Problem sa 2.5" SATA Hdd-om??

poruka: 4
|
čitano: 1.438
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa 2.5" SATA Hdd-om??

probacu sto krace,znaci,dobio sam od frenda hard iz laptopa koji je zamnenio novim vecim,znaci radilo je,po njemu,koji sam htio iskoristiti da klincu stavim u playstation 3,nisam nista formatirao jer plejka navodno napravi sve sama so je i bilo,medutim imao sam nekih poteskoca,nije htjelo napravit iz prve drugi put je formatirao be problema,instalirao sistem ali je zapelo kod pokretanja igrice,manje vise nebitno ali reko ajde idem kod frenda na dock statio stavit vidjet kaj je s diskom,isformatirat ga rjesit bad sectore ako ima i ostalo.....

 

kad smo spojili hard nije ga htio pokazat u my computer,pa sam isao u disk managment gdje ga je vidio kao unlocated pa sam napravio particiju i fformatirao,

medutim i dalje ga ne vidi u my computer niti ga vidi jedan program za formatinje fragmetnaciju,pa smo ga probali ponovo pogledat preko disc managmenta da vidim kaj je medutim ni tamo ga vise ne vidi,ne vidi ni njegove diskove jer kao nesto vrti ali nemre izvrtit,pa smo restartali komp i tesko se dignuo jos je javljao disk check error,zbog mog ustekanog vjerovatno i opet ne vidi  nista...

 

da li je dik mrtav ili da pokusam jos nesto,mozda jednostavno i toliko bad sectora da se muci pa ga ne moze ocitat kako treba

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa 2.5" SATA Hdd-om??

nemam pojma,sad sam ga ubacio u drugu kantu i vidi ga,nije mi dao da otvorim da nije formatiran pa sam ga ponovo formatirao i sad radi

probao s alatom od windowsa kaze status ok

cime mogu tocno provjerit stanje harda

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa 2.5" SATA Hdd-om??
leo77 kaže...

nemam pojma,sad sam ga ubacio u drugu kantu i vidi ga,nije mi dao da otvorim da nije formatiran pa sam ga ponovo formatirao i sad radi

probao s alatom od windowsa kaze status ok

cime mogu tocno provjerit stanje harda

HD Tune -  Health kartica i Error Scan (odznači Quick)

15 godina
offline
Problem sa 2.5" SATA Hdd-om??
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice