Ne mogu instalirati Office na Win10

poruka: 12
|
čitano: 2.850
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirati Office na Win10

Imam originalni Win 10 pro 64bit, updejtan na zadnji update v1909. Kupio sam i originalni office 2019 pro plus i kad pokrenem instalaciju (probao sam i offline i online verziju) javi mi error poruku : "We are sorry, we had problems installing your Office program(s)" error code 30033 1011 (0). Probao sam sve kaj sam mogao naći na netu, od gašenja firewalla, antivirusa, fixanja disk errorsa, čišćenja registrya....office cleaning tool kaže da niti nemam stari Office instaliran tako da nije ni to. Ništa ne pomaže... Jel itko imao takav problem?

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 20:31 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ne mogu instalirati Office na Win10
gnomisa kaže...

Imam originalni Win 10 pro 64bit, updejtan na zadnji update v1909. Kupio sam i originalni office 2019 pro plus i kad pokrenem instalaciju (probao sam i offline i online verziju) javi mi error poruku : "We are sorry, we had problems installing your Office program(s)" error code 30033 1011 (0). Probam sve kaj sam mogao naći na netu, od gašenja firewalla, antivirusa, fixanja disk errorsa, čišćenja registrya....office celaning tool kaže da niti nemam stari Office instaliran tako da nije ni to. Ništa ne pomaže... Jel itko imao takav problem?

Zašto ne zoveš Microsoft? Kupio si njihov softver sa kojim imaš problema! Zovi njih!

p.s. 

Možda ti je greška u Officeu. Jesi probao skinuti drugi?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu instalirati Office na Win10
Nemo nemo kaže...
gnomisa kaže...

Imam originalni Win 10 pro 64bit, updejtan na zadnji update v1909. Kupio sam i originalni office 2019 pro plus i kad pokrenem instalaciju (probao sam i offline i online verziju) javi mi error poruku : "We are sorry, we had problems installing your Office program(s)" error code 30033 1011 (0). Probam sve kaj sam mogao naći na netu, od gašenja firewalla, antivirusa, fixanja disk errorsa, čišćenja registrya....office celaning tool kaže da niti nemam stari Office instaliran tako da nije ni to. Ništa ne pomaže... Jel itko imao takav problem?

Zašto ne zoveš Microsoft? Kupio si njihov softver sa kojim imaš problema! Zovi njih!

p.s. 

Možda ti je greška u Officeu. Jesi probao skinuti drugi?

 Budem ih zvao, bio sam na chat podršci ali ništa nismo riješili...probao sam sa full retail verzijom offline i sa online verzijom skinutom sa microsoftovih stranica....

13 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirati Office na Win10

I tak uzeo sam i office 2016 i to radi. Da ne vjeruješ. A imam zadnju verziju Win 10 pro 64bit v1909.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ne mogu instalirati Office na Win10
gnomisa kaže...

I tak uzeo sam i office 2016 i to radi. Da ne vjeruješ. A imam zadnju verziju Win 10 pro 64bit v1909.

 Kako si sa ključem za Office 2019 aktivirao Office 2016? 

Najvažnije da radi i da si zadovoljan!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu instalirati Office na Win10
Nemo nemo kaže...
gnomisa kaže...

I tak uzeo sam i office 2016 i to radi. Da ne vjeruješ. A imam zadnju verziju Win 10 pro 64bit v1909.

 Kako si sa ključem za Office 2019 aktivirao Office 2016? 

Najvažnije da radi i da si zadovoljan!

 Kupio i onaj za 2016...srecom sad se nadje za male pare

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 13:05 (gnomisa).
13 godina
offline
Re: Ne mogu instalirati Office na Win10

Onda nisi kupio original nego jeftini ključ preko interneta. Original je kada odeš u trgovinu i platiš punu cijenu, te dobiješ kutiju i instalacijski medij.

15 godina
offline
Re: Ne mogu instalirati Office na Win10
Marko :D kaže...

Onda nisi kupio original nego jeftini ključ preko interneta. Original je kada odeš u trgovinu i platiš punu cijenu, te dobiješ kutiju i instalacijski medij.

 -ne baš.. tj danas 'original' ne znači s originalnim medijem, može prazna kutija s keyem, niti je to stvar cijene (ali može biti izvora tj važeći ili ne). Soft se downloada sa MS sitea i originalan je (ako radi bilo što drugo, tad je kriv-naivan.. + još gore, čisti win10 već ima predinstaliran office, treba samo key-aktivaciju, ne install). Tj to znači da ili ima previše yogurta, ili ima neki HW/malware problem ili je kupio loš key ili nešto deseto.. no nećemo nagađati.) :))

po ostatku napisanog, pribavio je key za 2016 i to mu radi.. kao što opet po napisanom, ni ms-support nije pomogao, sumnjam da bi mi mogili ili trebali .. pa tek kao NHF objašnjenje, ne petljati se ili vrditi nešto kad za to nema potrebe. Više kao odgovor tebi nego na pitanje :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Ne mogu instalirati Office na Win10

Pa dobro, ali kako znaš da je skinuo Office baš s Microsoftove stranice? Nigdje nije spomenuo s koje je stranice skinuo instalacijsku datoteku. Možda je baš skinuo Office s torrenta i pokušao ga aktivirati ključem kupljenim preko interneta; mi to ne znamo... ¯\_(ツ)_/¯

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 17:02 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Ne mogu instalirati Office na Win10
Marko :D kaže...

Pa dobro, ali kako znaš da je skinuo Office baš s Microsoftove stranice? Nigdje nije spomenuo s koje je stranice skinuo instalacijsku datoteku. Možda je baš skinuo Office s torrenta i pokušao ga aktivirati ključem kupljenim preko interneta; mi to ne znamo... ¯\_(ツ)_/¯

 -mlad si, polako.. i da, u pravu si, ali griješiš :)

-prvo, ne znam ništa. točka. osim onog što netko napiše, ne znaš ni ti. Tu već radiš grešku jer kreneš s pretposavkom.. ne, tad se zaletiš i obično lupiš u zid.

-ti govoriš o torrentu, originalu.. on to ne spomije, + mso2019 imaš u win .. samo aktiviraš i ovisno o keyu-licenci imaš home-pro i sl.

-što misliš kako ide razgovor s MS-SZK? Nisu riješili problem ali.. nisu ni 'optužili' za pirateriju tj ne znamo niti nas zanima, mene-tebe.. tj tko treba office, on. Samo ono što napiše možemo znati-procjeniti.

-nakon tog kaže da je skinuo i instalirao 2016.. i to mu radi, dakle, laički zaključak kupio-pribavio je key za 2016. Sve ostalo je nepotrebno nagađanje (a nije lijepo sumnjičiti pez dokaza, bez potrebe-smisla.. i sl pogotovo kad znamo da nam kriminalci šetaju jer nema pravomoćnosti ili dokaza mada svi znamo..).

-kupljen ključ preko interneta? -a jel može preko wirelessa? .. tj ili si laik ili si profić (koji pomaže, nešto zna..) ako koristiš takvu terminologiju tad si početnik-laik, mlad, naučit ćeš.. :) pa tvoj možda, može biti možda je pokušao aktivirati ključem BMWa jer i to je ključ-key .. možda pinom bankovne kartice, možda ima neipsravnu tipkovnicu pa mu zatipkava.. ili je ćorav pa ne vidi nulu-0-o-O-8..G-6 itd.. možda? Imaš čarobnu kuglu? Kad te nešto zanima tad ako to nije navedeno postaviš pitanje, ako dobiješ odgovor tad to uzmeš kao možda točan odgovor ali nikome ne vjeruješ.. isto nikoga ne sumnjičiš da nije upravo kao što je naveo, bez nekog argumenta-razloga, ignoriraš ako ništa drugo jer 'interent' je prevelik da bi baš sve riješili, dok je ovo već riješeno i bez nače pomoći. Možda mu je to pomogao MS-SZK ali nam nije napisao? Možda se sam sjetio.. tko će znati, no ne treba zato sumnjati u izvor-cijenu ili danas nepostojeći originalan medij kao dokaz nečega. Banalno, možeš utrčati u pc-soft-shop i ukrasti medij-dvd-igru.. imaš original? Legalan? Imaš steam acc, nemaš 'original' medij? .. itd. sve je soft, stikić i dvd su plastika-nevažni.

 

-sve to je samo kao hint za buduće takve teme, jer ova je gotova, možda nije znanje nego nagađanje.. samo usporiti i čak ignorirati jer ako druga strana nešto bitnog ne navede, neće dobiti traženu pomoć.. pri tome samo ne zaletiti se i sve je ok :)

 

- znamo li kako je pribavio key? Što da kaže iz ms -storea? što da pokaže neki račun? što da sad pokaže svoju osobnu.. a možda je 'marsovac' tj opet kako znaš da je to što kaže točno? -ne može znati ni ms. Može odgovoriti što želi a vjerovat ćeš ili nećeš dok imati dokaz koji bi nam svima nešto garantirao je skoro nemoguće. Pri tome originalnsot nije cijena ili medij, valjanost također, jer može ti billygates pokloniit key.. a on vjerojatno ima pravi, no i dalje nemaš račun ili medij.

-da sad vidiš račun, sliku, kako bi znao da je to original? ne trebaš čak ni photoshop.. natipkaš i printaš, donosno kod nas u maloprodaji imaš fiskalizqciju kojom inspektori mogu utvrditi jesu li računi preskakani/rihtani.. ali 'na internetu' to zaboravi. Ništa nije apsolutno dokazivo i ako povjeruješ ispadneš naivan. No u ovom slučaju nema ni potrebe 'vjerovati'.. tj preskočiš-ignoriraš, kao kad netko 'prdne' :) pa optužimo fridaya ..

 

ono što je važnije, ili si laik, ili si pro/insider/kompjuteraš.. kao kad igraš nogomet s bebom ili za istač :)

- a tad prihvati ta pravila. Jer još će biti takvih tema, bezbroj, biće ti lakši život i veća šansa za točnim odgovorom umjesto fokusiranja na sporedno (kao ovaj post) :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirati Office na Win10

Da razjasnim malo. Očito moram. I Win 10 i Office 2019 su kupljeni prek provjerenih key storea. Oba ključa su verificarana i potvrđena (aktivirana na mom MS accountu) od MS predstavnika kao legalni i verificirani ključevi. Da, danas se može nabavit za male pare originalni ključ. To kaj se u trgovinama može kupit CD/DVD po 5 puta većoj cijeni mene ne zanima.

Office i Win10 instalacije su skinute sa oficijelnog MS weba. Postoji i full retail i online verzije za instalaciju. Obje traže key (aktivacija).

I za ilustraciju, nije mi htio instalirat ni krekanu verziju Offica 2019 (probao čisto da vidim) a verzija 2016 prolazi (probao tu legalnu).

 

I BTW, nemrete ni počet razgovor sa MS podrškom ako ne kažete koji vam je MS account i dok ne provjere jer su ključevi original.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 19:37 (gnomisa).
 
2 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Ne mogu instalirati Office na Win10

Ala ste se raskokodakali o ključu. Kakve veze ima ključ sa instaliranjem Offisa? Nikakva tu podrška ne pomaže već koliko dobro poznaješ svoj hardver i softver. Malo si podataka dao da bi ti mogli pomoći. Ako budeš koncizniji ko zna ovako samo nagadjamo. Možda ti ovo može pomoći 

https://answers.microsoft.com/en-us/msoffice/forum/all/cant-install-office-365student-version-on-another/0ffa3e14-424a-4b98-88bd-182aabc0bd02    

https://support.office.com/en-us/article/about-the-microsoft-support-and-recovery-assistant-e90bb691-c2a7-4697-a94f-88836856c72f?ui=en-US&rs=en-US&ad=US#/  

 https://docs.microsoft.com/en-us/deployoffice/overview-of-the-office-2016-deployment-tool

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 13:27 (Talaba).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice