Problem s HP Compaq 6820s

poruka: 15
|
čitano: 16.125
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Problem s HP Compaq 6820s
pitanje

Kupio sam HP Compaq 6820s notebook i ne mogu instalirati grafiku i zvuk

Grafika mi je x1350 128mb


Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s HP Compaq 6820s

Pitanje je koji OS koristiš?Ako su Windoze u pitanju,za zvuk pogledaj ovdje u forumu pod High Definition Audio support,ostalo kada navedes OS da ne brljavim bezveze

16 godina
protjeran
offline
Problem s HP Compaq 6820s
autorov komentar

Koristim Windowse XP 32bit-a SP2


Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s HP Compaq 6820s

Zastp nemozes? Daj nekome tko moze...

 

Skini drivere sa hp.com i instaliraj...


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
16 godina
protjeran
offline
Problem s HP Compaq 6820s
Ja imam Acer, i kod njega treba OBAVEZNO prvo instalirati CHipset a onda ostalo, inače neće raditi! Provjeri da li ima i kod tebe određen redoslijed!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Problem s HP Compaq 6820s
autorov komentar

Molio bih da mi pomognete jer to nikako ne ide,trebaju mi driveri za sve na kompu ako mi neko moze staviti sirektne linkove za skinuti i da mi pomogne netko iz BUG redakcija.

 


Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s HP Compaq 6820s

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=3442857&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3442856&swLang=8&taskId=135&swEnvOID=1093

 

upravo sam stavljao drivere na 6715s i 6720s i sve je proslo bez problema. Jedino na 6720s je trealo updateat bios da prorade lan driveri

 


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s HP Compaq 6820s
Insomnija kaže...
Ja imam Acer, i kod njega treba OBAVEZNO prvo instalirati CHipset a onda ostalo, inače neće raditi! Provjeri da li ima i kod tebe određen redoslijed!!!
 Bilo koje računalo da imaš - prvo se chipset instalira..
..kod novijih prijenosnika prije nego instaliraš zvuk treba instalirati Microsoft Audio BUS driver (UAA High Definition Audio class driver), pa audio driver, pa sistem nađe modem, pa onda za sve ostalo - nije bitan redoslijed..

 

Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 16:04 (SZKlemen).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s HP Compaq 6820s

Isti problrm mi je imao brat kada je kupio curi laptop a nije uzeo i Win nego FreeDOS. Riješio ga je tako da je upisao u Google tražilicu problem koji mu se javlja i onda kopao po forumimadok nije našao link na drivere pa probaj tako, to je dosta uspješno

16 godina
offline
RE: Problem s HP Compaq 6820s
The Black Iso kaže...

Kupio sam HP Compaq 6820s notebook i ne mogu instalirati grafiku i zvuk

Grafika mi je x1350 128mb


Kompletni ATI driveri za HP imaju oko 90ak Mb.
Što se tiče zvuka, prvo instaliraš MS UAA drivere, zatim ADI drivere za zvuk
16 godina
neaktivan
offline
Problem s HP Compaq 6820s

Imam ti ja 6820s ... i ljepo piše na HP stranici da je BIOS za "naš" laptop verzija za Vistu...ako hočeš Xp onda moraš flashati BIOS..

 

sve ljepo piše i ima za download na hp support

www.istratourism.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s HP Compaq 6820s

mislim da ti je rješenje na ovom linku

 

ili u google upiši "hda audio bus problem", i naći češ rješenje

Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s HP Compaq 6820s

Najlakše ti je ići na Windows Update stranicu, staviti Custom scan, i sa strane kliknuti pod Hardware updates.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s HP Compaq 6820s

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?prodNameId=3442857&lang=en&cc=us&taskId=135&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3442856

 

Ovaj vam lik moze vam pomoci da skinete drevice za HP Compaq 6820s skino sam najvaznije drevice i radi 100% puno ce vam pomoci !!!

 

Ja vec koristim na dvije particije po 3 djela za 2 sam 63,4GB windows XP i 7 i ostalo 105GB najvaznije stvari !!!

 

Na windows xp trebate skinuti drevice najvaznije : ATI Video Driver and Control Panel for Microsoft Windows XP Professional , HP Quick Launch Buttons , HP Wireless Assistant , LightScribe Host Software , ADI

 

SoundMAX High-Definition (HD) Audio Driver for Microsoft Windows XP2000 to skinite to sto sam dodo stranicu ,

 

a za windows 7 trebate samo : HP Quick Launch Buttons , HP Wireless Assistant , LightScribe

 

Host Software i plus preko update windowsa on ce vam izbaciti sto je najvaznije insalirati drevice i slino !!!

 

I ja sam zadovoljan zbog toga ide sve kako treba bez problema svje je provjereno 100%

 

Ako imate neki drugih problema samo se mene oratite ja cu vam dati najvaznije i najkvalitetnije linkove i slicno !!!

 

 

Tomislav¸
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s HP Compaq 6820s

Povremeno mi se javlja problem da se računar bez ikakvog pravila prebacuje sa mrežnog napajanja na baterije. U čemu je problem ?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice