi. prijem?

 

TV Tuner kartice imaju prilicno slab amp. na sebi, pa ti preporucam antenu za digi. TV (ona ima svoj amp., filter za sum, vlastito napajanje i sl.).

14 godina
neaktivan
offline
Problem sa TV Karticom

imam tv kart Win fast px7300le, i radila mi je dok sam imao instaliran windows XP, medjutim sada sam instalirao WINDOWS 7 nece da mi radi trazi neki BDA device, da li neko ima slican problem ili zna o cemu se radi? hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem sa TV Karticom

Nemaju sve TV kartice drivere za Win 7, pokušaj s driverima od Viste, a ako niti to ne prođe. Pusti da ti automatski drivere pronađe preko neta. (pogledaj slike)

Odeš u control panel/win update/change settings te postavi kako je na slici (prati prve dvije slike). Kada to napraviš, vrati se u control panel te odi na device menager (u izborniku pronađi uređaj s uskličnikom te desni klik na njega (3 i 4 slika). Nadam se da će ti pomoći.

Ako proradi i ako kojim slučajem ne možeš naći programe s aplikacijom za gledanje TV-a koju si dobio uz TV karticu, možeš si naštimati preko Windows Media Center.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 15:51 (Branimir2412).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa TV Karticom
danci0000 kaže...

Kupio sam tv karticu...

Pixelview

PlayTV DVBT 400p

Instalirao sam drivere, program za gledanje Venti Tv koji je bio na cd-u s karticom...

Stavim da mi pronađe programe...i nista mi ne pronađe...

Neznam u cemu bi bio problem...

Probao sam sa antenom koja je bila sa karticom, i sa antenom od TV-a, i nista ne pronađe...

Probaj neki drugi program kao: DreamDVB, ProgDVB, Windows Media Centar (Vista, XP MCE), DVBViewer (nije free) pa vidi jel ti radi ...

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa TV Karticom

Probaj instalirati drivere od XP-a... Imam jednu prastaru analog. TV karticu (V-Stream TV-PVR PCI / Conexant BT878) za koju, naravno, nema drivera za Win Vistu/7. Slucajno sam probao inst. drivere od XP-a i sve je proradilo.

14 godina
neaktivan
offline
Problem sa TV Karticom

Bio mi je preslab signal pa mi nije ništa htjelo pronači, sad je signal u redu i sad radi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa TV Karticom

Molim za pomoc. Imam isti program kao i korisnik za doticnim problemom, VentiTV, koji je bio instaliran na kompjutoru. Sve je radilo, gledao sam tv bez problema, ali onda sam zabunom izbrisao neki program koji je bio slicnog naziva kao i jedna igra sa "add remove programs". Pokusao sam ponovo sa instalaciskim cd-om (original), medutim, umjesto da mi u setupu ponudi opciju "install driver", ta opcija mi se ne pokazuje, tj uocpe je nema (dok mi je prvi put kad sam instalirao sve bilo te opcije). Pokusao sam zasebno instalirat samo VentiTV bez "dodatnih" programa (neke kamere i sta ja znam), i uspio sam (pita me seriski kljuc, sve u redu), no kad ga pokrenem, nemogu nista gledat, samo imam snimljene neke serije od prije koje sam snimao, a TV se ponasa kao da nemam TV karticu. Dali vam pada nesto na pamet sta da pogledam/napravim?

Unaprijed se zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice