[Prodaja] Komponente iz starog kompa + 3070ti + 30

poruka: 2
|
čitano: 1.306
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] Komponente iz starog PCa + 3070Ti+3080Ti

Pozdrav ekipa :)


Prošli tjedan sam upgradeao komp nakon 3 godine, pa sada prodajem komponente koje sam zamijenio.

Sve komponente su kupljene u ljeto 2018. i nemaju garanciju (osim RAMa i novih 3070Ti/3080Ti). Sve je savrseno radilo do ponedjeljka kada sam rastavio i zapakirao u kutije. Zamijenio sam ih zbog potrebe za jacim strojem, ali sve je guralo normalnom snagom.

Nikad nisam mineao, niti znam tocno kako se to radi. Nikad niti jedna komponenta nije bila overclockana, sve je radilo na stocku 5-8h dnevno.

 

Dajem svoju garanciju od tjedan dana da ih ugradite, isprobate i uvjerite se da je sve u redu s njima.

 

Cijene su ovako pocetne uzete sa njuskala kao najniza cijena komponente koje sam nasao. Mozemo se porazgovarat oko eventualnog dodatnog spustanja ako sam pretjerao.

 

Procesor:

Ryzen 7 2700 Box (ukljucuje AMD cooler) - 1200kn

Matična:

ASRock x370 Gaming X - Fatal1ty (ukljucuje kutiju sa svim dodatnim dijelovima koje vidite na slici) - 400kn

RAM:

G.Skill Ripjaws 2x8GB kit 3000Mhz CL15 - 500kn

Kučište:

Zalman R1 (sa 2 fana, vidljivi znakovi korištenja) = 200kn

 

Sve zajedno = 2100kn

 

 

 

 

GPU1:

MSI Geforce GTX 1070 GamingX - Kupljena 2018. od kolege sa foruma. Nikad mineala nije, nikad overclockana nije bila. Redovno ispuhivana od prasine. Nikad otvarana (barem ne sa moje strane) - 2300kn

 

GPU2:

EVGA 3070 Ti FTW3 ULTRA - kupljena 18.08.2021. preko EVGA stranice i od tada tece 3 godine garancije preko njih. Mozete nadoplatit za ukupno 5 ili 10 godina garancije. Nova novcata graficka, radi 3 dana u mom kompu od objave ove poruke. Nikad mineala nije, niti bude dok je kod mene. - 8000kn

 

GPU3:

nVidia GeForce RTX 3080 Ti Founders Edition - kupljena preko Bethesda rafflea 06.08.2021. i od tada teku 3 godine garancije. Kartica je u neotvorenoj kutiji, ravno 0sekundi rada ima. Mint condition :D  - 12500kn

 

 

 

Slike su u prilozima, a za sve dodatne informacije se mozete javiti tu ili u privatnim porukama.

Nije mi velika frka prodat komponente cim prije, a s obzirom na uzasno stanje na trzistu mogu stajat u kutijama neko vrijeme kod mene.

Kao sto sam vec napisao; cijene su uzete sa njuskala kao najjeftinije koje sam nasao i nekima sam smanjio cijenu za koju stoticu. Znam da nije mjerodavno, ali za pocetak sam odlucio ovako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 20:20 (DariX).
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Komponente iz starog PCa + 3070Ti+30

Poz

 

Zanima me

Procesor:

Ryzen 7 2700 Box (ukljucuje AMD cooler) - 1200kn

Matična:

ASRock x370 Gaming X - Fatal1ty (ukljucuje kutiju sa svim dodatnim dijelovima koje vidite na slici) - 400kn

RAM:

G.Skill Ripjaws 2x8GB kit 3000Mhz CL15 - 500kn

Kučište:

Zalman R1 (sa 2 fana, vidljivi znakovi korištenja) = 200kn

 

 

 

Gdje se nalazite i da li se moze doci do vas po komponente?

 

Lp

Danijel

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice