Neće prebaci 6GB preko USB-a?

poruka: 13
|
čitano: 32.135
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Neće prebaci 6GB preko USB-a?

Imam prenosni HDD 250GB, sa slobodnih 160GB.

 

Idem prebaciti igru sa kompjutera (USB) na HDD (mini USB) i javi mi da je pun disk i da napravin Disc Cleanup.

 

U igri ima jedan file koje 6GB. Fajlove do cca 3,5GB prebacuje bez problema.

 

 

U čemu je problem?

 

Hvala!

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Neće prebaci 6GB preko USB-a?

Kako ti je formatiran disk? Kao NTFS ili FAT32?

Ako ti je kao FAT32, vjerojatnost je da je upravo ograničenje file systema to što te ograničava..

FAT32 može imati datoteke maksimalne veličine manje od 4GB.

 

Pozdrav.

UTERE SED NE ABUTERE!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 8:08 (Prometej).
15 godina
offline
RE: Neće prebaci 6GB preko USB-a?

Ma vidi stvarno. Ok. TNX.

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200
15 godina
neaktivan
offline
RE: Neće prebaci 6GB preko USB-a?
Processor kaže...

Imam prenosni HDD 250GB, sa slobodnih 160GB.

 

Idem prebaciti igru sa kompjutera (USB) na HDD (mini USB) i javi mi da je pun disk i da napravin Disc Cleanup.

 

U igri ima jedan file koje 6GB. Fajlove do cca 3,5GB prebacuje bez problema.

 

 

U čemu je problem?

 

Hvala!

odgovor je jednostavan, samo trebas oznaciti taj svoj disk(reko si miniUSB) na koji snimas podatke u NTFS formata- desni klik na  ikonu mini USB-a -> Format -> klikni na kucicu format to NTFS -> klikni tipku Format 

sad bi ti sve trebalo normalno radit!

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
16 godina
neaktivan
offline
RE: Neće prebaci 6GB preko USB-a?
Somebody kaže...
Processor kaže...

Imam prenosni HDD 250GB, sa slobodnih 160GB.

 

Idem prebaciti igru sa kompjutera (USB) na HDD (mini USB) i javi mi da je pun disk i da napravin Disc Cleanup.

 

U igri ima jedan file koje 6GB. Fajlove do cca 3,5GB prebacuje bez problema.

 

 

U čemu je problem?

 

Hvala!

odgovor je jednostavan, samo trebas oznaciti taj svoj disk(reko si miniUSB) na koji snimas podatke u NTFS formata- desni klik na  ikonu mini USB-a -> Format -> klikni na kucicu format to NTFS -> klikni tipku Format 

sad bi ti sve trebalo normalno radit!

zasto formatirati!!!???? postoji naredba convert u cmd-u...!

15 godina
odjavljen
offline
Neće prebaci 6GB preko USB-a?

Ma to ti je do mini USB. Kroz ovaj široki USB prođe, ali kad dođe na mini USB zaglavi se. Nemoj više pokušavati, da ti se kabel ne zaštopa. Da vidiš koja je muka iz mini USB konektora iglicom isčačkati file od 6 GB, to ne bih ni neprijatelju poželio!

 

Šalu na stranu, rađe napravi konvert na NTFS, meni WD passport nakon formata pokazuje zauzeće kao da je onaj njegov utility još na disku, a na disku ga nema. Nije puno, ali živcira.

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Neće prebaci 6GB preko USB-a?

Pokretač teme je već dobio odgovor, i sudeći po njegovom postu riješio je problem, zato je ovdje rasprava završena i ne razumjen šta vi više raspravljate, ovoj temi treba LOCK.

IRebic
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 9:32 (IRebic).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Neće prebaci 6GB preko USB-a?

imam isti problem, jednostavno nece da mi kopira vise od 4GB na usb-u.

 

3.99Gb hoce a 4.5 i preko toga kaze file is too large a imam 8GB memorije na usb, isao sam na format i nista opet isto :(

15 godina
offline
RE: Neće prebaci 6GB preko USB-a?
Bane123 kaže...

imam isti problem, jednostavno nece da mi kopira vise od 4GB na usb-u.

 

3.99Gb hoce a 4.5 i preko toga kaze file is too large a imam 8GB memorije na usb, isao sam na format i nista opet isto :(

Pročitaj od Somebody-a i Prometej-a postove.

16 godina
neaktivan
offline
Neće prebaci 6GB preko USB-a?

Format u NTFS i gotovoo.

http://www.erepublik.com/en/referrer/Van+Raus
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neće prebaci 6GB preko USB-a?

hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Neće prebaci 6GB preko USB-a?

možeš i preko command prompta convert X: /fs:ntfs

 

X ti je slovo diska koji konvertiraš

 

Edit: članak sa techneta

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 11:26 (daseparo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neće prebaci 6GB preko USB-a?

Evo imam i ja jedan problem ali obrnut od ovog, pa da ne otvaram novu temu bezveze.

Ovako, meni je moj frend stavio instalaciju za NFS MW2, on je sve normalno kopirao na usb, i sad ja dođem doma da kopiram te datoteke sa usba na moj disk, ali ne želi kopirati, ne javlja se nikakav error ili šta, stavim "kopiraj" i kad želim zalijepiti nekamo jednostavno se ne kopira. Jedino što sam napravio je prečac od toga na radnoj površini al to nema nikakve koristi..

Jel zna ko kakav način da tu cijelu mapu prebacim na disk.

 

EDIT: Riješio sam, morao sam komp restartati, te skenirati il šta već USB.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 17:23 (hardrock).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice