[Prodaja] 1660 super

poruka: 35
|
čitano: 5.104
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] 1660 super

Prodajem dvije inno3d 1660 super graficke kartice, racun, garancija i originalna ambalaza. 2200kn kom

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 12:05 (JohnnyBlaze).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super

bump

13 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super

Bump

9 godina
online
Re: [Prodaja] 1660 super

500€ za obje

13 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
miki_the_pirat kaže...

500€ za obje

 Ne. 

11 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
miki_the_pirat kaže...

500€ za obje

 Koji ce ti to k? Za super maria?

9 godina
online
Re: [Prodaja] 1660 super

tko kaže da je za gaming

7 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super

evo ti za mining rx 570 8gb 1600kn

3 godine
offline
[Prodaja] 1660 super

Nisam baš u toku, al zar su to cijene graficki pale :) ??

11 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
Overflow1984 kaže...

Nisam baš u toku, al zar su to cijene graficki pale :) ??

 Tek ce pasti...tko proda u narednih mj 2 prodao je.najesen ce biti poplava ovih šubidubi kartica po 500 kn.tipa rx 580 4 gb, 1060 3 gb i takvi i slicni dragulji

3 godine
offline
[Prodaja] 1660 super

Nitko to nebude kupio jer do nedavno ih je na njuskalu bilo 5 komada sad pak 50, rtx 3060 isto par komada sada 70 komada, ljudi to prodaju po cijenama kao u ducanu! Neznam jel to samo slucaj kod nas

3 godine
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
Boris grozni kaže...

Nitko to nebude kupio jer do nedavno ih je na njuskalu bilo 5 komada sad pak 50, rtx 3060 isto par komada sada 70 komada, ljudi to prodaju po cijenama kao u ducanu! Neznam jel to samo slucaj kod nas

 Nije .. Tako je i drugdje :).

 

A gle, svaka roba ima svojega kupca ..

15 godina
offline
[Prodaja] 1660 super

2200 kn je fer cijena s obzirom na sve. Kada su normalne cijene bile te grafičke su bile oko 2500 kn, a njegova cijena je manja i od toga, dok se trenutno u dućanu najlošiji model grafe prodaje po 3000 kn. Ja ne znam što očekujete od prodavača da toliko negativne komentare dajete, a kada sami prodajete onda je druga priča, licemjerstvo na nivou.

Usporedbe radi, ja sam svoju Gtx 1660 Ti prije 3 godine bez problema utopio za 1800 kn, tako da ovih 2200 je sasvim solidna cijena s obzirom da su na njuškalu iste išle prije par mjeseci za 3000 + kunića.

JohnnyBlaze  stavi na njušku ili marketplace ako koristiš fejsglup po toj cijeni i vjerujem da će otići,a ove dušebrižnike, dežurne moraliste i trgovce ignoriraj, sretno s prodajom!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2022 11:11 (lobotomac90).
12 godina
offline
[Prodaja] 1660 super

Ja bi rekao da je cijena u redu i vani ljudi prodaju gtx 1660 od 290-350 eura sto iznosi oko 2100-2200kn covjek ima racun, garanciju tako da ne vidim nikakav problem i vjerovatno je spreman jos nesto spustit cijenu za ozbiljnog kupca.

11 godina
online
Re: [Prodaja] 1660 super
lobotomac90 kaže...

2200 kn je fer cijena s obzirom na sve. Kada su normalne cijene bile te grafičke su bile oko 2500 kn, a njegova cijena je manja i od toga, dok se trenutno u dućanu najlošiji model grafe prodaje po 3000 kn. Ja ne znam što očekujete od prodavača da toliko negativne komentare dajete, a kada sami prodajete onda je druga priča, licemjerstvo na nivou.

Usporedbe radi, ja sam svoju Gtx 1660 Ti prije 3 godine bez problema utopio za 1800 kn, tako da ovih 2200 je sasvim solidna cijena s obzirom da su na njuškalu iste išle prije par mjeseci za 3000 + kunića.

JohnnyBlaze  stavi na njušku ili marketplace ako koristiš fejsglup po toj cijeni i vjerujem da će otići,a ove dušebrižnike, dežurne moraliste i trgovce ignoriraj, sretno s prodajom!!

 

MGloc kaže...

Ja bi rekao da je cijena u redu i vani ljudi prodaju gtx 1660 od 290-350 eura sto iznosi oko 2100-2200kn covjek ima racun, garanciju tako da ne vidim nikakav problem i vjerovatno je spreman jos nesto spustit cijenu za ozbiljnog kupca.

 

Post mu je još iz 02. mj, tražio je puno više ali je 31.03. spustio na 2.200kn. 
Ovo što sada traži je okej.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2022 12:04 (ibme74).
15 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super

Referirao sam se na postove od jučer koji su i dalje negativni, što definitivno nije u redu od strane dotičnih autora.

To kao da dođeš u trgovinu i komentiraš trgovcu kako je preskupo. Malo ciganski,ne? Skupo ti, nemaš para, ne treba ili šta god, samo okreneš glavu i piči dalje, jednostavno.

I da je ne znam kakvu cijenu stavio, ukoliko je ista nerealna vrlo teško da će prodati,a komentirati cijenu koja je fer, baš je šupački po meni. U više navrata sam već komentirao prepucavanje oko cijena i non stop isti vrte tu priču, pa moram s vremena na vrijeme ukazati kako im to nije baš na ponos i diku 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2022 12:03 (lobotomac90).
12 godina
offline
[Prodaja] 1660 super

Ok,ajmo rec da je ok cijena.ali sta ce danas netko sa tom grafom?

Nicem pametnom nemoze sluziti (za tu lovu)!

8 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
A sto to ove kartice ne mogu?

Malo sam zbunjen?
Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
Damir22 kaže...
A sto to ove kartice ne mogu?

Malo sam zbunjen?

 Dali za gaming,radarenje?

Ako da,kakav bi bio gaming, dali je sa njom isplativo rudarenje?

 

8 godina
offline
[Prodaja] 1660 super

Opet ponavljam, nisam siguran na sto se pitanje odnosi....

 

Ta kartica je u rangu, ili cak i nesto bolja od npr rx580, a ona je i danas itekako sposobna za 1080p gaming bez ikakvih problema ili prevelikog zrtvovanja detalja....

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
offline
[Prodaja] 1660 super

Za tu lovu rade uzmem gtx1080.

 

15 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
lange kaže...

Ok,ajmo rec da je ok cijena.ali sta ce danas netko sa tom grafom?

Nicem pametnom nemoze sluziti (za tu lovu)!

 

Tako možeš i za bilo koju drugu reći koja nije u cjenovnom rangu 1000 eura. Sve ovisi tko što očekuje od iste i koliko je spreman potrošiti, uvijek je bilo koliko para tolko muzike, pa je tako i ovdje.

Ta grafa je nešto slabija od obične rtx 2060, a s kojom se za divno čudo ja sasvim solidno danas igram, čak i na 1440p uz niže detalje, a FHD ne moram ni spominjati. Nema smisla jedino ako si od onih koji gaming ispod 120 fps-a uz ultra detalje, te višom rezolucijom, ne smatraju gamingom. 

Ako čovjek traži nešto za oko 2000 kn da može odgledat film, svakodnevni rad, neki manje zahtjevan rad i da tu i tamo upali neku igru u FHD rezoluciji u 60 fpsa ova grafa mu je sasvim dovoljna, pa ne vidim razlog čemu komentar da ne može ničem pametnom služiti. Što možeš trenutno za 2000 kn kupit,a da je isplativo? Ne bih se baš dao okladit da se za te pare da naći gtx 1080 koje su do jučer maltane išle i do 5000 kn. Grafa koju je on stavio ima garanciju i prije ovog ludila sa cijenama prodavala se bez problema za 1800 kn manje/više, uslijedio je ovaj cirkus sa dobavljivosti i iste grafe su barem duplo skuplje bile u oglasnicima nego su bile u dućanima, a čovjek sada stavi cijenu 2200 kn i opet je problem. Tržište je takvo kakvo je, sviđalo se to nama ili ne, cijene se polako vraćaju u normalu, ali se nisu još uvijek vratile jer se prodaju po trgovinama i dalje po visokim cijenama u usporedbi sa onim prije (škicnite malo nabavu). Čovjek se prilagodio tome i umjesto 3000 za koliko su prije mjesec dana išle po oglasnicima stavi 2200 kn, a vjerojatno je spreman još i spustiti koju stoju i ovdje ga se pljuje kao da je stavio ne znam kakvu cifru, te se argumentira kako je ta grafa neisplativa. Bila je neisplativa onda uvijek jer je Nvidia ubacila to između rtx 2060 i 1060 da popuni rupu, a nekom je opet to bila isplativa kupnja s obzirom na potrebe i financije. Tražite izgovor samo da popljujete čovjeku oglas i niste niti najmanje u redu po tom pitanju koliko god se trudili argumentirati i opravdati svoje negativne komentare. Koja bi po vama bila fer cijena onda? Bar 50% jefitnije nego u trgovini ili što?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2022 19:21 (lobotomac90).
12 godina
offline
[Prodaja] 1660 super

1080 imas na njuskalo po 2500 a vjerujem da bi se dalo spustiti.

kazem za cca 2200kn koliko kolega trazi je ono ni vrit ni mimo.

ak ces za surfanje imas onda cca 1060 6gb i mozes igrati na fhd midium i ustedis cca 1000kn.

rudarenje neisplativo!

al eto,ovdje mozemo komentirati.mozda prode na njuskalu i za vise novaca.

sretno

11 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
Teško je bit pametan, ali u isto vrijeme forumaš prodaje asus 2060 strix za istih 2.200 kuna
Em je jača, em je rtx pa možeš koristit i dlss, em je top model, pa ako ide ta 2060 za toliko, onda ova mora ići dolje bar parsto kuna
13 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
lobotomac90 kaže...

2200 kn je fer cijena s obzirom na sve. Kada su normalne cijene bile te grafičke su bile oko 2500 kn, a njegova cijena je manja i od toga, dok se trenutno u dućanu najlošiji model grafe prodaje po 3000 kn. Ja ne znam što očekujete od prodavača da toliko negativne komentare dajete, a kada sami prodajete onda je druga priča, licemjerstvo na nivou.

Usporedbe radi, ja sam svoju Gtx 1660 Ti prije 3 godine bez problema utopio za 1800 kn, tako da ovih 2200 je sasvim solidna cijena s obzirom da su na njuškalu iste išle prije par mjeseci za 3000 + kunića.

JohnnyBlaze  stavi na njušku ili marketplace ako koristiš fejsglup po toj cijeni i vjerujem da će otići,a ove dušebrižnike, dežurne moraliste i trgovce ignoriraj, sretno s prodajom!!

Ako je tebi fer cijena ti je kupi, jel ti neko brani. Pored RTX 3050 EAGLE 8G za 2800 kn ja za 1660 super ne dam 2200kn. A to što su prije par mjeseci išle za 3000+ kn što onda? Budeš vidio za koliko će tek ići za par mjeseci...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2022 23:00 (aladdin).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super

Kartica iz 2017 , rudarila , klokana do jaja, bez garancije za 20fpsa vise? Prilicno rizicno.

3 godine
offline
[Prodaja] 1660 super

Dobro, jel vi na kraju krajeva prodajete graficku ili netko drugi?

 

AJd prekinite više srati .. Svatko ima pravo birati za koliko ce nesto prodavat.. Ako proda, okej .. Ako ne, isto okej .. Ocito se covjeku nikud ne zuri.

 

Nije da ista imam s njim, nisam ni pogledao koji mu je nick, niti me to zanima .. Al dosadni ste vise.

15 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super
aladdin kaže...
lobotomac90 kaže...

2200 kn je fer cijena s obzirom na sve. Kada su normalne cijene bile te grafičke su bile oko 2500 kn, a njegova cijena je manja i od toga, dok se trenutno u dućanu najlošiji model grafe prodaje po 3000 kn. Ja ne znam što očekujete od prodavača da toliko negativne komentare dajete, a kada sami prodajete onda je druga priča, licemjerstvo na nivou.

Usporedbe radi, ja sam svoju Gtx 1660 Ti prije 3 godine bez problema utopio za 1800 kn, tako da ovih 2200 je sasvim solidna cijena s obzirom da su na njuškalu iste išle prije par mjeseci za 3000 + kunića.

JohnnyBlaze  stavi na njušku ili marketplace ako koristiš fejsglup po toj cijeni i vjerujem da će otići,a ove dušebrižnike, dežurne moraliste i trgovce ignoriraj, sretno s prodajom!!

Ako je tebi fer cijena ti je kupi, jel ti neko brani. Pored RTX 3050 EAGLE 8G za 2800 kn ja za 1660 super ne dam 2200kn. A to što su prije par mjeseci išle za 3000+ kn što onda? Budeš vidio za koliko će tek ići za par mjeseci...

 

Ja ne tražim grafu , pa i da je stavio za 1200 kn ne bi kupio, a opet da tražim ne bi išao po oglasima i kenjao da je skupo, nego se probao dogovoriti s čovjekom privatno ili jednostavno zaobišao oglas, ali izgleda da je to nekima ovdje špansko selo, ista priča se ponavlja iz oglasa u oglas.

Pod fer cijenu sam mislio u odnosu na to koliko ista trenutno košta u trgovini, a to je 3000 kn, oduzmi onih 25% što je neko nepisano pravilo kod prodaje rabljenih komponenti i imaš tu cijenu. I čisto sumnjam da mu je tih 2200 kn uklesano u kamen i logično je da će staviti u startu veću cijenu pa spustiti za koju stoju, a vi ste se uhvatili cijene kao da je skuplja nego u trgovini. Slažem se da je rtx 3050 bolja kupnja, pogotovo ako kupuješ novo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2022 8:45 (lobotomac90).
11 godina
online
[Prodaja] 1660 super

Evo ako neko tražigrafu, nova Sapphire RX6600 sa 36mj jamstva 2.557kn :)

13 godina
offline
Re: [Prodaja] 1660 super

Ako netko trazi novu 1660 super u istoj trgovini. https://supernet.hr/proizvod/E_INO-N166SK-06D6

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice