Koji cooler za AM3 matičnu?

poruka: 14
|
čitano: 4.249
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koji cooler za procesor na AM3 matičnu ?

recite mi preporuku ...

 

da li MUGEn 2 i Thermaright 120 idu na taj socket? hvala puno

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koji cooler za procesor na AM3 matičnu ?
Comfort kaže...

recite mi preporuku ...

 

da li MUGEn 2 i Thermaright 120 idu na taj socket? hvala puno

Imam mugena 2 preporučam ga, thermalright ti netreba ionako je 150kn skuplji.

 

AM3,AM2+, AM2 su fizički isti, i odi prvo na proizvođačevu stranicu i tamo vidi kompatilbilnost , a nemoj tu pitat bezveze.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji cooler za procesor na AM3 matičnu ?

micek ja nisam pitao samo za njih dvoje već i za ostale tako da nemoraš odmah planuti a i sve sam vec pogledao ali sam negdje našao neku inf pa nisam bio 100% ziher pa sam pitao ... hvala ali ako ima netko nekakav prijedlog slušam !!

nema gaaa...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koji cooler za procesor na AM3 matičnu ?

kolko love? {#}

14 godina
offline
Koji cooler za AM3 matičnu?

  Zanima me koji cooler za Phenom II TDP 95w preporučujete u cjenovnom rangu 100-200kn. Tražim nešto što bi mi zamjenilo ovaj (po mom mišljenju) katastrofalni stock hladnjak, a da nije puno novaca. Katana 3 više nije dostupna u većini trgovina, pa razmišljam o CM TX3. Ima li tko kakav drugi prijedlog ili iskustva sa navedenim coolerom?

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 22:23 (mata_87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji cooler za AM3 matičnu?
Cm 212+?
15 godina
offline
RE: Koji cooler za AM3 matičnu?
pod009 kaže...
Cm 212+?

Hypera 212+ nećeš naći ispod 270 kn.

 

@mata_87, uzmi TX3-a.

 

U tom cjenovnom rangu gotovo si osuđen na njega.

14 godina
offline
Koji cooler za AM3 matičnu?

S obzirom da bi radio i manji OC proca, ništa ekstremno, isplati li se dati još novaca za 212+, ili smatrate da je tx3 bolji best buy izbor? Ako je velika razlika između tih hladnjaka dat ću tih 100kn više (iako bih više volio ovu opciju koja je pogodnija za moj novčanik  {#})

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koji cooler za AM3 matičnu?
mata_87 kaže...

S obzirom da bi radio i manji OC proca, ništa ekstremno, isplati li se dati još novaca za 212+, ili smatrate da je tx3 bolji best buy izbor? Ako je velika razlika između tih hladnjaka dat ću tih 100kn više (iako bih više volio ovu opciju koja je pogodnija za moj novčanik {#})

Isplati se dati,da.

 

Imam 212+ i odličan je.

Overclockanog Athlona 630 na full opterečenju držao je ispod 45 C što je odlično.

 

Inače kod TX3-a i Hypera nema neke razlike u idleu koliko vidim po testovima, dok ga u loadu Hyper tuče za dobrih 10°C.

 

Btw,evo i mojeg reviewa Hypera pa prouči što te zanima.

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/overclocking/cm-hyper-212-review/64001.aspx

15 godina
protjeran
offline
Koji cooler za AM3 matičnu?

ja imam TX3 i bome dobro ladi ovoga phenoma 955 be sa mnoziteljem na 20 i voltazom na 1.4 ajmo reci i 4ghz

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Koji cooler za AM3 matičnu?
koko kaže...

ja imam TX3 i bome dobro ladi ovoga phenoma 955 be sa mnoziteljem na 20 i voltazom na 1.4 ajmo reci i 4ghz

  Kakve su ti temp. u full loadu? Googleu ne vjerujem baš sljepo, više volim čuti iskustva iz prve ruke

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
14 godina
offline
Koji cooler za AM3 matičnu?

Probaj se žicat za Katanu 3 u Linksu. Nisu je imali na web cjeniku, a ja sam poslao mail/i osobno došao u poslovnicu, te tražio navedeni cooler.

Rezultat toga je bio jedan naručeni za mene. Došao u poslovnicu i ja ga pokupio.

 

Probaj, ništa te ne košta.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Koji cooler za AM3 matičnu?
mata_87 kaže...
koko kaže...

ja imam TX3 i bome dobro ladi ovoga phenoma 955 be sa mnoziteljem na 20 i voltazom na 1.4 ajmo reci i 4ghz

  Kakve su ti temp. u full loadu? Googleu ne vjerujem baš sljepo, više volim čuti iskustva iz prve ruke

  negdje oko 47 maxx 50 i jos ja koristim onu zalman pastu od 10kn

zvoneXP
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 0:53 (koko).
14 godina
neaktivan
offline
Koji cooler za AM3 matičnu?

za te pare, Zalman Performa ti je mislim daleko bolji izbor (barem po testovima, ja ga imam na i5 760 pa nije za usporedbu, ali nije nikad prešao 42 stupnja pod najvecim loadom, idle je 28 stupnjeva), 289 kuna u Linksu. Instalacija je pljuga jer ima univerzalni backplate za sve zive i nezive sockete, nije prevelik, nije pretezak, nije bucan, preporucujem.

Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice