Clarion programer

poruka: 6
|
čitano: 13.134
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Clarion programer??

Znači ovako imam jednu aplikaciju napisanu u clarionu (nemam od nje izvorni kod ali ni ne treba u ovom slučaju), trebalo bi mi napisat samo dodatnu jednu aplikaciju za ispis računa...znači aplikacija bi se trebala spojit na dvije tabele (imam sve tps tablice i znam relacije među njima), isčitat podatke i to onda isprintat u obliku računa na printer s parametrima koji se nalaze u tim tablicama...znači samo to...ništa ne treba mijenjat u tabelama, nego samo isčitat u principu SELECT upitom i to sve pobacat na papir...

Budući da nisam nikad radio u clarionu, baš i nemam vremena sad to sve učit, pa eto ako netko zna radit u clarionu da mi ovo obavi, naravno platio bi to sve kako se dogovorimo...pa eto ako netko se razumije u clarion ili ima nekog tko zna radit u clarionu bio bih zahvalan. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Clarion programer??

Pozdrav,

radim u Clarionu ako nisi nikog našao možemo pokušati to iskodirati

 

4 godine
neaktivan
offline
Clarion programer

Za pomoć uvijek spreman.

Ako trebaš pomoć u Clarionu, tu sam kao dugogodišnji programer (preko 20 godina) u tom alatu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Clarion programer
ndjuric kaže...

Za pomoć uvijek spreman.

Ako trebaš pomoć u Clarionu, tu sam kao dugogodišnji programer (preko 20 godina) u tom alatu.

 ..kul, no skoro da osoba koja traži pomoć ima više iskustva (ako gledamo datum postova i neutemeljeno zaključimo da od tad radi u clarionu..) :))

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Clarion programer

tko zna jeli onaj preživio tri vala covida...

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 1
2 godine
offline
Clarion programer

...popizdet ću...

合氣道 Leptiri su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice