Office 2007 security problem

poruka: 4
|
čitano: 1.133
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Office 2007 security problem
pitanje

kad recimo u wordu ili excelu upišem www.bug.hr i pritisnem CTRL+LMB prijavi mi ovu poruku; his operation has been canceled due to restrictions in effect on this computer. dali netko zna uzrok i rješenje ovog problema. Tražio sam dosta po googlu i ms support stranicama ali ništa ne pomaže. OS mi je Win xp sp2 s svim patchevima a office 2007 sp1 s svim zakrapama.


Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering. I sense much fear in you.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Office 2007 security problem

Internet explorer > Tools > Internet options > Reset web settings

 

Možda ti neki antispyware program blokira izlaz na internet.

 

Možda je i greška u Registry bazi

 

 

.......... može biti svašta i ne javlja se samo kod Office 2007 nego i u ranijim verzijama Office-a te u drugim sličnim programima

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2008 23:05 (Buddhazg).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2007 security problem
autorov komentar

Resetirao sam već postavke i nije pomoglo. Ugasio sam Spayware Terminator i AVG, nije ni to pomoglo.


Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering. I sense much fear in you.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2007 security problem
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

evo kako sam rješio ovaj problem. nakon puno googlanja na jednoj od inih stranica sam vidio da treba otići na Set Program Access and Defaults i pod defaults browser staviti da je dotiči IE a nakon toga vratiti na Use my current browser. i nema više problema, bar za mene.

 

Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering. I sense much fear in you.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2008 23:07 (Anonimni Surfer).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice