Gašenje monitora

poruka: 13
|
čitano: 8.123
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gašenje monitora

Ok ovako...Ja igram neku igru npr. GW i onda odjednom mi zasteka komp i ugasi se monitor...Probam palit gasit monitor ali opet sve isto,ko da je izgasen...kad napravim restart sve ok pa nakon 5 min opet se isto desi.Sto se dogadja?

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2008 9:38 (Miza).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gašenje monitora
Ja sam imao isti problem meni je samo treperio kad sam igrgo ali sam mu prekinuo napajanje (ne ugasio)
Imaš li antivirus?
I will first use google,before asking stupid questions.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gašenje monitora

Da Kaspersky 7.0

16 godina
neaktivan
offline
Gašenje monitora

pregrijava se grafička..ljeto je, naprži joj fen ili  otvori kučište ako si clockao, smanji malo,

IBM ( I Blame Microsoft)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gašenje monitora

Mislim da ti je napajanje preslabo.Otvori kučište,pogledaj marku i snagu napajanja i napiši popis komponenti.

http://media.goalunited.org/game/gfx/signatures/user/sig_018fcea4864849cf91a42c6edd9f37ee.jpg
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gašenje monitora
Ad4pt3r kaže...

Mislim da ti je napajanje preslabo.Otvori kučište,pogledaj marku i snagu napajanja i napiši popis komponenti.

 Napajanje nema veze s time...mozda ti je jednostavno kabel od struje unisten pa monitor gubi kontakt..pogledaj isto temperature graficke..Belji se
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gašenje monitora

Mislim da ima veze s grafickom jer sam smanjio detalje u igri na srednje i sad se vise ne desava...kabal provjerio nije:D.

16 godina
offline
Gašenje monitora

Ja imam sličan problem. Windowsi se podignu i onda se monitor ugasi. Napominjem da sam instalirao XP sa integriranim SP3. Sve je bilo OK dva dana, a sad se monitor gasi. Uspio sam podići windowse u safe mode-u i napravio sam system restore, ali ne pomaže. Probao sam više točki vraćanja. Problem mi se javlja samo kad dižem XP, Vista se diže bez problema. Molim pomagajte!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gašenje monitora

@ Igor

 

moguće je da ti rezolucija windowsa ne odgovara monitoru (koji obično ispiše poruku da ne može prikazati tu rezoluciju).. U safe modu radi jer koristi nižu standardnu rezoluciju koju svaki monitor može prikazati. Probaj u safe modu podesiti rezoluciju u skladu sa monitorom, a ako ne ide preko properties, morati ćeš kroz registry promijeniti rezoluciju..   naravno, ako je to to..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
offline
RE: Gašenje monitora
ferovca1 kaže...

@ Igor

 

moguće je da ti rezolucija windowsa ne odgovara monitoru (koji obično ispiše poruku da ne može prikazati tu rezoluciju).. U safe modu radi jer koristi nižu standardnu rezoluciju koju svaki monitor može prikazati. Probaj u safe modu podesiti rezoluciju u skladu sa monitorom, a ako ne ide preko properties, morati ćeš kroz registry promijeniti rezoluciju..   naravno, ako je to to..

 A ako nije. Je li moguće da sam pokupio neki virus. Mislim da je to malo vjerojatno jer imam instalirane sve najnovije zakrpe i imam NOD32. Što još može biti problem?
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Gašenje monitora

Poštovanej svima!

 

Ljudi POMAGAJTE!!!

 

IMam LCD "HP 1955" 19", radio je normalno i sad odjednom neće, GASI SE. Doduše, ne ugasi se potpuno spočetka već kao da su mi ikone u mraku, mogu se zamijetiti ako se bolje pogleda u crnilo na ekranu.

 

Odnijeo sam danas monitor na servis kod jednoga kolege koji radi s audio-tv opremom pa i monitorima. Ukljucio sam monitro u struju i radio je sasvim normalno!!!

 

Kod mene se konstantno gasi. Imao sam problema sa slabijom strujom protekloga mjeseca ali tu se prvi TV pokazivao jer se on najprije ugasi pa onda ostali uređaji, monitor se nija gasio.

 

Sad sam trenutno na jednom manjem monitoru Siemens i valjda radi dok vam mogu ovo pisati, ali ona devetnaestka, ne znam šta bih. Kod mene je ponovno radila 15-ak sec. a zatim se ugasila. svaki put kada ga upalim pokaže sliku i odmah smanji svjetlost a zatim se ugasi.?!?!

 

Ima li IKOGA da mi može pomoći?!

 

Hvala narode!

KraBos G&D
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gašenje monitora

Imam Samsung T220 monitor. I prilikom igranja igrice, monitor se sam od sebe ugasi. Pritisnem "power button", upali se i dalje radi. Takoder kod gledanja filmova, prode pola sata i monitor se sam ugasi, upalim ga i dalje radi kao da nista bilo nije. Ima li tko kakvu ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Gašenje monitora
možda monitor ima neki sleep mode?
http://www.youtube.com/watch?v=mNK6h1dfy2o
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice