[Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb

poruka: 14
|
čitano: 1.236
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
[Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb

Prodajem OnePlus 9 Pro 12/256gb.

Mobitel je od prvog dana u maskici. Bez ogrebotina i oštećenja na ekranu.

Jedino se ogulila malo boja pored power tipke. Vidljivo na slici ispod.

Dolazi sa punjačem (US verzija + EU adapter), kutijom i maskicom.

 

Cijena 320e 200e.

EDIT: Cijena korigirana nakon rasprave sa kolegom forumašem niže, uistinu tražiti 320e je puno za model mobitela star 3godine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 20:39 (generator).
11 godina
offline
[Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb

nema sanse da dobijes blizu tog iznosa za 3g star android bez garancije

eventualno s21 ultra

5 godina
offline
Re: [Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb

Moguce, nazalost stvarno ne pratim cijene, nego sam isao sa nesto nizom cijenom od prosjecne na njuskalu.

Mogu korigirati, naravno.

Kolika bi po tebi bila realna cijena?

11 godina
offline
[Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb

na tvom mjestu bih bio sretan sa bilo kojim iznosom iznad 200eur

 

nema smisla kupovati stari android mob (kojem je vec baterija sigurno primjetno degradirana + ne dobiva vise software updejte) kad danas za te pare kupis novi midrange android koji sije taj oneplus

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb
Fanu kaže...

na tvom mjestu bih bio sretan sa bilo kojim iznosom iznad 200eur

 

nema smisla kupovati stari android mob (kojem je vec baterija sigurno primjetno degradirana + ne dobiva vise software updejte) kad danas za te pare kupis novi midrange android koji sije taj oneplus

 Volio bi znati po čemu neki midrange tipa  Galaxy A55 šije flagship iz OnePlusa. Za bateriju sam jedino siguran, ali volio bih znati što još? OP9 Pro i dalje ima softversku podršku. Dobio je Android 14 i bar još godinu dana ima sigunosni patch.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2024 18:56 (vepar).
15 godina
offline
Re: [Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb
Fanu kaže...

na tvom mjestu bih bio sretan sa bilo kojim iznosom iznad 200eur

 

nema smisla kupovati stari android mob (kojem je vec baterija sigurno primjetno degradirana + ne dobiva vise software updejte) kad danas za te pare kupis novi midrange android koji sije taj oneplus

 Ja imam Oneplus 9 i baterija traje svaki dan, cijeli dan. Satima sam na njemu, kad gledam oglase (nešto kupujem trenutno) i tu, da, potroši bateriju za 5-6 sati kontinuirane upotrebe! 15%-100% napuni za cca pol sata-40 minuta.

Software updates je garantiran 5 godina, mobitel je flagship, ima najnoviji android (14), dakle garantirane su bile 3 android verzije i 5 godine updatea.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb
Rhodin kaže...
Fanu kaže...

na tvom mjestu bih bio sretan sa bilo kojim iznosom iznad 200eur

 

nema smisla kupovati stari android mob (kojem je vec baterija sigurno primjetno degradirana + ne dobiva vise software updejte) kad danas za te pare kupis novi midrange android koji sije taj oneplus

 Ja imam Oneplus 9 i baterija traje svaki dan, cijeli dan. Satima sam na njemu, kad gledam oglase (nešto kupujem trenutno) i tu, da, potroši bateriju za 5-6 sati kontinuirane upotrebe! 15%-100% napuni za cca pol sata-40 minuta.

Software updates je garantiran 5 godina, mobitel je flagship, ima najnoviji android (14), dakle garantirane su bile 3 android verzije i 5 godine updatea.

 

stvarno nisam htio ulaziti u ove rasprave, vec samo pomoci covjeku oko formiranja cijene..

 

samo cu reci da to sto tebi baterija na tvom oneplus 9 traje cijeli dan svaki dan, ne znaci apsolutno nista kupcu oglasavanog oneplus 9 pro (obzirom nemamo battery health podatke njegovog mobitela)

 

 

to sto ti tvrdis da si satima na svom mobitelu isto ne znaci apsolutno nista bez konkretnih brojki - mogu i ja biti satima na svom mobitelu doma kad sam spojen na WiFi sa super signalom

bolji test baterije je kad si spojen samo na 4G/5G

 

Sto se tice updejta - https://www.androidpolice.com/oneplus-9-series-last-major-update/ :

OxygenOS 14 is the last full platform update the OnePlus 9, 9 Pro, and 8T should see.

Each phone will continue to get security updates for at least a few more months, however.

 

 

tako da super, dobio si zadnji OS update, a security updejte ces dobivati jos mozda par mjeeci (i to vjerojatno ne svaki mjesec) jer Oneplus 9/Pro ima zagarantirano 4g security updejta

 

Za 300injak eura bih radije kupio Redmi Note 13 Pro/+, Poco F5/Pro, Poco X6 Pro ili cekao nadolazeci Poco F6 - naravno tu su i Samsung A54/A55 koji siju sve ostale kad je rijec o software updejtima

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb
A što tebi točno znači software updejtima i da li bez toga mobitel ne funkcionira?
Ili ja baš moram imati zadnji update,
Svaki dan gledaš da li ima neki novi update za tvoj mobitel?
Evo ja sam uzeo OnePlus 9 pro preko T-Com prije 5-6 mjeseci i mogu ti samo reći da i dan danas je taj mobitel bolji od nekih novi koje si ti nabrojao ,tako da svaka stvar ima svog kupca ,bez obzira na update, starost, izgleda it'd....
To je sve moje mišljenje,tako da svi mi možemo napisati + i - o svako mobitelu,a sve najbolje o svom😊
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 14:53 (sale03).
11 godina
offline
[Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb

OS updejti ni nisu toliko bitni (jer android vec ima hrpu featura), ali security updejti mi jesu obzirom koristim 3 bankarske aplikacije na svom mobitelu, 1 aplikaciju za dionice i imam hrpu osjetljivih podataka na mobu

 

i cestitam na kupovini 3g starog mobitela u t-coma - nisam ni znao da je t-com ponuda toliko ocajna da nude 3g stare android mobitele lol

 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb
Pa mislim da za 103 EUR sasvim solidna prilika i za 3 godine star mobitel..(krivo si napisao mobitel je novi zapakirano)😊😊
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 15:23 (sale03).
11 godina
offline
[Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb

OnePlus 9 je izasao na trziste 23.3.2021.

 

u medjuvremenu su ti izasli OnePlus 10, 11, 12 i Open

 

tak da da, imas 3g star mobitel bez obzira sto si ga jucer "novog" kupio :D

 

za tih 100~eur i kolko jos placas dodatno pretplatu, mogao si uzeti bolje mobitele sigurno - no t-comu je sigurno drago sto se rijesava 3g starog inventara (i to dobiva novce za njega lol)

 

thread starteru zelim puno srece s prodajom i jbg steta u sto se thread pretvori

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 15:31 (Fanu).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb
Ajde ako si tako u tome koji bolji mobitel,po tebi svaki koji je izašao 2023-24 je bolji?ili koji sam mogao uzeti mobitel+ tarifa za 103 Eura (je mobitel)+ a tarifa je posebno
2 godine
offline
[Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb

Usporedjujete isti mob sa razlicitim cijenana, naravno da je one plus 9 pro za 103 eura vrh, al za 320 je cigla stara tri godine. Oba dvojica ste u pravu 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 15:40 (OnTime).
14 godina
offline
[Prodaja] Oneplus 9 Pro 12/256gb

Da li OP9 Pro vrijedi 320 eur, ne znam, nije moj oglas. Ali uspoređivati neki Poco i Redmi s flagship telefonom je smijurija. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice