AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.946
|
čitano: 5.061.284
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...

Ne da moze nego ce ih rastavit na proste faktore...

8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mirzet1976 kaže...

 To je nešto do tebe tj. nisi namjestio nešto u biosu ili šta već jer ljudi su u mogućnosti da voze 2000mhz 1:1:1 vidi slike

 

2000mhz - https://imgur.com/o9hnDTh

 

1900mhz - https://www.overclock.net/cdn-cgi/image/format=auto,onerror=redirect,width=1920,height=1920,fit=scale-down/https://www.overclock.net/attachments/3800c14-png.2464987/

 A možda su ljudi dobili najnoviju verziju BIOS-a koja to podržava. Na mojoj matičnoj to još ne radi iako imam najnoviji BIOS.

 

EDIT. Evp probao sam opet. Izgleda da je isto kao i sa ZEN 2. Neke stvari ipak treba ručno tunirati sa trenutnim verzijama BIOS-a. Uspio sam. Kao i prije, RAM sam stavio na 4000MHz, ali ovaj put sam još ručno FCLK postavio na 2000MHz i FCLK-memclock prebacio sa Auto na Fclk=memclk. Radi. Sve u 1:1 ratiu. Napon RAM-a sam morao povisiti sa 1.4V na 1.41V i latencije sam morao malo opustiti. Imao sam 16,19,19,39 na 3800MHz i sada sam stavio na 16,20,20,40. Nemam neki posebni ram. Crucial Ballistix Sport. XMP od samo 3000MHz. Tako da sam zadovoljan rezultatima.

 

Evo i par screensa sa trenutnim postavkama.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 9:19 (DuxCro).
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ostani na 3800MHz za RAM to može 1:1:1 dok nebude novija verzija bios-a za tu MB.Da taj L3 cache ti je nešto spor kod većine je na 600+GB/s.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 9:44 (mirzet1976).
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...

 Jeftiniji i brži. Ne znam šta ti nije jasno? Imao si najgori Intel Cpu svih vremena, rijetkima je to uspjelo kupit krivo pokraj toliko dobrih. To samo ti možeš. 

 

Daj ti meni objasni kako procesori koji daju praktički isti rezultat (jedan ima bolji 1% low jedan nesto bolji avg) imaju dvije kategorije - jedan je shit a jedan best gaming cpu? Jos uvijek cekam 

 

The_Fichek kaže...

Nasli jedan Intel CPU koji je ulozeno/dobiveno malo bolji od tog AF 1600 Ryzena i sad 10 stranica hvalospjeva. Jes dosadni, skuzili smo, imate jedan best buy CPU, brao, gg wp.

 

Nije ni ovaj bog zna što kod uloženo dobiveno, izađe sve skupa (ako) i 200kn manje od 1600af varijante a dobiješ 2c/4t manje i isti performanse.

 

dreadmoore kaže...
ibme74 kaže...
dreadmoore kaže...
ibme74 kaže...
jednu mid range gtx1060 karticu, probaj upaliti takve igre + discord, jedino što ćeš čuti preko discorda i kako će te be drugi čuti je sjeckanje

 Prvi put od tebe cujem da takvo nešto ima 4 core procesor sjeckanje čega ne razumijem objasni mi.

 

Eto sad si dolje čuo još par puta ali da ti ponovim, kada se u igrama CPU zakuca na 100% ne ostaje mu resursa az app koje još rade s njim i zato se dogodi sjeckanje/robotski zvukovi na Discordu, čim igru minimiziraš čuje se normalno jer usage opadne.

 

 

dreadmoore kaže...

 Bf5 proguta 10gb rama samo tako ako si imao 8gb onda je ne igriv 

 

BF1/5 proguta više od 8GB RAM-a jedino ako ima više od 8GB RAM-a raspolozivo, meni je BF1 korstion oko 6-7Gb dok sam imo 8GB RAM-a i kad sam uzeo 2x8GB bez ikakvih izmjena u postavkama je koristio 9-10GB.

 


Ryzen 1600 AF minFPS 90 avgFPS 118 - SHIT

i3 10100F minFPS 88 avgFPS 125FPS - BEST GAMING CPU

 i eto sve ti je jasno u tom postu sto si sad reka imao si 2x4GB Ram koristio je ti je 7GB RAm znaci igric je nedostajalo jos 3 GbRAM  da noramlno radi.Zato i jest trzuckala jer jednostavno 8GB je premalo za takve naslove.Provjereno pa znam

 

Ne znam odakle si ti izvukao taj zaključak ali isti problem je bio i sa 16GB RAM-a, problem je iskljucivo u procesoru koji se non stop zakucavao na 100% i ostavljao 0% resursa za programe koji jos rade u pozadini (čitaj Discord, TS3 ili sl.).

16 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Jel ovo sad paper launch?

Nema CPU-a ni u Njemačkoj ni u SAD-u.

Welcome my son...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ibme74 kaže...
mislioc kaže...

 Jeftiniji i brži. Ne znam šta ti nije jasno? Imao si najgori Intel Cpu svih vremena, rijetkima je to uspjelo kupit krivo pokraj toliko dobrih. To samo ti možeš. 

 

Daj ti meni objasni kako procesori koji daju praktički isti rezultat (jedan ima bolji 1% low jedan nesto bolji avg) imaju dvije kategorije - jedan je shit a jedan best gaming cpu? Jos uvijek cekam 

 

  https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i3-10100/15.html u svim testiranim je brži i jeftiniji.

Evo ti jedan edit: u nekim naslovima sapuna i super favoriziranog 3600, čak mu netreba ni 3200mhz+ memorija,samo all core turbo i sapunanje na najjače.

Ove serije 1000 i 2000 izbija iz cipela za 600kn. Nemoj mi sad o future proof i jezgrama sad i trenutno je brži, bolji, jeftiniji, brži IPC i nadogradiv na Rocket Lake koji dolazi i kao takav u kontekstu gaminga super. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 10:57 (mislioc).
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
zv'jer2 kaže...

Jel ovo sad paper launch?

Nema CPU-a ni u Njemačkoj ni u SAD-u.

 VEliKa PoTrAžNJa !!!

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
zv'jer2 kaže...

Jel ovo sad paper launch?

Nema CPU-a ni u Njemačkoj ni u SAD-u.

 

Kako nema?

https://www.mylemon.at/artikel/amd/100_100000063wof/cpu-ryzen-7-5800x-am4.html

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...
ibme74 kaže...
mislioc kaže...

 Jeftiniji i brži. Ne znam šta ti nije jasno? Imao si najgori Intel Cpu svih vremena, rijetkima je to uspjelo kupit krivo pokraj toliko dobrih. To samo ti možeš. 

 

Daj ti meni objasni kako procesori koji daju praktički isti rezultat (jedan ima bolji 1% low jedan nesto bolji avg) imaju dvije kategorije - jedan je shit a jedan best gaming cpu? Jos uvijek cekam 

 

  https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i3-10100/15.html u svim testiranim je brži i jeftiniji.

Evo ti jedan edit: u nekim naslovima sapuna i super favoriziranog 3600, čak mu netreba ni 3200mhz+ memorija,samo all core turbo i sapunanje na najjače.

Ove serije 1000 i 2000 izbija iz cipela za 600kn. Nemoj mi sad o future proof i jezgrama sad i trenutno je brži, bolji, jeftiniji, brži IPC i nadogradiv na Rocket Lake koji dolazi i kao takav u kontekstu gaminga super. 

 

Ček ček ček, otkud sada techpowerup stranicama sa nekim postotcima, zar vi intel fanboysi ne preferirate stevu iz nexus gaming-a pošto on citiram: "radi najbolje testove jer testira i stock, oc, razlicite ram brzine....", uzmimo njegovo testiranje u obzir, ja koliko vidim taj i3 10100 na 2666MHz je u najboljem slučaju rame uz rame a u nekim naslovima i sporiji od r5 1600 af na stocku 

veće slike

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ibme74 kaže...

 i eto sve ti je jasno u tom postu sto si sad reka imao si 2x4GB Ram koristio je ti je 7GB RAm znaci igric je nedostajalo jos 3 GbRAM  da noramlno radi.Zato i jest trzuckala jer jednostavno 8GB je premalo za takve naslove.Provjereno pa znam

 

Ne znam odakle si ti izvukao taj zaključak ali isti problem je bio i sa 16GB RAM-a, problem je iskljucivo u procesoru koji se non stop zakucavao na 100% i ostavljao 0% resursa za programe koji jos rade u pozadini (čitaj Discord, TS3 ili sl.).

 Kazem ti ljepo imao sam nedavno  problem sa ramom i bio duze od 1 mjesec na 8GB, bilo sta da sam igrao zapinje ko ludo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 11:39 (dreadmoore).
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

to je druga stvar, stutter i freezovi zbog nedostatka RAM-a i nizi 0.1% i 1% ako si imao 1 stick je posve druga stvar, ja ti pričam o problemima sa procesorom, ista stvar mi je bila is a 8GB i 16GB, moj problem u CPU zahtjevnim mp pucačinama je bio iskljucivo quad core cpu bez ht-a, zbog toga idalje tvrdim da je quad core bez ht-a mrtav već odavno za bilo kakav ozbiljniji gaming, okej je na 1080p 60hz u selektivnim naslovima, overall nije dobar izbor, 4c/8t je sada minimum a vidjet cemo koliko ce jos i to zivjeti s obzirom da su konzole sa više jezgri konačno vani.

12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ibme74 kaže...
mislioc kaže...
ibme74 kaže...
mislioc kaže...

 Jeftiniji i brži. Ne znam šta ti nije jasno? Imao si najgori Intel Cpu svih vremena, rijetkima je to uspjelo kupit krivo pokraj toliko dobrih. To samo ti možeš. 

 

Daj ti meni objasni kako procesori koji daju praktički isti rezultat (jedan ima bolji 1% low jedan nesto bolji avg) imaju dvije kategorije - jedan je shit a jedan best gaming cpu? Jos uvijek cekam 

 

  https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i3-10100/15.html u svim testiranim je brži i jeftiniji.

Evo ti jedan edit: u nekim naslovima sapuna i super favoriziranog 3600, čak mu netreba ni 3200mhz+ memorija,samo all core turbo i sapunanje na najjače.

Ove serije 1000 i 2000 izbija iz cipela za 600kn. Nemoj mi sad o future proof i jezgrama sad i trenutno je brži, bolji, jeftiniji, brži IPC i nadogradiv na Rocket Lake koji dolazi i kao takav u kontekstu gaminga super. 

 

Ček ček ček, otkud sada techpowerup stranicama sa nekim postotcima, zar vi intel fanboysi ne preferirate stevu iz nexus gaming-a pošto on citiram: "radi najbolje testove jer testira i stock, oc, razlicite ram brzine....", uzmimo njegovo testiranje u obzir, ja koliko vidim taj i3 10100 na 2666MHz je u najboljem slučaju rame uz rame a u nekim naslovima i sporiji od r5 1600 af na stocku 

veće slike

 Potrudi se naći bolje cherry pick i na ovima je brži. Vidim da guraš ove naslove za više jezgrene pa nejde

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ibme74 kaže...

to je druga stvar, stutter i freezovi zbog nedostatka RAM-a i nizi 0.1% i 1% ako si imao 1 stick je posve druga stvar, ja ti pričam o problemima sa procesorom, ista stvar mi je bila is a 8GB i 16GB, moj problem u CPU zahtjevnim mp pucačinama je bio iskljucivo quad core cpu bez ht-a, zbog toga idalje tvrdim da je quad core bez ht-a mrtav već odavno za bilo kakav ozbiljniji gaming, okej je na 1080p 60hz u selektivnim naslovima, overall nije dobar izbor, 4c/8t je sada minimum a vidjet cemo koliko ce jos i to zivjeti s obzirom da su konzole sa više jezgri konačno vani.

 Ista stvar je i sa dual 2x4GB bf5, bf1, cod cak i wow.U nedostatku rama uzima memoriju sa hdd, ako je nekim slučajem nemas ssd igrica katastrofalno radi.Mada ti ni ssd nemoze puno pomoći. 

12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Ibme kad slažeš konfice botovima slobodno stavi i3 10100F MSI H410M Pro i 2x8gb ddr4 nema ti tko šta prigovorit za 1600kn to troje u gamingu nema konkurencije u best buy.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...
Ibme kad slažeš konfice botovima slobodno stavi i3 10100F MSI H410M Pro i 2x8gb ddr4 nema ti tko šta prigovorit za 1600kn to troje u gamingu nema konkurencije u best buy.

 Znaci nakon tolikog prepucavanja ipak je taj i3 10100f best buy u najnizoj klasi.Koji cak zakinut za 2c/4t sa konkurencijom

11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...

 Potrudi se naći bolje cherry pick i na ovima je brži. Vidim da guraš ove naslove za više jezgrene pa nejde

 

kakav cherry pick, to su sve igre koje je vaš omiljeni stevo testirao

 

jedina igra koju nisam skrinao je RDR2 iz razloga sto nije stavio u usporedbu niti jedan ryzen osim 4c/4t i 4c/8t, jedino ako je stevo cherry pickao - tn tn tn teorije zavjere!

 

dreadmoore kaže...

 Ista stvar je i sa dual 2x4GB bf5, bf1, cod cak i wow.U nedostatku rama uzima memoriju sa hdd, ako je nekim slučajem nemas ssd igrica katastrofalno radi.Mada ti ni ssd nemoze puno pomoći. 

 

Ne znam što je kod tebe bio problem, znam da u BF1 nisam imao problema sa 8GB dok je bf5 izasao vec sam imao 2x8Gb

 

mislioc kaže...
Ibme kad slažeš konfice botovima slobodno stavi i3 10100F MSI H410M Pro i 2x8gb ddr4 nema ti tko šta prigovorit za 1600kn to troje u gamingu nema konkurencije u best buy.

 

slobodno im ti slazi ali ih obavijesti i svim ogranicenjima, od koristenja app u pozadini do ograničenja po pitanju brzine ram-a, overkloka i svih ostalih pica-boca od intela 

 

dreadmoore kaže...

 Znaci nakon tolikog prepucavanja ipak je taj i3 10100f best buy u najnizoj klasi.Koji cak zakinut za 2c/4t sa konkurencijom

 

izjednacen uz 2c/4t manje, dakle i dalje neisplativ, a ako ga hoće obići treba mu 3200MHz RAM što vuče za sobom ploču od 1.000+ kuna što onda napuca ovaj "best buy najniza klasa" u dupe 2 puta 

 

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ibme74 kaže...

 

dreadmoore kaže...

 Znaci nakon tolikog prepucavanja ipak je taj i3 10100f best buy u najnizoj klasi.Koji cak zakinut za 2c/4t sa konkurencijom

 

izjednacen uz 2c/4t manje, dakle i dalje neisplativ, a ako ga hoće obići treba mu 3200MHz RAM što vuče za sobom ploču od 1.000+ kuna što onda napuca ovaj "best buy najniza klasa" u dupe 2 puta 

 

Ali je future prof kako god okrenes, raketa će doci malo veća potrošnja ali nema veze.

8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mirzet1976 kaže...

Ostani na 3800MHz za RAM to može 1:1:1 dok nebude novija verzija bios-a za tu MB.Da taj L3 cache ti je nešto spor kod većine je na 600+GB/s.

 Skinuo sam najnoviju verziju AIDE. Tu pak piše 627GB/s za L3.

12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ibme74 kaže..
Ibme kad slažeš konfice botovima slobodno stavi i3 10100F MSI H410M Pro i 2x8gb ddr4 nema ti tko šta prigovorit za 1600kn to troje u gamingu nema konkurencije u best buy.

 

slobodno im ti slazi ali ih obavijesti i svim ogranicenjima, od koristenja app u pozadini do ograničenja po pitanju brzine ram-a, overkloka i svih ostalih pica-boca od intela 

 

 Ma ne vidim da imaš volju za slaganje konfi pa da ti uzmem taj gušt nema šanse. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 12:29 (mislioc).
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

bolje to nego imat fetiš na plaćanje više za manje, tj kod tebe je to više sadomazohizam 

 

nego ništa ne odgovori za video za stevu, jel on onda cherry pickao? Šta to bi...

12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ibme74 kaže...

bolje to nego imat fetiš na plaćanje više za manje, tj kod tebe je to više sadomazohizam 

 

nego ništa ne odgovori za video za stevu, jel on onda cherry pickao? Šta to bi...

 Kako sad to, a ovaj kombo košta manje, a bolji i veliki plus mu je buduća nadogradnja. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ne znam kako ovi novi 4 jezgre, 4 threda, ali stari i5 2500k je bio OC-an preko 4.5 ghz i jednostavno je bilo masu stuteringa. Zamjenio ga r5 1600 na 4 ghz i puno bolje... 

 

Nije sve u ni u jezgrama. Puno toga ovisi o arhitekturi i slično. Mislim da ovaj r5 5600x je puno bolje od npr 1600 iako nije velika razlika u taktu...

12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Taj i5 je izašao prije 8 godina ne znam šta si očekivao da će trajat vječno. On se isplatio 100 puta. A da je 1600 bio loš future proof dokazuje podatak da ga sapuna i3 10100F za 600kn entry level cpu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 12:43 (mislioc).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Ajmo malo on topic stvarno previše prepucavanja čiji veći.Mene najviše zanima što će biti sa 5xxx serijom hoće li ići na am4+ ili am5 socket.Sad kad se cijene "stabiliziraju", što mislite hoće li imati podršku za DDR5 da to znam odmah bi se pripremao na na prelazak.Intel je dobar ali svako malo mijenja socket pa me tako najviše od vraća od kupnje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...
ibme74 kaže...

bolje to nego imat fetiš na plaćanje više za manje, tj kod tebe je to više sadomazohizam 

 

nego ništa ne odgovori za video za stevu, jel on onda cherry pickao? Šta to bi...

 Kako sad to, a ovaj kombo košta manje, a bolji i veliki plus mu je buduća nadogradnja. 

 

S tobom ne vrijedi, postavi ti se pitanje - izbjegavas ga, bubneš glupost - ispravi te se i podkrijepi sa benchevima - ignoriraš i mjenjaš temu na nešto drugo. Haj ti samo peri po svome 

 

Blader kaže...

Ne znam kako ovi novi 4 jezgre, 4 threda, ali stari i5 2500k je bio OC-an preko 4.5 ghz i jednostavno je bilo masu stuteringa. Zamjenio ga r5 1600 na 4 ghz i puno bolje... 

 

Nije sve u ni u jezgrama. Puno toga ovisi o arhitekturi i slično. Mislim da ovaj r5 5600x je puno bolje od npr 1600 iako nije velika razlika u taktu...

 

Nije sve u jezgrama da, r5 5600x ima puno veci IPC, ali poanta je da 4c/4t vise nije dovoljno, pusti na stranu te stare intel serije, evo ti i3 9100f (4c/4t)iz 2019, u BF1 (igra iz 2016.) je zakucan na 100% dok jedan prosječna gtx1650s chilla

https://youtu.be/lF9kg3jj89I 

 

mislioc kaže...

A da je 1600 bio loš future proof dokazuje podatak da ga sapuna i3 10100F za 600kn entry level cpu. 

 

Nepopravljiv, daj stavi testove od steve (bilo kojeg) da vidimo gdje ga to 10100f sapuna, nemoj sad cherry pickat 2 igre nego stavi kompletno testiranje, kod steve (ovog vašeg intel steve) vidim da je i3 10100f na 2666MHz tu negdje uz R5 1600 AF na stocku, evo da ti ponovo linkam vidim da imaš memoriju kao zlatna ribica klik

6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
picajzla0707 kaže...
Kojim to 'vašim', za razliku od tebe koji kukaš za 4core rajzenom, ja imam doma jednog, samo malo boljeg i sa igpu.
Nevjerojatno kako ne smiješ ništa kritizirati ili reći nešto što nekom ne odgovara jer te odmah strpaju među fanboje ove ili one firme. Na isti sam način u onoj sada zatvorenoj temi bio proglašavan esdepeovcem ili adezeovcem, kako kad

 pa jel nisi sa ekipom hvalio i3 best gaming cpu? 😂😂

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Jest budget ali i ne best gaming
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ibme74 kaže...
mislioc kaže...
ibme74 kaže...

bolje to nego imat fetiš na plaćanje više za manje, tj kod tebe je to više sadomazohizam 

 

nego ništa ne odgovori za video za stevu, jel on onda cherry pickao? Šta to bi...

 Kako sad to, a ovaj kombo košta manje, a bolji i veliki plus mu je buduća nadogradnja. 

 

S tobom ne vrijedi, postavi ti se pitanje - izbjegavas ga, bubneš glupost - ispravi te se i podkrijepi sa benchevima - ignoriraš i mjenjaš temu na nešto drugo. Haj ti samo peri po svome 

 

Blader kaže...

Ne znam kako ovi novi 4 jezgre, 4 threda, ali stari i5 2500k je bio OC-an preko 4.5 ghz i jednostavno je bilo masu stuteringa. Zamjenio ga r5 1600 na 4 ghz i puno bolje... 

 

Nije sve u ni u jezgrama. Puno toga ovisi o arhitekturi i slično. Mislim da ovaj r5 5600x je puno bolje od npr 1600 iako nije velika razlika u taktu...

 

Nije sve u jezgrama da, r5 5600x ima puno veci IPC, ali poanta je da 4c/4t vise nije dovoljno, pusti na stranu te stare intel serije, evo ti i3 9100f (4c/4t)iz 2019, u BF1 (igra iz 2016.) je zakucan na 100% dok jedan prosječna gtx1650s chilla

https://youtu.be/lF9kg3jj89I 

 

mislioc kaže...

A da je 1600 bio loš future proof dokazuje podatak da ga sapuna i3 10100F za 600kn entry level cpu. 

 

Nepopravljiv, daj stavi testove od steve (bilo kojeg) da vidimo gdje ga to 10100f sapuna, nemoj sad cherry pickat 2 igre nego stavi kompletno testiranje, kod steve (ovog vašeg intel steve) vidim da je i3 10100f na 2666MHz tu negdje uz R5 1600 AF na stocku, evo da ti ponovo linkam vidim da imaš memoriju kao zlatna ribica klik

 https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i3-10100/14.html 720p

https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i3-10100/15.html 1080p

https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i3-10100/16.html 2k

https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i3-10100/17.html 4k

Na svim rezolucijam brži, jeftiniji, moderniji, a ti tvrdiš da je 4 core mrtav čak je i i3 8350k brži.

Kad sam ja rekao da je čupavi relevantan daj nađi to molim te. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 13:15 (mislioc).
6 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...
Ibme kad slažeš konfice botovima slobodno stavi i3 10100F MSI H410M Pro i 2x8gb ddr4 nema ti tko šta prigovorit za 1600kn to troje u gamingu nema konkurencije u best buy.

 Jedan jedini bot si ti. Kad je Ryzen 3xxx izišao, promijenio si sliku profila. 6 mjeseci se kolebaš izmedu riže i intela, editiraš 1 post 10 puta kako bi "bio u pravu" ili promijenio mišljenje sam sa sobom dok nisi na dnu kante za smeće slučajno vidio I3 10100f. Odmah nestali problemi sa erekcijom, nesanica, prepakirani 7700k iz 2016. je najbolji procesor na svijetu. Samo jako, sad možeš bez srama vratit sliku profila nazad. 

Takoder i poddimenzionirani R3 3300x spada u ovu negativnu rubriku. Što će mi 4 jake jezgre kad je procesor na 100% zauzeća? 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
cvaja997 kaže...
mislioc kaže...
Ibme kad slažeš konfice botovima slobodno stavi i3 10100F MSI H410M Pro i 2x8gb ddr4 nema ti tko šta prigovorit za 1600kn to troje u gamingu nema konkurencije u best buy.

 Jedan jedini bot si ti. Kad je Ryzen 3xxx izišao, promijenio si sliku profila. 6 mjeseci se kolebaš izmedu riže i intela, editiraš 1 post 10 puta kako bi "bio u pravu" ili promijenio mišljenje sam sa sobom dok nisi na dnu kante za smeće slučajno vidio I3 10100f. Odmah nestali problemi sa erekcijom, nesanica, prepakirani 7700k iz 2016. je najbolji procesor na svijetu. Samo jako, sad možeš bez srama vratit sliku profila nazad. 

Takoder i poddimenzionirani R3 3300x spada u ovu negativnu rubriku. Što će mi 4 jake jezgre kad je procesor na 100% zauzeća? 

 Edit u 95% slučajeva nakon minute do pet, kakve veze ima slika profila s ovom raspravom. I3 10100F je best buy i bolji od svih 1000 i 2000 kaj ti nije jasno za 600kn. Ima 4 jezgre 8 threadova. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 13:34 (mislioc).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice