Komp zasvijetli pri dizanju sistema?!

poruka: 4
|
čitano: 733
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Komp zasvijetli pri dizanju sistema?!

U opisu prilazem video 

Ovo se ne desi bas svaki put ali vecinu puta da, kada ga palim ili restartam.Komp je slozen sve na novo prije cca 3 mjeseca(samo info)

Radi sve normalno pri gejmanju ali me zanima sta bi moglo biti.Windows stavljen na novo jucer i opet se desava.

Hvala unaprijed svima koji ce nesto napisati.Lp

 

 

Isto samo info Isto samo info
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Komp zasvijetli pri dizanju sistema?!

Mislim da nemaš razloga za brigu ako u igrama i Windowsu radi sve uredno. Najvjerovatnije do inicijalizacije grafičkih drivera, možebitno da riješiš sa nekom drugom verzijom drivera (novija ili starija). 

 

Ako te to baš muči možeš probati deinstalirati drivere i ostaviti da radi sa defaultnim Windows driverima pa da vidiš hoće li se to desiti. 

 

Nešto slično se i meni rijetko dešavalo prilikom dizanja OS-a na staroj 280X ali je nakon nekoliko verzija drivera nestalo. Kao i kod tebe sve ostalo je normalno radilo. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Komp zasvijetli pri dizanju sistema?!

-smeće na ekranu je smeće u VRAMu koje se briše-inicijalizira.. ponekad vidljivo. Uzrok može biti svašta npr firmware.. ili isključi fastboot, možda koristiš hibernaciju i sl.. isključi ili kako želiš. Možeš probati i vidjeti jel to pomaže..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
Re: Komp zasvijetli pri dizanju sistema?!
boxer kaže...

Mislim da nemaš razloga za brigu ako u igrama i Windowsu radi sve uredno. Najvjerovatnije do inicijalizacije grafičkih drivera, možebitno da riješiš sa nekom drugom verzijom drivera (novija ili starija). 

 

Ako te to baš muči možeš probati deinstalirati drivere i ostaviti da radi sa defaultnim Windows driverima pa da vidiš hoće li se to desiti. 

 

Nešto slično se i meni rijetko dešavalo prilikom dizanja OS-a na staroj 280X ali je nakon nekoliko verzija drivera nestalo. Kao i kod tebe sve ostalo je normalno radilo. 

 Driver za grafiku redovito updejtam preko geforce experience tako da imam uvijek zadnju verziju.Valjda ce se maknut s vremenom

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice